Kamu Çalışanları İçin Faizleri Düşürdüler! QNB Finansbank’tan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kamu Çalışanları İçin Faizleri Düşürdüler! QNB Finansbank’tan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank, kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası başlattı! Aylık sadece yüzde 1.39’dan başlayan faizlerle kullandırılacak olan bu ihtiyaç kredisi kamu çalışanlarına rahat bir nefes aldıracak. Peki QNB Finansbank’ın bu ihtiyaç kredisine başvuru nasıl yapılır, geri ödeme seçenekleri nelerdir? Detaylar haberimizde...

Kamu Çalışanlarına Özel Aylık Yüzde 1.39 Faiz Oranı

Yıllardır Türkiye’de hizmet vermeye devam eden QNB Finansbank, kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasını duyurdu. Kamu çalışanlarının pandemi döneminde yaşadığı nakit sıkıntılarını çözmek için yapılan bu kredi kampanyasında aylık yüzde 1.39 faiz oranı geçerli olacak. Her türlü nakit ihtiyacına hitap eden bu kredi, aynı zamanda 3 ay erteleme özelliğine sahip. 36 aya kadar uygulanan vade seçenekleri de geri ödeme konusunda büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

QNB Finansbank’ın yayımlamış olduğu bu yeni kredi kampanyasında kamu çalışanları esas alındı. Pandemi dönemine özel nakit sıkıntısı yaşayan kamu çalışanları, ihtiyaç kredisinden avantajlı faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile faydalanabilecekler. İnternet kanalı, telefon kanalı, banka şubeleri üzerinden kolaylıkla başvuru yapılabilecek bu kredide bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Örneğin krediden faydalanmak isteyen kamu çalışanı, kamuda çalıştığını ispat eden belgeleri ibraz etmelidir. Aynı zamanda kredi notu gibi kredilendirmedeki önemli şartları sağlamalıdır.

36 Aya Kadar Vade 3 Ay Erteleme Avantajı ile Birleşiyor

QNB Finansbank tarafından kamu çalışanlarına özel hazırlanan bu ihtiyaç kredisinde tam 3 ay erteleme seçeneği bulunmaktadır. Özellikle zor günlerin yaşandığı bu pandemi döneminde 3 ay kredi taksiti erteleme seçeneği, kamu çalışanlarına can suyu niteliğinde. 3 ay ertelemenin yanı sıra 36 aya varan vade seçenekleri de geri ödeme konusunda büyük kolaylıklar sağlanıyor. Toplamda 36 ay vadeyi geçemeyecek olan kredide 3 ay erteleme de vade süresinin içine dahil ediliyor. Yani; 36 ay vade ile 3 ay ertelemeli kredi kullanan bir kamu çalışanı, çektiği kredi miktarı 33 ay vadeye bölünerek geri ödeme planı hazırlanmaktadır. Kredi kullandırımı sırasında tahsis ücreti ve sigorta prim tutarı gibi ücretler alınmaktadır.

İlginizi çekebilir...

Vakıfbank Konut Kredisi Faizini Yüzde 1.25 Oranına İndirdi!

Editör
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.