Günlük Burç Yorumları 15 Eylül 2020... Akrep burçları çok çok dikkatli olun !

Günlük Burç Yorumları 15 Eylül 2020... Akrep burçları çok çok dikkatli olun !

15 Eylül Salı 2020 Günlük Burç Yorumları... Gökyüzünde gergin enerji devam ediyor. Şu sıralar agresif tavırlar sergilememeye özen gösterin, ani bitişler yapmayın, dolunayın etkisi ile bitiş güdüsü artıyor ama retro zamanı bittiğinde pişman olmamak için planladığınız bitişleri ve öfke ile alınan kararları, retro bitişi olan 15 Kasım tarihinden sonraya erteleyiniz.

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Koçların bu hafta sağlık, aşk, para her evde sınandığı görülüyor. Biraz sabır az daha sabır. Gerçekci olmayan durumlar için umutlanmamak sizi daha az üzecektir. Kendinizi kandırırsanız hayat enerjiniz düşer. Aşk hayatınızda partnerinize karşı yersiz şüpheciliğiniz geri dönüşü olmayan ayrılıklar getirecektir. Çok sabırlı bir yapıya sahip dahi olsanız bu hafta aşırı gergin olduğunuz için partnerinizle aranızda sorunlar çıkabilir. İlişkinizin dönüşü olmayan bir şekilde bitmemesini istiyorsanız sakin olmalısınız. sakin olmanız çok zor mars koçta en çok sizin burcunuzu etkiliyor, ama zor olan imtihandır. ilişkinizin kurtulması için sakin olun ! 

İş hayatınızda bu iş ufak iş diyerek geri çevirmeyin, daha büyük beklentiler hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. Önünüze bugün çıkan kısmetleri tepmeyin.

Eğitim hayatınız için dikkat artırıcı yöntemleri keşfedin. Gizli düşmanlıklar söz konusu, bu konuda çok dikkatli olun. Bir dahaki haftaya kadar gizli düşmanlıklar söz konusu, çevrenizdeki kişileri iyi gözlemleyin, bu insanları çözümlediğinizde aranıza mesafe koyun.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Bu hafta her alanda çok şanslı görünüyorsunuz. duygu dolu bir hafta yaşayacaksınız. aşk hayatınızda yalnızsanız, doğru kişi kim, ne zaman karşıma çıkacak diye sorgulayacaksınız. Yapmanız gereken geçmişteki değer verip nankörlük gördüğünüz kişilerden uzak durmanız, geleceğinizi belirleyecektir. Siz gelecekte yanınızda duracak şüpheye düşürmeyen insanları hayatınıza almak istiyorsunuz bunu unutmayın. Yaptığınız fedakarlıkların yüzleşmesini yaşıyorsunuz. İnsan insan ile imtihan olur unutmayın. Yeni aşklar kapıda, bu ilişkilerin başlamasına engel olmamanız, ket vurmamanız için önceki ilişkilerin kırgınlıkları ve ön yargılarıyla yaklaşmamanız gerekir. Geçmişle bağınızı kesin, geleceğinize odaklanın. bakış açınızı değiştirin. Nefes aldığımız müddetçe umut vardır. Bu yeni aşkları iyi değerlendirin.

İş yaşantınızda bu hafta Çok titiz ve planlı olursanız Şahane enerjiler ile olumlu sonuçlar alacağa benziyorsunuz. İş yaşamınızda kızdığınız kişiler ile ani yol ayrımına gitmeyin, bilmediklerini öğretebilirsiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

İkizler burcu bu hafta her alanda çok güzel enerjiler alıyor. Olumsuzluk olan tek yön bu hafta çok kıskançsınız. Şüpheci davranırsanız, varsayımlarla, çevrenizden duyduklarınızla ilişkilerinizi yıpratabilirsiniz. Aşkınızı çevrenize ispat etmek zorunda değilsiniz. Bu hafta sakın kıskanç olmayın.

Aile yakınlarınız sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor, yardım etmeli ve dualarını almalısınız. İş hayatınızda programlı hareket ederseniz, başarı sizi bekliyor. İşsiz ikizler burçlarına iş imkanı görünüyor. Sağlığınız Çok güzel görünüyor, ilişkilerde kıskançlık sonucu kavga çıkarsa depresyona girebillirsiniz. Bir hafta sonra yalnız ikizleri hayatının aşkı bulabilir. Çalışmak üretmek ilerlemek de son derece muhteşem bir hafta. Net olun ve asla kıskanç olmayın.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Yengeçler de bu hafta her alanda şanslı açılar görünüyor. İşsiz olan veya geliri düşmüş yengeçler, güne umutsuz enerji ile başlasa da girşimcilik yönünnüzle  çok güzel işlere dahil olabilirsiniz. Aşk hayatınızda yalnızsanız, mıuhteşem sürprizli, tutkulu aşklar kapınızda. Tutkuyla başlayıp, tutkuyla devam eden aşklara adım atacağınız bir hafta. Birliktelikleri olan yengeçler partnerleriniz güzel bir dil ile uyarırlarsa sorunlarını çözecektir. Romantizm dolu bir hafta sizi bekliyor. Bu haftayı iyi değerlendirin. Yeni aşklarla karşılaşmak için bu hafta sosyal olun, Mutlaka aşkınızla karşılaşacaksınız. Aşk kapıyı çalıyor, kapıyı açın. Yalnız olanlar ise mutlaka yeni bir aşkla karşılaşacak. Eski aşklar kapınızı çalabilir ama sizi üzeni tekrar hayatınıza almanızı tavsiye etmiyoruz. Aşk ve kariyer hayatınızda fırsatlar dolu bir hafta ama harekete geçmezseniz bu enerji size akmaz unutmayın.

İş hayatında bu hafta muazzam paralar kazanabilirsiniz. Bu haftaya kadar iştahınız çok açıktı, artık bir beslenme düzeni getirmelisiniz, bu konuda iradeli olun.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Aile hayatınızda ve çocuklarınız ile gergin enerjiler olabilir. Çocuklarınız ile çok fazla sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız sebebi ile eşinizle aranızın bozulmasını istemiyorsanız, eşlerinizi bu konuuda suçlayıcı cümleler kurarsanız, dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Eşlerinizi sakın suçlamayın. Ayrılıklar olabilir. Gezegenlerin kombinasyonu bu hafta sizi eşiniz veya partnerinizle tartışmamanız konusunda sizi uyarıyor. Evlenmek için sakın evlenmeyin. 

İş hayatınızda uzunlu bir döneme giriyorsunuz. İş hayatınızda sakin bir dönem ve çokca başarı sizi bekliyor. Kariyerde yükselişler sizi bekleiyor. Ailevi konuları büyütmeyin . İşsiz aslan burçları harekete geçerse güzel bir iş bulacak. Hali hazırda işi olan aslanlarsa yeni başarılar elde edecek.  Geçmişten gelen bir haber sizde çok büyük bir şaşkınlık oluşturabilir. Bu konuya takılmayın, umursamayın. Güzel enerjilerinize ket vurmayın. Sağlık hayatınız olumsuz duygular üretmezseniz sorunsuz görünüyor. Dedikodulara takılmayın. Yeni aşklar yeni ilişkiler hazır hissediyorsanız kapıda.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Stresten kaçınmanız gereken bir haftadasınız. Hayatınızda negatif enerjili insanlardan uzak durmanız gereken zamanlardasınız. Çözmeniz gereken konularda akılcı davranmanız gerekir. Bu hafta sosyal olun, kendinizi dinlemeyin. Dengeli, uyumlu, huzurlu iletişim içinde kalmaya dikkat edin. Eski dostlarınızın size ihtiyacı olabilir, ahde vefa zamanı. Çevrenizdeki ilişkileriniz güçlenmesi için sosyal ve iş hayatınızdaki arkadaşlarınızla ilgili olun. İş hayatınızda sizle çalışıp size ters davrananlara takılmayın, kendi işinize odaklanın. Ev ile ilgili geciktirdiğiniz tadilatlarınız varsa, partnerinizle planlar yapabilirsiniz. İşsiz iseniz yeni fırsatlar için aceleci olmadan araştırmaya devam edin. 

Kalbi boş olan başaklar bu hafta tutkulu aşklara adım atabilirsiniz. Bu hafta eş, dost ,komşu, aile ile iilgilenmeniz gereken bir haftadasınız, ihmal etmeyin. İçiniz kan ağlasa da yüzünüz gülsün ama mış ibi davranmayın.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Uzun zamandır sizi düşündüren işleri istediğiniz gibi yapabileceksiniz. Uzun zamandır iş ve kariyerdeki planlarınızı çözümleyip, kariyer ve para performansınızın yükseldiğini göreceksiniz. Ailevi konularda problemleri tartışarak çözemezsiniz. Orta yolu sakin bir dille bulabilirsiniz.

Sağlığınız konushnda çok çok dikkatli olun. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin, bağışıklık sisteminizi dirençli tutun.

Kalbi boş olan terazi burçları bu hafta yeni aşklarla karşılaşabilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşamamanız için emin ve ağır adımlar atın.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Akrepler iş veya aşk konusunda ihanetlerle karşılaşabilir. Sezgi burcu akrep. Tabii ki bu durumu da hissedecektir. Bu hafta şok edecek ihanetler söz konusu. Unutmayın kimse kimseyi aldatmaz, herkes sadece kendisini aldatır. Aldatan mutlaka bir gün aldatılır. İş hayatınızda çıkan sorunları panik davranmadan uyumla çözebilirsiniz. Akrepler mutsuz olduklarında kontrolsüz harcamalar yapar dikkatli olun. Olumsuz olan bu durumları yaşamayan akrepler ise gurur ve taktikle ilişkilerini mahfetmesin. Sıhhatiniz konusunda soğuk algınlığına karşı çok dikkatli olun, bağışıklığınız çok düşük görünüyor. Uzun süredir sağlık alanınız güze enerjilerdeydi bu yüzden bana bir şey olmaz demeyin. 

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Yaylar için çok güzel bir hafta. Biraz dikkat dağınıklığınız görünüyor. İş ve eğitim hayatınızda imzalayacağınız sözleşmelerde, hiç bir evrağı iyice araştırmada  imzalamayın. Gelecekte çok büyük pişmalıklara sebebiyet verebilir. Kendinizi ifade ederken hislerinizi ön plana çıkarın. 

Bu hafta haberci rüyalar görebilirsiniz ama herkese rüya anlatılmaz bunu unutmayın. Sağlığınız için gereksiz evhamlanıyorsunuz.  Gece uykunuzu iyi aldığınız ve dikkatli olduğunuzda iyi sonuçlar alacaksınız. İş hayatınzda yeni atılımlar sizi bekliyor, işsiz yaylara iş görünüyor. Aile büyüklerinizi ihmal etmeyin. Yatırım planınızı  araştırmadan satın alma ile sonuçlandırırsanız, daha sonra çokca pişman olabilirsiniz. Değerinin üzerinde ödeme yapmanız söz konusu. Birliktelikleri ve beraberlikleri olanlar sevdiklerinizle ilgili olduğunuzda her şey çok güzel olacaktır.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Güneş, pluto, satürn kombinasyonu var. Oğlak burçları yöneticiliği ve otokontrolu sevse de bu şekilde davranışlarınız iş ve aşk hayatınızda sonlanmalara sebebiyet verebilirsiniz. Daha sonra ben nerede yanlış yaptım dememeniz için başkalarını değil kendinizi kontrol altında tutunuz. Yoksa büyük geri dönülmez bitişler kapınızda. 

Ödeyemeyeceğiniz hiç bir borcun altına girmeyin. Öncesinde plan program yaptıktan daha sonra borçlanmaya dikkat edin. Çevrenizdekileri dinleyin ve onlarla ilgilenin. Soğuk insan enerjisi yaymamanız için buna dikkat edin. Partneriniz veya arkadaşınızı  bir sorununu paylaştığında üstünkörü dinlerseniz değersiz hissedecek, duyarsız olmayın. Duyarlı olursanız ikili ilişkilerin güçlendiğini göreceksiniz. Yanındayım varım, senin için ne yapabilirim demeniz gerekiir. Bencilce davranırsanız terkedilirseniz, depresyon kapıda sizi bekliyor.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 15Eylül 2020

Şahane bir hafta kovaları bekliyor. İş hayatınızda başarınıza başarı katmak istiyorsanız, iş şartlarınız tekrar tekrar gözden geçirin. Bugünün işini yarına bırakmayın. Planlı programlı hareket ederseniz, maddi ve manevi yükseliş yaşayacaksınız.  Muazzam güzel imkanları kendi hayatınıza çekeceksiniz.

Aşk hayatınızda güzel günler sizi bekliyor. Romantizm dolu bir hafta sizi bekliyor, tutku dolu günler kapınızda. Yalnız olanlar hayatlarının partnerleriyle karşılaşacak. Eski aşklarınıza siz siz olun sakın dönmeyin. Büyük pişmalıklar yaşayarak bu şanslı haftayı da kaçırabilrisiniz. Çocuklarınız ilgi bekliyor ve onlara güvendiğinizi bilmek istiyor. Enerji dolu ve sosyalsiniz. Sağlık konusunda kuruntu yapabilirsiniz. Yalnız kovalar bir hafta sonra tutkulu aşkla karşılaşabilir.

Balık Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 15 Eylül 2020

Aşk hayatınızda yorgun ve yıpranmış hissediyorsanız bunu partnerinizle paylaşın. Bunu partnerinizle paylaşmamanız durumunda çözüme ulaşamazsınız. Kalbiniz boşsa yeni birileriyle tanışacaksınız ama çok dikkatli olun. Bu sizi çok yıratacak bir aşk olabilir. Çok heyecanlı başlasanız da tanımadan emin olmadan gönül kapılarınızı açmayın.

Maddi yönden iyi durumdasınız. Parasal konularda sıkıntılarınız varsa eski tecrübelerinizle güzel atılımlar yapıp iyi kazançlar elde edeceksiniz. İş ve özel yaşamınızda iyimser enerjiler olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Aşk hayatınızda geçmiş konulara takılırsanız ağır sonuçlar verebilir. Acele ettiğiniz her şeye geç kalırsınız. Hiç bir konudan da kaçmayın, kaçtığınız her durumda sizi takip edecektir. Özellikle aşk hayatınızda biz olmaya özen gösterin. Sen ben meselesini bırakıp biz olduğunuzda aşk yoluna girer. Tüm ikili ilişkilerinizde dengede kalın. Dengesiz davranışlardan kaçının.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.