Günlük Burç Yorumları 16 Eylül 2020... Terazi burçları için önemli bir gün!

Günlük Burç Yorumları 16 Eylül 2020... Terazi burçları için önemli bir gün!

16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Gökyüzünde retro ve mars açıları dolayısıyla zorlu açılar hakim, öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın!

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

İş yaşamınızda bir takım plan program yapmanız gerekiyor. Erişmek istediğiniz başarıya ulaşmak için bunu yapmanz şart. Amirlerinizle veya yöneticilerinizle  zıt kutuplarda olmamaya dikkat edin. İkili ilişkilerinizde ters olumsuz açılar alıyorsunuz. Bu alanda daha fazla hassasiyet göstermeye önem gösterin. Beklenmedik ani seyahate çıkabilirsiniz. 

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

İş yaşamınızdaki yoğun bir yazışma trafiğiyle güne başlıyorsunuz. Fikren uyuşmadığınız konularda agresif tavırlar sergilememeye dikkat edin. Farklı düşüncelere her zaman açık olmalısınız. Farklı ve geçersiz bulduğunuz fikirleri net açık bir iletişim ve ikna yolu ile çözebilirsiniz. İş sonrası sosyalleşip sevdiğiniz kişilerle vakit geçirecek gibi görünüyorsunuz. 

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Uzunca bir süredir iş yaşamınızda olumsuz etkiler altında hissediyorsunuz, evet bu hislerinizde yanılmadınız. Önünüzdeki dönemlerde bunun net bir şekilde yaşamınıza yansıdığını göreceksiniz. O sebeple ani gelişen bir durum olmayacak sizin için.  İkizlerin keskin zekası ile bunun üstesinden elbette gelebilirsiniz. Bu krizden daha fazla kendinize değer katarak çıkmış olacaksınız. Ekonomik olarak rahatlayacağınız günler çok yakında. Siz emin adımlarla ilerlemeye devam ettikçe karşılığını alacağınızdan emin olun.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Gün boyu gündeminizde kişisel olarak gelişim konuları bulunabilir. Çok kısa bir süre sonra sorumluluklarınızın daha da artacağı görünüyor. Bu yüzden kısa vadeli bile olsa belirli bir plan hazırlamanız gerekmektedir. İş arkadaşlarınızla ilgili bazı meseleler de gün içi gündemleriniz arasında yer alıyor. Daha evvel bitirdiğinizi düşündüğünüz bir aşk tekrar kapınızda olabillir ve bu konuyla ilgili br gündeminiz olabilir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Gün boyu gündeminiz iş yaşantınız olarak görünüyor. İş hayatınızda yoğun bir döneme giriyorsunuz. Mesuliyetlerinizin arasında olup daha önceden gözden açırdığınız meseleleri tamamlamanız gerekiyor, yoksa olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Öğle saatleri sırasında dikkat dağınnıklığınız artmakta ve bu yüzden ciddi bir değerlendirrme hatanız söz konusu, dikkatli olun!

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Aşk yaşamınızdaki gelişen hoşunuza gitmeyen olaylar depresyona girmenize sebep olabilir. Bu konuda sürekli tekrara düşüyorsunuz.  Yeni bir karar almanızın zamanı gelmişe benziyor. 

Özel yaşamınızdaki yaşadığınız olumsuzluklar, iş hayatınızı da etkiliyor. Olumsuz düşüncelerden sıyrılıp yepyeni bir karar almalı ve bu kararınızın arkasında durmalısınız.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 16Eylül 2020

Gününüzün en önemli gündem maddesnini ailevi konularda olduğu görünüyor. Bir takım telefon trafiği sonunda bu krizi çözeceğe benziyorsunuz.  Öğle vakitleri iş hayatınızla ilgili olumsuz gelişmeler görünüyor. 

Aşk yaşamınızda ise bir takım anlaşmazlıklar içinde olacağa benziyorsunuz. Bu konuda sizin gereksiz bir konuyu, gereğinden fazla büyütmeniz ile daha da büyüttüğünüz görünüyor. Üstesinden gelemeyeceğiniz bir konu değil, abartmayın !

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Hayatınızın merkezine otokontrol duygusunu koymuşsunuz. Kontrol edemediğiniz zamanlarda aşırı gergin bir ruh halinde oluyorsunuz. Kontrol edemediğiniz zamanlardaki yaşadığınız olumsuz duygular hemen sağlığınıza da yansıyor. Bu durumun üstesinden gelebilmek için bir takım destekler almalısınız. Sevdiğinizin bu husus hakkındaki tavsiyelerini gözardı etmemelisiniz. Çözümü çok kolay bir husus unutmayın.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Güne iş hayatınızdaki gündemlerle başlıyorsunuz. Gün içinde şahsi yeteneklerinizi kullanarak güzel işler çıkarmanız keyfinizi yerine getireceğe benziyor. Çevrenizden alacağınız yardımlarla işlerinizi daha da kolay halledebilirsiiz.

Ekonomik olarak yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Büyük riskler taşıyan fırsatları dikkatli değerlendirmelisiniz. Sevdiklerinizle güzel saatler iş çıkışı sizi bekliyor.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Beslenme düzeniniz hususunda alarm çanları çalıyor gibi. Dikkat etmediğiniz takdirde ciddi problemler yaşayabilirsiniz. İş yaşamınızda belirli alanlarda artık ilerlemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Bu hususta bazı yeni programlar yapmanız gerekebilir. Akşama doğru katılacağınız bir sosyal çevrede yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Gün boyunca sebebi siz olamayan sıkıcı durumlardan bunalmış olabilrsiniz. İletişime kapanacağınız, moralinizin bozuk olduğu bir gün. Kendinizi zaman ayırın bedenen ve ruhsal olarak dinlenin, sevdiğiniz bir dostunuz ile hasbihal edin.  Dertler paylaşıldıkça azalır bunu unutmayın.

Balık Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 16 Eylül 2020

Kısa bir süredir hayatınızda her alanda güzel enerjiler altındasınız, her şer yolunda bu da sizin neşenize neşe katıyor. Planlarınızın aksamaması için yaptığınız programı tekrar gözden geçirmelisiniz ve ileriki tarihe tehiir ettiğiniz işlerinize yoğunlaşmalısınız, ertelemeyin. 

Hayatınızı etkilyecek bir konu gün içi gündeminizde. Mühim kaarlar almak için müsait zamanlardasınız, korkusuzca davranabiilirsiniz, bu davranışınız olumsuz sonuçlanmaz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.