Günlük Burç Yorumları 11 Eylül 2020     Arslan burçları için harekete geçme zamanı !

Günlük Burç Yorumları 11 Eylül 2020 Arslan burçları için harekete geçme zamanı !

11 Eylül 2020 Cuma günü burç yorumları. Ay ikizler burcunda ilerlerken yengeç burcuna geçiş yapacak, yengeç burcunu temsil eden konular günümüzün gündeminde olacak.

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

Güzel bir gün, sizi için etrafınızdaki kişilerle yardımlaşmada uygun ortamlar görünüyor. Bu yardımlaşmalar sayesinde gayet iyi miktarda paralar kazanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları çok mantıklı davranarak değerlendirmeye almalısınız. Bu fırsatları değerlendirmeyi siz de kesinlikle isteyeceksiniz. Gün içinde bir takım tekliflerin sizin için mühim değerlendirmelere sebep olacağına şüpheniz olmasın.  Kazanabilmeniz için lazım olan sabır ve irade siz de mevcut, sadece zekice hareket etmekte dikkatli olun.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

Uzun zamandır sizden bazı konularda umut bekleyen kişileri hüsrana uğratıyorsunuz. Örfünüze düşkün kişiliğinizi çevrenize de yansıtıyorsunuz, bu sizi yeniliklere kapatmamalı bu konuda hata ediyorsunuz.

Sevdiğiniz insana karşı ilgisiz ve isteklerine karşı hoşgörüsüzsünüz. Bu konuda gün içinde bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Yine bir konu hakkında yarış halinde olmak sizi oldukça gergin kılacak. Kısaca gergin bir gün sizi bekliyor, sakinliğinizi korumaya gayret ediniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

İş yerinizde sakinliğinizi korumakta zorlanacağınız bir gündesiniz ama sakin kalırsanız bu size büyük artı katacaktır. Bugun ayrıca çok tezcanlısınız, acelecilik gün içinde size zarar verebilir, biraz daha sakin hareket etmeye çalışın. Dolunayın etkisinden tüm burçlar gibi siz de etkileniyorsunuz. Sevgiliz hayatınızın mihenk taşı, onu kaybetmemek ve dengenizin etkilenmemesi için benlik savaşlarına girmeyin. Uzun zamandır çok yoğun ve aktif günler yaşadınız, bu sebepten bedensel yorgunluğunuz iyice baş gösterdi, haftasonu iyi dinlenmelisiniz. Geç uyumalara da artık son vermelisiniz. Uykusuzluk yaşamanız, yorgunluğunuzu daha da artırdı.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

Özel hayatınızla, iş hayatınızı birbirine karıştırmamanız gerekiyor. Özel konularınızı iş yerinde kimseyle konuşmayın. Gün içi dolunayın etkisiyle çok fazla gergin hissedebilirsiniz. Unutmayın sizin yönetici gezegeniniz ay, ayın her hareketi sizi de etkiliyor, dolayısıyla dolunaylarda en çok etki alan burç sizsiniz. Partnerinizin sizi yakın zamanda hayal kırıklığına uğratması sonucu, ne dese yanlış anlıyorsunuz.

Gökyüzündeki değişimsel hareketler, değişime kapalı olan yengeç burçlarını zorluyor. Ara sıra seyreden baş ağrılarınızın sebebi tamamen bundan kaynaklı.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Uzun zamandır işnizle ilgili kafanızda kurduğunuz planları hayata geçirmeye hazır görünüyorsunuz.Bu konuda tedbirli hareket etmeniz, tezcanlı kararlar almamanız sizin faydanıza olacaktır. Sizin için hayati olan bir konuda sevdiğinizin fikrini almayı sakın ihmal etmeyin. Bu sıralar çok çok fazla çalışıp efor sarfediyorsunuz, Daha sonra neden yorgunum sürekli deyip bunu sorguluyorsunuz dönem dönem dinlenmeye de öncelik verin.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Güne çok enerjik hissederek başlıyorsunuz, bu sizin neşenizi yerine getiriyor. Gün içinde olumlu ruh halindesiniz. İnsanlara çok çabuk güvenip, yalancı samimiyetlerine aldanabiliyorsunuz. Hemen samimiyet kurmanız karşı cinsten kişilerin de hakkınızda yanlış düşünmesine sebebiyet verebilir. Bu dönem yaşadığınız sinidirim problemlerinin sebebi, sinirlendiğiniz zaman derin kaygı hissetmenizden kaynaklanıyor.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

Vazgeçmek bıkkınlık sizin kişiliğinize ters bir durum. Sebat ettiğiniz konularda biraz daha konsantrasyon sağlarsanız, başarı sizin için kaçınılmaz. Uzun zamandır topluluk içinde size ilgi gösteren, sizi gözlemleyen kişiye karşı mesafenizi koruyun ve çok temkinli hareket edin. Terazi burçları bu dönem ayak ve bacaklarına dikkat etmeli. Akşamları göğüs hizasından daha yükseğe yükseltilen ayaklar bacak sağlığınız için fayda sağlayacaktır. bolca ayaklarınızı dinlendirin, incinmeye açık bir dönemde.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

Uzun zamandır kendinizi yorgun hissediyordunuz ama bugün o hal birden yok olup tam tersi zirvede bir enerjik bir duruma bıraktı. Bu dinamik haliniz, gün içinde işlerinize de artı değer katacakdır. Çok yakınlarınızda bir kişi size duygularını bir türlü açamıyor, size karşı tedirginlikleri var, bu durum biraz da sizden kaynaklı görünüyor. Yine de size olan hislerini belli etmekten kendini alıkoyamıyor, bunun siz de farkındasınız aslında. Bu dönem akrep burçları bedensel olarak kollarına ve bileklerine çok dikkat etmeliler. Bu durumdan ötürü ağır yük kaldırmamaya dikkat edin. Enerjinizi faydalı alanlara yönlendirirseniz karlı çıkacaksınız.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

Enerji yüksekliğinizi akıllıca değerlendirip işinize kanalize etmiş görünüyorsunuz, bu da size kazanç olarak çok yakın zamanda döneceğe benziyor. Gün boyu kıpır kıpırsınız, neşe dolusunuz. Fırsat ayağınıza geliyor ! Hiç ummadığınız bir fırsatla karşılaşmanız an meselesi, iyi değerlendirin. Partnerinizi özgürlüğünüze düşkünlüğünüz sebebi ile yıldırmış durumdasınız. Hem yanımda olsun, hem de özgür olayım gibi tutarsız istekleriniz var. Bedeninize dokunan bazı gıdaları bugün tüketerek biraz rahatsızlık duyacağa benziyorsunuz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 11 Eylül 2020

İş hayatınızda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz, bunun sebebi haklı çıktığınızda karşınızdakinin gereğinden fazla üzerine gitmeniz. Özellikle bugün böyle bir yanlış sakın yapmayın. Kafınızdaki fikirleri söylemiyorsunuz. Fİkirlerinizi paylaşsanız çok makul ve hayata geçirilebilir aslında. Havaların bir sıcak, bir soğuk olması bünyenizi olumsuz etkiliyor. Şu dönem en büyük yaptığınız hata gereksiz yere kendi kendinizi doldurup bunu karamsarlık olarak yüklenmeniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

İş hayatınızda bugünlerde yepyeni bilgiler öğreniyorsunuz, bilgiden beslenen kova burcunun bu durum neşesini daha da katlıyor. Bu dönem her gün, bir önceki günden daha fazla bilgi birikimine erişiyorsunuz. Karşı cinsinizden bir kişi sürekli açığınızı arıyor ve sürekli eleştiriyor, ona koz vermemeye dikkat etmelisiniz. Günlük işlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. Kova burçları genel olarak titizdir, işleri ve eğitim hayatına çok titizlenir, bu dönem, bu durum biraz daha fazlalaşacak.

Balık Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Bugün işinizle ilgili olumsuz bir durum sizi bekliyor. Bir süredir aslında bu durum sık sık karşınıza çıkıyor ve sizi her seferinde içinize atıyorsunuz. Rahatsız olduğunuz durumları parlamadan, sakin bir dille ifade etmeniz daha faydalı olacaktır.  Çünkü duygularınızı giderek daha da içselleştiryorsunuz bu da size olumsuz ruh hali olarak yansıyor. Bu şekilde devam ederseniz, hata yapmanız kaçınılmaz. Öfke kontrolünü kaybedip, geri dönüşü olmayan laflar sakın etmeyin. Unutmayın retro dönemindeki aksilikler geçicicidir. sonlandırdığımız her şey için retro bittiğinde pişmanlık duyabiliriz. Bir bitiş planlıyorsanız dahi bu 15 Kasım tarihinden sonra olmalıdır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.