Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2020... Boğa burçları yaşamınızda şans sizden yana !

Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2020... Boğa burçları yaşamınızda şans sizden yana !

Perşembe akşam saatlerinden itibaren gece yarısı Koç burcunda gerçekleşecek mavi ay dolunayına hazır olun. Önümüzdeki iki ay çok çok geçecek. Bir tek ayın içinde iki dolunay olmasına mavi ay dolunayı denir ve bu bir çok olumsuz olayın habercisidir. Bu olumsuzlukların hem şahsi hayatımızda, hem de dünya çapında olması söz konusu.

 

Koç Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

Koç burçları kendinizi ruhen yorgun hissetsenizde olaylara duygusal yaklaşırsanız zararlı çıkacağınızı unutmayın. Aşk hayatınızda gergin davranışlarınız  devam ederse ayrılık gibi bir gündeminiz olabilir.

İş yaşamınızda olumlu bir zaman dilimindesiniz bu durumu değerlendirin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

Gündeminiz bir hayli yoğun, iş hayatınızda birlikte çalışma arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunların çözülmesi söz konusu, artık işinizde moraliniz yükseliyor.

Aşk hayatında daha önce hüsranda olan boğalara güzel fırsatlar söz konusu olabilir. Bu dönemde tanışacağınız kişiler hayatınızın aşkı olabilir. Edenin bulduğu, kaderin adaletinin zamanı geldiğini göreceksiniz. Bu hafta hayat size gülüyor. Hesaplaşma zamanı.

İş yaşamınızda şans sizden yana.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

İkizler burcu için her alanda zorlu bir hafta, ayaklarınız yere sağlam bassın, olmayacak duaya amin demeyin. Birazda kendinizi düşünün. Aşk yaşamınızda yeni başlangıçlar varsa partnerinizin istemediğiniz kişilik güçsüzlüğü sebebi ile ayrılıkla sonuçlanabilir. Bu konuda ani kararlar vermeyin belki de doğru bakış açısıyla bakmıyorsunuz. İki hafta boyunca ayrılık kararı almamalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

Bu hafta her alanda şahane açılar söz konusu. Tüm zorlukları aşacaksınız, yatırımlarınız size kar sağlayacak. İş yaşamınızda çalışma arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunlar çözüme ulaşıyor. İkili ilişkilerde çözümlere çabuk ulaştığınız bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

İş yaşamınızda takım çalışmasına uyum sağlamalısınız. Aşk hayatınızdaki problemleri çözmek için sizinde  yapıcı davranmanız gerekiyor. Hangi konularda kırgın olduğunuzu belirtmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim  2020

Ektiğinizi biçme, hasat zamanı emeklerinizin karşılığını alacağınız bir gün. Gün içinde çevrenizden duyacağınız bir takım dedikodulara göre hareket etmeyin, olayların aslını araştırın daha sonra doğru karar alın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

İş yaşamınızda oluşan bir takım problemleri çözümlemek zorunda kalabilirsiniz. Yerinde ve zamanında atacağınız adımlarla iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aşk hayatınızda daimi bir birliktelik başlangıcı veya var olan ilişkiyi bir üst aşamaya taşımak söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

Evet şanslı günlerinizden birinde görünüyorsunuz. Bir konuda ikilemde kalmıştınız ve artık sonucundan eminsiniz. Sevdiğiniz kişiye açılmak istiyorsunuz, Tam ve doğru zamanındasınız. Bu sizin uzun yıllardır tanıdığınız biri olabilir. Yeni başlangıçlardan uzak durun.

İş yaşamınızdaki problemlerinizi zekanızla çözüme ulaştıracaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

Sabah saatlerinde işle ilgili bir problemle başlayabilirsiniz. Bu problem karşısında heyecan yapmayın. Öğleden itibaren yavaş yavaş sorunlar çözüleceğe benziyor.

Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

Eski bir tanıdığınız birinden iş teklifi söz konusu olabilir. Bu durumun artı ve eksi yönlerini etraflıc düşünmeniz gerekir.

Aşk yaşamınızda eski bir aşk yeniden başlayabilir, bu doğru bir karar mı iyi düşünün.

Kova Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

Bir süredir hayatınızı sorguluyorsunuz, bazı kararlar almadan önce bu durumun tamamlanması gerekiyor gibi. Artık belirli bir adım atmanız lazım, vardığınız sonuç ile aldığınız kararı hayata geçirme zamanı.

Maddi yönden belli bir kazanç  gelmesi söz konusu.

Balık Burcu Günlük Yorumu 1 Ekim 2020

İş hayatınızda bazı şartların değişmesi söz konusu.  İş yaşamınızın şartları sizi çok rahatsız ediyor. Belirli bir sonuca varmadan önce işinizle ilgili bu detayları göz önünde bulundurun. Üzüntü bedenen size zarar verebilir.

Aşk yaşamınızda partnerinizle huzurlusunuz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.