Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2020... Akrepler bugün çok hırslanmayın!

Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2020... Akrepler bugün çok hırslanmayın!

17 Eylül Çarşamba Günlük Burç Yorumları .... Ayın başak burcunda seyriyle güne başlıyoruz. Başak burcu teması hakim olduğu bir gün.

Haberci rüyalarla güne başlayabiliriz, altıncı hissimiz çok kuvvetli görünüyor. Aklımıza gelenin başımıza geldiği bir gün.  Akşam üstü saatlerinde balzemik fazdan gün içinde hareketiyle başak burcunda yeni ay fazında ilerileyen ay, kemiklerde iyileşmelere iyi gelecek, fizik tedaviye başlamayı düşünüyorsanız şifalanmanın tam zamanı. Bağırsak rahatsızlıklarına da şifalanma görünüyor tedavinize başlayabilirsiniz. Korumacı bir tavır içinde olacağız, kuruntularımız kuvvetli, inancınız doğrultusunda ibadetler rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Öğle saatlerinden itibaren başlayan, önümüzdeki günlerin göstergesi olan temalar oğlak burcu temaları olacak, iş,,kurumsal hayat, devletle ilgili konular, finans hayatı hareketlenecek gündemimize yerleşecek.

Yabancı ülkelerle ilgili uluslararası gündemler görünüyor. Ülkemizin dış borçları, sigorta, faiz oranları ülke gündeminde yeni ay haritasında gözlemleniyor.

Başak temalı gökyüzünde, sağlık sektörünü temsil ettiği için önümüzdeki dönemler bu alanlarda da haberler olacaktır. Özel hayatta perşembe itibariyle yeni ayda da ilişkiler gergin görünüyor ve ani boşanmalar olabilir.

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Güne şanslı açılarla başlıyorsunuz. Borçlarınızı rahat ödemeye başladığınız bir döneme giriyorsunuz. Hiç ummadığınız bir yerden gelen para ile şaşıracaksınız ve sorunlarınızı çözeceksiniz. İş hayatında yeni bir proje, iş, yeni bir sözleşme varsa iyice araştırmadan adım atmamalısınız.

Aşk hayatınızda eskiden yarım kalmış bir sevdanın tekrardan alevlendiği görülebilir. Unutmayın, retroda gelen bir sonraki retroda gider.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Maddi açıdan bu dönemde işleriniz yolunda gidiyor. Kazancınızı, harcama olarak değil yatırım olarak kullanmalısınız.  Bunun içinde planlı ve programlı hareket etmelisiniz.

Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişinin sizden gizlediği konuların varlığını hissetmektesiniz, çekinmeden açık açık konuşun, aksi durumda, bu konu sizi içten içe daha fazla yıpratacak.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Alınganlığınız üzerinizde, gereğinden fazla tepkisel olmanız özel hayatınızda partneriniz ile aranızın açılmasına sebebiyet verebilir. Sevgiliniz kendisini test ediliyor hissediyor ve bu durumdan hiç mi hiç hoşnut olmadığı kesin, sevgisinden şüphe ettiğiniz için bu yola başvurduğunuzu düşünüyor.

İş hayatınızda yenilikçi bir bakış açısı geliştirmeniz, size karlı kazanlar olarak geri dönüş sağlayacak.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Yengeç burçları hayatınızın hiç bir dönemi bu kadar gergin hissetmediniz sanırım. Öfke yüklüsünüz ama sukunetinizi korumaya çalışın, duygusal hareket etmeyin, mantığınızı devre dışı bırakmayın.

Aşk hayatınızda olmayan durumları yanlış anlamanız olası. Ekonomik anlamda yakın dönemde rahatlama bekleniyor, bu ekonomik kaynak yakınlarınızdan gelecek.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Uzun zaman önce yaşanmış canınızı sıkan bir olay tekrar gündeme gelip neşenizi kaçırabilir. Samimi ve içten, gerçekleri ortaya koyarak çözüm ararsanız yararınıza olacaktır.  Sçunuzu kabullenmemek veya başka suçlu aramak, yalan sizi bu işin içinden daha da çıkılmaz hale sokacaktır.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

İş yaşamınızda genel kabul görmesini istediğiniz planlar beğeni alacak ve bu durumdan çok memnun olacaksınız. Ekonomik kazanç artışı hayat kalitenizi yükseltecek. Aşk hayatınızda mühim meseleler hususunda beklenmedik bir sonuca varacağınız gözlemleniyor. Bu kararı ertelemeyin ama her yönden düşünüp iyice tartın.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Arkanıza baktığınızda gördükleriniz hoşunuza gitmese de bu durumdan alacağınız ders ile yola daha sağlam devam edeceksiniz. Yaşayacağınız bbazı durumlar sebebiyle kendiniz ile alakalı yeni bir durum başlatmanız gerekebilir.

 Aşk hayatınızda partnerinizin size asılsız suçlamalarda bulunduğunu düşünüyorsunuz, adil davranmadığı kanısındasınız. Kendinizi iletişime kapatmak yerine, açık bir dille bu durumu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Kendinize güveniniz tam. İş hayatınızda ise gereksiz bir hırs sebebiyle gerginleşiyorsunuz, bu hırs size yanlış kararlar aldırabilir. Her sözü duymayın ve atacağınız adımlar için doğru zamanı bekleyin, acelecilik size kaybettirebilir.

Sevgilinizin bir takım hastalık gündemleri sizi üzebilir. Aşırı kuruntu haline girmeyin ama önemsememezlik de etmeyin.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

İş yaşamında fazla duyguya yer yoktur bunu sıkça unutuyorsunuz. Sukunetli davranmalı, tepkisel olmadan sadece işinize adapte olmalısınız. Hedefinize kitlenin ve önünüze engel çıkaran şahısları görmezden gelin. Bu sizi başarıya ulaştıracaktır.

Aşk hayatınızda kesin bir karara vardınız, olmayan bu ilişkiye artık son veriyorsunuz. Dönüşü olmayan bir yola giriyorsunuz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Şansınız tersine dönmeye başlıyor gibi ne dersiniz! İş yaşamınızda uğradığınız mobbing son buluyor gibi.  İşinizde daha verimli çalışabilecek olmanın sevncini yaşıyorsunuz.

Ekonomik alanda daha dikkatli davranmanız gerekiyor, biraz fazlaca beklenmeyen harcama yapmışa benziyorsunuz.

Aşk hayatınızdaki güzel dönem devam ediyor, kendinizi çok şanslı hissediyorsunuz. 

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Güne iş yaşamınızda beklemediğiniz güzel bir gelişme ile başlıyorsunuz. Ektiğinizi biçme zamanı, emeklerinizin karşılığını alcağınız bir döneme giriyorsunuz. Hayatınızdaki kişinin iş alanında kazanacağı kazançlar ile, ekonomik olarak rahatlama sağlayacağınız bekleniyor.

Uzun zamandır partnerinizin kendini baskılanmış hissetiği konuların da sona erdiği bir dönem içinde bulunuyorsunuz.

Balık Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 17 Eylül 2020

Tüm gün bütün projelerinizden olumlu sonuç alarak mutlu olacağa benziyorsunuz. İş yaşamınızda gelir olarak uzunca süredir haksızlık edildiğini, hakettiğinizi alamadığınızı düşünüyordunuz. İşte bu durum artık sona ereceğe benziyor. yeni başarılara imza atacağa benziyorsunuz.

Aşk hayatınızda  siz balıkların en büyük beklentisi güvendir, bunu da şuanki partneriniz sağlıyor ve çok çok mutlusunuz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.