Günlük burç yorumları 14 Eylül 2020... Başak Burçları Günü iyi Değerlendirin

Günlük burç yorumları 14 Eylül 2020... Başak Burçları Günü iyi Değerlendirin

14 Eylül 2020 Günlük burç yorumları Sevgili koçlar, şu sıralar boşluktan dolayı mı karşınızdakini istiyorsunuz yoksa gerçekten seviyor musunuz duygularınızı iyi tartın.

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020 ...

Sevgili koçlar, şu sıralar boşluktan dolayı mı karşınızdakini istiyorsunuz yoksa gerçekten seviyor musunuz duygularınızı iyi tartın. Şayet arada sevgi olmadan hayatımda biri olsun diye birlikteliğe devam ederseniz ileride büyük sorunlar yaşayabilirsniz. Doğru karar almak için içsesinizi dinleyin,bir süre düşünün, sevginizi tartın, ilerisini görüyorsanız yeni bir adım atın. 

Uzunca dönemdir para konularında endişeniz yüksek bu sorunu çözüme ulaştımanız için bereket enerjinizin akışa geçmesi gerekir, bunun içinde para kazanmaya odaklı yaşam değil de işinize odaklanarak doğru stratejiler ile para enerjisini kendinize çekebilirsiniz. Akıllıca hareket edip tevekkül ederek endişelerimizden arındığımızda akışta kalmış oluruz böylece para enerjisi frekansımız düzene girer, hayatımız bereketlenir. Bir alanda yatırım planı yapıyorsanız bu işiniz alanında olmalı. 

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Özel hayatınızda partnerinizin sizi çok fazla bunalttığını düşünüyorsunuz. Sizi geren konulardan bir süre uzaklaşarak değişik bir ortamda güzel vakit geçirmek ikinize de iyi gelecektir. Şayet yalnız iseniz rutinin dışına çıkıp tekrara düşmeyerek, karşınıza biri çıktığında değişik bir yaklaşım sergileyerek istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Zamanınız varsa küçük bir mola, seyahat size çok iyi gelecektir.

İş yaşamınızdaki sıkıntıları, maddi konuları özel yaşantınıza yansıtmamalısınız. Sevdiğiniz kişinin sizi paragöz olarak görmemesi için bu konuya çok dikkat etmelisiniz. Aile konularına dikkat etmelisiniz, iyiliğinize konuşuyor gibi görünen kişi en dikkat etmeniz gereken kişi aslında. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

İlişkinizde anlaşamadığınız konulara odaklanmanız aradaki sorunların çözülmesini daha da zorlaştırıyor. Karşınızdaki partnerinizde bunu gördükçe aynı tavrı sergiliyor, bir nevi kısır döngüye giriyorsunuz. Küçük bir adım atarak olumlu giden konulara odaklanırsanız çözümün daha da kolaylaştığını göreceksiniz.

Parasal olarak zor dönemden çıkmak için başkalarından beklenti içerisindesiniz ama bu beklenti size çözüm ulaştıracak gibi değil. Aynı sonuçları almamanız için farklı davranışlar sergilemeniz gerekiyor.  İş alanınızda daha çok insana ulaşmanız, daha geniş kitlelere erişmeniz size daha çok yardımcı olacaktır.

Aile yaşantınıza dışarıdan şahısların müdahil olmasına izin vermemelisiniz. Aile bireyinizden biri bu şahısla istişare ediyor gibi. Bu durumun ailenizi olumsuz etkilememesi için, bu bilgi alışverişine aile bireyinizin son vermesini söylemelisiniz. Bazı sağlık sorunlarınız başgösterebilir. Cilt sorunları yaşayabilirsiniz, kaşıntı oluşabilir. Alerjilere dikkat etmelisiniz. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Uzun zamandır ikili ilişkiler alanında sorunlar yaşıyorsunuz, sağlıklı iletişim kuramanız bir tür engel etkisi altında. Yakın zaman içerisinde bu göksel etki altından çıkacak olsanız da gün boyu zorlanacaksınız. Özellikle partneriniz ile iletişim problemleri yaşamanız olası. Öncelikle hangi konularda tartışma oluşuyor ve ne sebeple birbirinizi duymuyorsunuz bunu irdeleyin ve bulduğunuz çözümü uygulayın.

Tutumlu yengeçlerin bir süredir maddi sıkıntıları devam ediyor ama bu dönemde ne kadar olursa olsunbir miktar birikim yapmaları daha sonra kendilerine faydalı olacaktır. İleriki dönemde bir miktar fazladan çıkacak ödemelerde lazım olacağa benziyor. Geniş aile sorunları kapıda gibi, bugün biraz bu konu kendini belli etmeye başlıyor. Bu varolagelen konu sizi çok kızdırsa da sakinliğinizi korumaya gayret edin. Gökyüzünde yengeçte gergin enerjiler mevcut, patlamalar yaşamamanız için kendinizi kontrol altında tutun.

Uzun süre ilaç kullanımı bedensel olarak iyi gelmeyebilir. Yaşam şeklinize dikkat edin. Biraz dinlenin, uzun süredir çok yorgunsunuz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Uç noktalarda istekleriniz var kafanızda ve davranışlarınızda bu partnerinizi hayli yormuşa benziyor. Reel hayatla uyuşmuyor bu beklentileriniz, bu gerçekl iyi düşünün. Hayal dünyasında yaşıyor gibisiniz. Hayal etmek güzeldir ama reelle ne kadar uyuşursa o kadar az daha hayal kırıklığına uğrarsınız. Karşınızdaki kişiyi olduğu gibi o olduğu için sevin, kafanızdaki kalıplara uydurmaya zorlamanız ikinize de mutsuzluk getirecektir.

İş hayatınızda yeni girişimleriniz olumsuz sonuçlanmışa benziyor. Hayat deneyimlerle bizi biz yapar bu kadar umutsuzluğa kapılmamalısınız. Bu deneyimden daha güçlü çıkacaksınız, denemekten vazgeçmeyin.

Ailenizdeki sizden büyük bireylerin nasihatlarına kulak vermelisiniz. Genellikle doğru kararlar alsanızda bu dönemde üzgün ruh haliniz gerçekleri görmenizin biraz önüne geçiyor, bu sebeple büyüklerinizin sözlerini kulak ardı etmemelisiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Tüm hayatımızı toplasak, tümden elimizde kar saydıklarımız güldüğümüz günlerdir. Gün boyu neşe dolu olmanız size çok daha iyi gelecek, gökyüzü buna müsait bu fırsatı değerlendirin. Neşeli haliniz partnerinize de yansıyacak ve güzel bir gün geçireceksiniz.

Maddi konularda inişli çıkışlı bir dönemdesiniz. Para enerjisinde biraz sıkışıklıkolacağa benziyor, ileriki sıkışık günlerde luzumlu paranın el altında olması olması için harcamalarınıza çok dikkat etmelisiniz. İleriki günler için lazım olacak para bi,rikimi küçük küçük döviz veya altın alımı ile sağlanabilir.

Aile hayatınızda sözleriniz dinlemediğinde tartışma yöntemini seçmeniz gerginliği artıracaktır. biraz da uzlaşmacı tarafınızı ön plana çıkarın.

Sağlık sorununuzu göz ardı edip küçük bir mesele görmeniz daha sonra başınıza iş açabilir. doktor ziyaretini ihmal etmeyiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Özel yaşantınıza üçüncü kişileri karıştırmamanız gerekir. Sevda iki kişiliktir. Kalbinizi dinleyin o size doğru yolu gösterecektir. Siz zaten sevgi insanısınız, doğru kararı iç muhasebenizle bulacaksınız. Başkalarından akıl alıp, üçüncü kişilerin sözlerine kulak asmayın. Daha uzlaşmacı olun.

Kısa bir süre sonra beklediğinizden de yüksek miktarda bol miktarda para geçeceğe benziyor. Önceliğiniz bu fırsat sonrası hemen borçlarınız olmalı. Uuzn zamandır almak istediğiniz ama gereksiz olan hiç bir şeyi almayınız. Çünkü daha sonra bu maddi imkanı bulamayabilirsiniz, idareli hareket etmeniz gerekiyor. Borçalarınızı ödeyin, daha sonra birikim yapın.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

İlişkilerinize biraz daha ehemmiyet göstermelisiniz, partneriniz sizinle konuştuğunda dinlenmediğini düşünüyor. Bu durumu size yansıtmamak için kendi iç dünyasında yaşamaya çözümlemeye çalışıyor. Dengede kalmak için sizin de adım atmanız gerekiyor. Siz ona nükte ile şaka ile söyleseniz dahi o çokca üzülüp belli etmiyor. Biraz daha hassas davranmanız gerekir. 

Para amaç değil araçtır. Para enerjisini hayatınızda tutabilmeniz için madden ve manen ne sizin olursa o zaman mutlu olursunuz bunu düşünün, parayı amaçtan araç haline dönüşürseniz, bereket enerjisi de sizi bulacaktır.

Ailenize karsı bu  dönem daha fazla sevgi beklentiniz dolayısıyla fazlaca alıngansınız. Sizin de aile bireylerinden birisine daha fazla ilgi ve sevgi göstermeniz gerekiyor. Uzunca süredir ihmal ediyorsunuz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Aşk hayatınızda rutine girmiş olduğunuzu düşünüyorsunuz. Her ilişkide ilk dönem sonrası gizem azaldıkça heyecan azalır, siz devamlı heyecan peşinde gibisiniz. Bu şekilde hiç bir zaman gerçek aşkı bulamazsınız, mutsuzluğunuz hayal kırıklığınız tekrara düşer. Sevdiğinizle farklı ortamlara giderek yeni deneyimler sağlayıp bu durumun önüne geçebilirsiniz.

Maddi hayatınızda olmasını istediğiniz ama olmayan durum emin olun hayrınıza olacaktır. Olanda da olmayanda da hayır vardır. Bu sefer olmayan sizin hayrınıza bu net görünüyor. Olmadı diye daha fazla diretmenize gerek yok. Bu fayda size erişseydi bile çok uzun soluklu olmayacaktı.

Aile hayatınızda bir takım anlaşmazlıklar mevcut. Biraz iç dünyanıza çekilerek bu durumu kritik etmeniz gerekiyor. Sizin geniş ailenizde olsa ne kadar üzüldüğünüzü en çok siz bilirsiniz. 

Sağlığınızı uzunca süredir ihmal ediyorsunuz. Küçük büyük göz önüne gelen tüm sağlık konularınızı çözüme ulaştırmalısınız.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Sosyal çevrenizin hayatınıza çok müdahale ettiğini düşünüyorsunuz, bunun sebebi şikayetçi sözleriniz sonucu sizi mutsuz sanıp çözüm fikri sunmaya çalışmaları.  Dikkat etmeniz gereken sizi negatife çeken insanlardan uzak durmak olmalıdır.  Aşk yaşamınıza diğer kişileri karıştırmanız çözum değil ama sorun getireceği kesin. 

Ekonomik hayatınızda fırsatlar görünüyor. bir gayrımenkul fırsatı ayağınıza geleceğe benziyor, iyi değerlendirin.Bunun için azıcık daha tutumlu almanız yeterli olacaktır. Bütçenizi oluşturup, azıcık birikimlerle bu yatırımı elde edebilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Aşk hayatınızda çok magresif ve öfkeli tavırlar sergiliyorsunuz. Yapılanlar belki yanlış olabilir ama normal üstü tepkiselsiniz. Gökyüzünde kova burcuna gergin enerji görünüyor, bundan etkilenerek abartılı tepkisellik sonucu daha sorna pişman olabilirsiniz. Partnerinize olan sevginizi ve aşk hayatınızı düşünüyorsunuz, derin çok çok derin düşünüyor ve üzülüyorsunuz. Tepki yerine sakin bir dille beklentilerinizi dile getirin. daha uzlaşmacı tavır fayda sağlayacaktır.

Dünyada madden bazı dönem rahat bazı dönem sıkıntılı oluruz, bu bizim hayat döngümüz. Maddi açıdan moralinizin bozuk olduğu dönem, yapabileceğiniz yatırımları düşünüyorsunuz. Yatırımınızı gerçekleştirdiğinizde gerginliğiniz azalacağa benziyor.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu Günlük Yorumu 14 Eylül 2020

Aşk insanı balık sizin hayat enerjinizin temeli aşk. Hayatınızdaki kişiyi boşul doldurmak için mi hayatınızda tuttuğunuzu yoksa gerçekten sevip sevmeğiinizi sorguluyorsunuz. Sevdiğiniz bu durumu tam anlayamasa da sebebini sorguluyor. ev değiştirme gündemleriniz sürüyor gibi, taşınmış da olabilirsiniz.

Şu sıralar size maddi yardım sağlıyor gibi görünen kişiler daha sonra madden kayıp yaşamanıza sebp olacak kişiler olabilir. Ayağınıza gelen fırsatı tepin demiyoruz ama ileride olumsuzluk yaşamaman için bu durumun sonrasını iyi düşünün. Bu gün iyi görünen imkanlar yarın çok can sıkabilir. hayır demeyi de öğrenmeliyiz.

Geniş aileniz daha az ilgi gördüğü için size problem çıkarıyor, onlara da zaman ayırmalısınız. 

Sağlığınız için doktora gitmek yerine çevrenizden duyduğunuz yöntemleri uygulamak sorunu daha fazla büyütebilir. İhmal etmeden doktora görünmelisiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.