İŞKUR'dan dev adım! Ev hanımlarına büyük destek paketini açıkladı! Artık ev kadınları evden çalışabilecekler

İŞKUR'dan dev adım! Ev hanımlarına büyük destek paketini açıkladı! Artık ev kadınları evden çalışabilecekler

İŞKUR evden çalışma olanağı sunarak ev kadınlarının da yüzünü güldürüyor! ​​​​​​​İŞKUR'dan büyük müjde, istihdamı sağlanacak çalışma şekilleri arasında artık uzaktan yani evden çalışanları da ilgilendiren ilanlar var. Çalışmak isteyen, işe ihtiyacı olan herkese müjde niteliğinde sevindirici bir haber!

İŞKUR'dan büyük müjde, istihdamı sağlanacak çalışma şekilleri arasında artık uzaktan yani evden çalışanları da ilgilendiren ilanlar var. Çalışmak isteyen, işe ihtiyacı olan herkese müjde niteliğinde sevindirici bir haber!

Artık Evden Çalışmak Mümkün 

Türkiye işçi bulma kurumunun yaptığı açıklamaya göre artık evden çalışanlara, çalışmak isteyenlere özel işlerinde olduğu, ücret ve çalışma şartlarının da gayet iyi olduğu bilgisi verildi. Home office çalışanlar da artık devlet memurlarına eş değer ödemeler alabilecek.

Evli ya da bekar fark etmeden sadece uygun işi bulup kabul edildiğinde ise göre belirlenen ücretler neredeyse beş bin lirayı bulabiliyor.

İŞKUR un Evden Çalışma İmkânı  Sağlayan İlanlar Açması 

İŞKUR, artık yepyeni bir hizmet daha sunuyor,  evden yapılabilecek iş ilanları açarak İŞKUR güvencesiyle başvuru hakkı veriyor. Evden yapılabilecek islerle dolu olan internet ortamı hiç güven vermeyerek işi teslim alıp para ödemeyen milyonlarca firma ile dolu.

Evden çalışıp aile bütçesine katkı sağlamak isteyen çok kadın mağdur olmuştur böyle firmalardan. Ama artık homeofficeişler İŞKUR güvencesiyle rahatlıkla tercih edilebilir. 

Özellikle ev hanımları için önem arz eden bir konu olan evden çalışma, en güvenilir iş bulma sitesi olan İŞKUR a girerek uygun olan işi bulabilmek artık mümkün. Nasıl mı? Hemen bilgi verelim ve söze uygun işlere kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olalım.

İŞKUR’ un Yayınladığı Evden İş İmkânlarına Nasıl Ulaşılır, Nasıl Sahip Olunur?

Bende ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorum diyen herkes için geçerli olan sadece bir iki saatlik çalışmalar ile bile para kazanılabilen bu ilanlara ulaşmak çok basit.

İŞKUR,  bazen sürekli bazen geçici olarak kamu kurumlarının,  özel işletmelerin, yabancı işletmelerin iş ilanı açtığı güvenilir ve en önemlisi yasal işçi haklarını savunan çalışma ortalarına sayısız kişiyi kavuşturuyor.

İşsizlik sorununa en seri çözümleri üreten kurum hem online hizmet verirken hizmet şubelerine de gidilebiliyor. İŞKUR un online sitesinde bir iş arayan hesabı oluşturarak profilinizi düzenlediğinizde eğitim bilgilerini girip CV’ nizidoldurduğunuzda size uygun iş ilanlarını görebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.