Günlük Burç Yorumları 13 Eylül 2020... Terazi burçlarına harika haberler var !

Günlük Burç Yorumları 13 Eylül 2020... Terazi burçlarına harika haberler var !

13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları Ay tüm gün yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor, akşam saat 19:00 itibariyle ay aslan burcunda hareket etmeye başlayacak, gün için doğum haritamızda aslan burcu hangi evde ise , o alandaki konular gündemimizde olacak.

Özetle pazar günü saat 19:00'a kadar yengeç burcu temalı bir gün, daha sonnraki saatlerde ise aslan burcu temalı bir gün bizi bekliyor.  Akşam saatlerinden itibaren retro başlaması ile ay mars ile kare açı pozisyonuna girecek.

Bu rekabet çanları çalıyor ama siz rekabetten öfke patlamalarında uzak durun demek !

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Koç burcunu gün içinde yeni başlangıçlar, girişimler ve kararlar almak için hiç uygun görünmüyor. Sabah saatlerinden itibaren üzerinizde, gökyüzündeki kare açının etkisi sebebi ile yorgunluk hissedeceksiniz ve tüm gün enerjinizi toparlayamacaksınız. Aile konularıyla ilgili olumlu etkiler almaktasınız, aile temalı konularda karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Diğer olumlu açı para evinizde, hiç beklemediğiniz yerlerden maddi destek görme ihtimaliniz yüksek. Düşük enerjinize rağmen olumlu açılar moralinizi yükseltecek.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Boğa burcu güne aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmelerle başlamanın mutluluğunu yaşayarak başlangıç yapıyorsunuz. Daha önce başlamış ilişkiniz uzun zamandır güzel devam etmekte, şimdi mutluluğunuzu artıran daha da güzel bir gelişme zamanı. Arada yaşadığınız ikili ilişkilerde çıkan ufak tefek problemlerinizi çözüme kavuşturuyorsunuz.  Para evinizde sıkışık enerji hala sürüyor. Bu yüzden ki para alışverişlerinizi çok dikkatli gerçekleştirmelisiniz, gereksiz alışverişe dikkat!

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

İkizler burcu maddi yönden bir süredir dardasınız. Bugün maddi yönden beklediğiniz güzel haber size geleceğe benziyor. Borç ödemelerinizi de gerçekleştirmekte kolay görünüyor önünüzdeki günlerde, bu size uzun zaman sonra derin bir nefes aldıracak. Aşk hayatınızdaki güzel bir sürpriz ile güne başlayacağa benziyorsunuz. Bu durum sizin güne pozitif enerji ile güne başlamanızı sağlayacaktır.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Yengeçler yine geçmiş ile derin bağlantılı görünüyor ve hüzün denizine dalmış gibi görünüyor. Mazideki olumsuz olaylar, zihninizde sürekli tekrara düşüyor, unutmaya çalışın. Yengeç burcunun bu hayatta deneyimleyip öğrenmesi gereken en büyük konu körü körüne bağlanmamak ve gerektiğinde bırakabilmek, artık vazgeçmeyi öğrenin, yoksa hayat boyu bunu öğrenene kadar deneyimlemeye başka kişilerle devam edeceksiniz. Kafanızdan neden ben, niye sorularını atmakla başlayın, artık zihnininzde kurmayın, enerjinizi serbest bırakın. Affetme duygusuna en çok unutmayın kendi özbenliğimizin ihtiyacı vardır, affedin ve kendinizi özgür bırakın. Uzun zamandır kendiniz için özel saatleri erteliyorsunuz, arada küçük molalar sizin de hakkınız.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Aslan burçları kendinizi bugün aşırı gergin hissediyorunuz, bunun sebebi kendinizi üzerinizdeki baskı sonucu yıpranmış hissetmeniz. Sakinliğinizi ,korumanız sizin faydanıza olacaktır. İş yerinde hissettiğiniz mobingi yoğun hissediyorsunuz, bencil kişilerle çalıştığınızı düşünüyorsunuz. Bu durum sizin çalışma performansını düşürmemeli, buna çok dikkat etmelisiniz.  Unutmayınki planladığınız gelecek için bu çok önemli. aşk hayatınız ise sakin açılar alıyor.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Başak burçları tüm gün çok duygusal hissediyor olacaksınız. İç sesinizi dinleyin bugün size doğru işaretler verecek bunları göz ardı etmeyin. Gün içinde mutlaka ailenize de zaman ayırmanız gereken bir gün. Aşk hayatınızda beklenmedik haberler var. Uzun zamandır olumsuz giden bir aşk içinde iseniz, duygu yoğunluğunuz ve sezgilerinizin tavan yaptığı bugünü karar vermek için değerlendirebilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Terazi burçları sabah saatlerinden itibaren enerjiniz yükselişe geçiyor ve tüm gün devam ediyor. Bir süredir çok emek vererek çalıştığınız iş artık güzel meyveler vermeye başlıyor, bu da sizin keyfinizi yerine getiriyor. Gün ortasında ufak tefek aksilikler olabilir bu güzel günün tadını bunlara takarat kaçırmayın. Özel beceri gerektiren hobi alanlarınız için güzel bir gün. Kendinize zaman ayırmak için harika bir gün. Bu kadar güzell bir günde parasal evinizdeki hareketlenmelerde harika görünüyor.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Tüm gün etrafınızdaki olumsuz enerjili durumlarla uğraşabilirsiniz. Karar verirken ikinci şahısların sözleri etkisinde kalmadan,sakince aklı selim düşünerek hareket etmeye gayret edin. Etki altında kalacağınız açılar var, bugün karar verirken ve duygusal yönden çok fazla etki aldığınız bir gün, dikkatli olun. Sizi özellikle konu olan olayın ortasına atmaya çalışan insanların gazına gelmemeye dikkat edin. Diğer zamanlarda da bu insanlardan uzak durun. Aşk evinizde güzel açılar var, bugün partnerinizin sözleriyle moraliniz yükselecek, keyfiniz yerine gelecek.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Uzun zamandır ertelediğiniz işlere yoğunlaşmanız gereken bir zaman, daha fazla ertelemeyin. İş hayatınızda ve eğitim hayatınızda güzel açılar alan bir döneme girmiş bulunmaktasınız, retroda yeni başlangıçlar yapılmaz ama sizin bu evdeki açılarınız olumlu. Yani iş ve eğitimde yeni başlangıçlar için çekinmeyin. Olumsuz düşüncelere kapılacak gibisiniz gün ortasından itibaren. Unutmayın her olumsuz durumun çıkışı sizde silkelenip ayaklanmazsanız, memnun olmadığınız hiç bir durum değişmez, çözüm sizsiniz. Geceye doğru ay aslan burcuna geçmeye başlaması ile size iyi gelecek bir haber alabilirsiniz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Yakın zamandan beri yaşadığınız sağlık sorunlarınız üzülmenize neden oluyor. Yapmanız gereken ertelediğiniz sorun için doktora gitmek bu kadar basit, En yakın zamanda gerekli tetkikleri yaptırmalısınız. Aşk hayatında sevdiğiniz tarafından sevgiye boğuluyorsunuz. Neşenizin artması için çokca nedeniniz var bunu sadece farketmeniz yeter. Maddi konularda ilerleyen günlerde rahatlama geleceğe benziyor.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Yaşamınızda çevreniz ile ilgil yepyeni bir başlangıç ve fırsat geleceğe benziyor. Hüzün hırkasını çıkarıp bu gelecek olan güzel haber için harekete geçip, fırsatı değerlendirmelisiniz. Aşk hayatında ise kalbi boş olanlar yepyeni bir ilişkiye çekileblir. Hali hazırda olumsuz bir ilişkisi olanlar ise, sorunlarına çözüm bulup partneriyle yeni bir başlangıç kararı alabilir.

Balık Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 13 Eylül 2020

Pozitif bir enerjili gün için uzun zamandır aramadığınız ama kalbinizde her daim yeri olan kişileri arayabilirsiniz. Aradığınız için çok sevinecekler, bu enerji ile gününüz neşe dolacak.  Evet bugün enerji depolamanız gereken bir gün, kendinize zaman ayırın, azıcık tembellik sizin de hakkınız. Bu içdünyanıza da çok iyi gelecek, yorgun bedeniniz gibi yorgun ruhunuzda tazelenecektir. İleri tarihli bir projeniz için zihninizi boşaltmanız şart, evet o gün de bugün.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.