Hadise boşanma sonrası sessizliğini bozdu

Hadise boşanma sonrası sessizliğini bozdu

İş insanı Mehmet Dinçerler ile beş aylık evliliği 30 Eylül'de sona eren Hadise, sürpriz boşanma öncesi ve sonrası birçok iddia ile gündem oldu. Bugüne kadar söz konusu haberlere cevap vermeyen ünlü şarkıcı, sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatını birleştiren Hadise, beş aylık evliliğini iki hafta önce anlaşmalı olarak sonlandırmıştı. Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen 36 yaşındaki güzel şarkıcı, 14 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından sessizliğini bozdu.

Hakkındaki söylemler için 'iftira' diyen, hatta yorumların hakaret boyutuna ulaştığını belirten Hadise, söz konusu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim. Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

Benim için ahlakın özü; üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır. Saygılarımla."

1665830379-bc0d2597076b0a3e8e55.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.