30 Ekim günlük burç yorumları! Koç ve yengeç burcu seyahat planlarına dikkat etsin!

30 Ekim günlük burç yorumları! Koç ve yengeç burcu seyahat planlarına dikkat etsin!

Aşk, ilişki, aile, para, kariyer, sosyal hayat ve daha birçok konuda ipuçları sizleri bekliyor. Astroloji dünyasında büyük bir enerji oluşuyor!

Geçmişten günümüze kadar astroloji hayatımızda olmuştur. Birçok kişi astroloji haritalarına bakarak hayatına yön vermiştir. Sosyal hayat, aşk ve evlilikler ile alakalı kararsızlıklarda burç yorumları oldukça yol göstericidir. Gün içinde de adımlarınıza ışık tutacak günlük burç yorumları her gün düzenli olarak yorumlanmaktadır. İşte 30 Ekim günlük burç yorumları;

Koç burcu (22 Mart – 20 Nisan)

Son günlerde evinden sıkılıp dışarı yönelime geçiyorsunuz. Ev içinde zaman geçirmek bu ara sizi mutlu etmeyebilir. Sosyal hayatınızda aktif olmaya çalışabilirsiniz. Aile içinde soğukluk yok ancak bu ara biraz uzak kalmak size de iyi gelecek. Ev üzerinize gelebilir diğer yandan gereksiz arkadaş ilgileri de sizi bunaltabilir.

Boğa burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Kariyer hayatınızda karşı karşıya kalacağınız bazı problemler olabilir. Yaşadığınız yerle alakalı aklınızda değişim planları oluşabilir. Bir süre yaşam yerinizi değiştirme planları yapabilirsiniz ancak cesur olmazsanız bu durum hiçbir zaman gerçekleşmeyecek. Diğer yandan huzurunuz için biraz sakin ortamlarda kalmalısınız.

İkizler burcu (22 Mayıs – 23 Haziran)

Gelişmeye ve eğitim almaya çok meraklısınız. Öğrenmeye bu kadar açık olmanız çevreniz tarafından takdir görüyor ancak bu durum kariyer hayatınızda da büyük avantaj yaratacak. Yetkiliniz gibi olan kişiler sizdeki yeteneği sonunda keşfedecek. Farklı sosyal gruplar arasına girebilirsiniz. Hobileriniz ve sevdiğiniz işler son günlerda daha çok ön planda olacak.

Yengeç burcu (22 Haziran – 23 Temmuz)

Aktif, sosyal, neşeli, enerji dolu ve mutlu bir güne başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde yaşayacağınız ufak tefek ağrılar sizi yanıltmasın. Gün sizin gününüz olacak. Sakin ve huzurlu bir gün için kendiniz ile baş başa kalmalısınız. Duygusal anlamda büyük bir sorgulama içine giriyorsunuz. Enerjinizi kendiniz için harcamalısınız.

Aslan burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Uzun zamandır görmediğiniz eski isimler ile bir araya gelebilirsiniz. Onlarla bir organizasyonda buluşabilirsiniz. Gününüz hareketli geçecek ve yorucu bir günün akşamında fiziksel olarak yıpranmış olacaksınız. Biraz olsun dinlenmeyi denemelisiniz. Aşk hayatınızda sürpriz olaylara hazır olmalısınız. Çok kısa zaman sonra alacağınız haberler karşısında şok olacaksınız.

Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Enerjiniz hiç olmadığı kadar yüksek olacak. Her zaman düşük olan modunuz alacağınız bir haber ile nirvanada olacak. Hayatına girmek için büyük bir çaba sarf eden iki kişi olacak. Hayat bazen şans vermek için çok kısadır. Doğru kişiyi sadece kalbinize sorun. Kalbinizin sesi sizi her zaman doğru yola yöneltecektir.

Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Duygusal olarak yoğun bir döneme gireceksiniz. Size birçok yalan söyleyen bir yakınınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacak olmanız sizi hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak çok yoracak. Aile içinde biri sizin için çok endişe ediyor. Sosyal hayatınızdan birden uzaklaşıp bir süre sadece kendinizi dinlemeniz gerekiyor.

Akrep burcu (23 Ekim – 22 Kasım)

Hayata küsen, hemen pes eden yapınızı bu ara kenara atmalısınız. Her zaman işler sizin istediğiniz gibi olmayabilir. En ufak olumsuzlukta hemen hayattan uzaklaşmak yerine savaşmalısınız. Sağlığınızla ilgili eklem ağrılarınız artabilir. Çevrenizdeki insanlara biraz daha dikkatli bakmalısınız ve her doğruyu kendiniz seçmelisiniz.

Yay burcu (23 Kasım – 22 Aralık)

Özel hayatınızda sürprizlere açık olmalısınız. Sabırlı ve sakin olmanız sizi her zaman doğru kapıya yönlendirecektir. Kalbinizdeki kişi ile sağlam temellere adım atarsanız uzun vadede çok mutlu olacaksınız. Yakın dostlarınızla ilgili alacağınız haberler sizi çok mutlu edecek. Çevrenizdeki insanların mutluluğu ile mutlu olan bir insan olmanız sizi çok huzurlu bir insan yapıyor ve bu huyunuz herkesin dikkatini çekiyor.

Oğlak burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Emekleriniz karşılığını almanızın zamanı gelmiş artık. Sizin bu kadar çabalarınız var ve göz ardı edilemez. İşiniz, sosyal hayatınız, aşkınız ve aileniz ile ilgili büyük bir çabanız söz konusu. İstediğiniz ve sevdiğiniz her şey sizin için büyük bir kıymet oluyor. Son zamanlarda duygusallığınız ve gelecek kaygınız devam edecek.

Kova burcu (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi olarak büyük bir bereket içine gireceksiniz. Her zaman en iyisini düşünmelisiniz. Harcamalarınız son derece kararında. Merak etmeyin siz mantıklı ve akıllı bir şekilde paranızı değerlendiriyorsunuz. Yatırım düşünceleriniz varsa şimdi tam zamanı. Şans sizden yana olacak. Hiç korkmadan işlerinizi yapabilirsiniz.

Balık burcu (20 Şubat – 21 Mart)

Geçmişe bağlı yaşamamalısınız. Her olayda hemen geçmişe dönerseniz bugünü ve geleceği yaşayamazsınız. Sürekli geçmişi öne sürmeniz yakınlarınızı üzüyor. Canınızı sıkmak için bahane aramayın. Mutlu ve huzurlu olmak için bahaneler arayın. Her zaman mutlu olmanız için bir sebep olacak. Mutlu olmanız sizin elinizde.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.