Günlük Burç Yorumları 19 Eylül 2020... Boğa Burçları için Cesur olma zamanı !

Günlük Burç Yorumları 19 Eylül 2020... Boğa Burçları için Cesur olma zamanı !

Başak yeni ayına adım attık. Yeni ayda şanslı etkiler alacak burçlar: Başak, Oğlak, Boğa, YengeçBu ay yorulacak olan burçlar: Balık, Yay, İkizler

Merkür gezegeni terazi burcunda ve oğlak burcuna kare. İfade etmek istedikleriniz için susmayın, görmezden gelmeyin ama kibirlenmeyin de. Kişiler arası ayrımcılık yapmayın. Agresif olmayın ve kavga çıkarmayın.

Düşüncelerinizi beğendirmek için kişileri zorunlu tutmayın. Unutmayın siz de başkalarının fikirlerini kabul etmek zorunda değilsiniz. Saygı ve sevgiyi esas alın, gerisi hallolur.

Gün boyu ev temalı konular ile meşgul olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Bir süredir fiziken ve ruhen enerji dolusunuz. Bu enerjinizi iş yaşamınıza yönlendirirseniz, iş yaşamında yeni kapılar açılabilir. Kendini beğenme durumu ve iş arkadaşlarınızı küçümseme ruh haline girerseniz bu bereketi kaçırırsınız unutmayın. Bu alanda çevrenizdeki kişilerin uyarılarını kulak ardı etmeyin. 

Aşk yaşamınızda partnerinize karşı hisleriniz konusunda zihnininz dağınık, bir süre düşünüp zihninizi toplamanızda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Yakın zamanda katılacağınız bir merasim sizi geçmiş yıllara götürecek ve eski zaman ile ilgili bir muhasebe yapacaksınız. Ötelediğiniz, gündeme almaktan uzunca süredir kaçtığınız konu karşınıza çıkacak ve vicdanınızı tartacaksınız. Bu durum kesinlikle sizin için faydalı olacak, iç sesinizden kaçmayın ve cesaretli olun.

 Ekonomik durumunuz ile ilgili güzel bir haber gelmek üzere. Maddi konularda talihinizin açık olduğu günlerdesiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

İş yaşamınız ile ilgili bugünlerdeki orjnal fikirleriniz büyük beğeni topluyor. Fikirlerinizi çekinmeden özgüvenli bir şekilde anlatmanız, takdir toplayıp olumlu sonuçlar verecektir. İlerleme kaydetmek istiyorsanız bu şanslı zamanları değerlendirip tembellik ederek sorumluluk almaktan geri durmamalısınız.

Aşk hayatınızda varolan gelişmeler sonucunda artık sroumluluk almak ve konuyu daha mühimseme kararı alacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Şüphelenmeyi bu dönem bırakmanız gerekiyor, bir çok konudaki bu tavrınız önünüze olacak işleriniz içinde set çekiyor, biraz rahatlayın geçmişteki kötü tecrübelerin etkisinden artık çıkın, unutmayın hayat akışta kalarak ilerlenen bir nehirdir, sıkıca tutunursanız olduğunuz yerde kalarak ilerleyemezsiniz. Bu dönem varolagelen şanslı döneminizi mahfetmemek için bu tavrınızı bırakın. 

Yakın zamanda kazançlı bir döneme adım atıyorsunuz ve bu kısa süreli bir durum olmayacak. Bu husustaki en mühim konu sakın dikkat dağınıklığı sebebi ile varolan şansları kaybetmeyin. Odalaşıp konuya yoğunlaşırsanız şans sizden yana.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Gün boyunca güzel etkile altındasınız, aşk ve iş yaşamınızdaki taşların yerine oturduğunu görüp daha da neşeleneceksiniz. Planlarınız doğrultusunda hareket etiiğinizde tüm olumsuzlukların ve işlerin yoluna girdiğini zamanla görmüş olacaksınız. Kuşkulanmadan rahat hareket ettiğiniz bir dönem.

Aşk yaşmınızda sevgiliniz ile küçük bir gezi ikinize de çok iyi gelecek.

Başak Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Gün boyu odağınız işinizle ilgili yaşadığınız olumsuzluklar olacağa benziyor. Haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız sessiz kalmak ruhen ve bedenen sizi yıpratacaktır. Bildiğiniz yoldan şaşmayın, bir süre sonra işler rayına oturacaktır.

Aşk yaşamınızda yepyeni bir başlangıç olabilir, Daha önce tanımadığınız bir kişi kapınızı çalabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

İş yaşamınızda Kontrolü sizden başka kişilere bırakmamalısınız. Ummadığınız kişilerden iş hayatınızda zarar görebilirsiniz ve bu zararın dönüşü olmayabilir, bu yüzden şu sıralar işinizi emanet etmeyin ve iş konusunda çokca güvenmeyin.

Aşk hayatınızda ise uzun zamandır partnerinizin kendi çıkarına davranışları sizi içten içe yıpratıyor. Ona karşı çok fazla güven duygunuz kalmamışa benziyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Güne ruhen çok neşeli ve pozitif başlıyorsunuz. İş yaşamınızda kafanızdaki fikirleri hayata geçirerek bir takım başarılar elde etmeniz söz konusu. Benliğinizi önemsemeniz, Kendinden emin davranışlarınız etrafınızca takdir toplayacak.

Aşk hayatınızda çokca hareketli günlerdesiniz, yepyeni heycanlar hareketli günler kapıda.

Yay Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Güne hafiflemiş ve neşe dolu bir ruh haliyle enerji dolu başlayacaksınız. Sebat etmeniz, sözlerinizin arkasında durarak gerii adım atmamanız sizi hedeflerinize daha fazla yaklaştırıyor.

İş hayatınızda çalışma ortamınızla ilgilii daha iyi şart oluşturmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. İş yaşamınızda çokça güzel enerjilerin size yöneldiği bir gün. Eski dönemden tahsil edemeğiniz ödemeyi alarak madden çokca rahatlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Gün boyu ruhen bağımsız hissetmek için kendinizi mücadele eden bir tavır içinde göreceksiniz. İş ortamınızı geliştirme için yeni girişimlerde bulunmak isteyebiirsiniz. Özel hayatınızda ailenizle iligi bir hususta netleştiremediğiniz huhuslar var. Bu konuda fikirlerinizi beyan etmekten çekinmemelisiniz. Yoksa çokca sinirleriniz bozulabilir. Biraz daha sakinliğinizi koruyun.

Kova Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Gün boyu hiç bir hususta şüpheci tavırlar sergilemeyin. Şüpheye götüren bir davranış değil de kesin kararlı şekilde davranın. İş yaşamınızla ilgili yeni bir projeniz var bu konuda geri atmayn, fikrinizde diretin. Bu konu başarılı sonuçlanıp meyvelerini verdiğinde herkesi sevindireceğe benziyor. Günün ilerleyen saatlerinde sosyal hayat içerisinde yeni bir aşk kapınızı çalacağa benziyor.

Balık Burcu Günlük Yorumu 19 Eylül 2020

Gün boyu çokca hisleriniz yoğunve hislerinizle hareket ediyorsunuz. Alınganlığınız üzerinizde yoksa çevreniz büyüttüğünüz gibi size kötü davranmıyor. Geri dönüşü olmayan huzursuzluklara yol açabilirsiniz çok dikkat edin.

Önce konuşulanı doğru idrak edin yanlış ve fevri düşünmeyin. iyi dinleyin, iyi tartın ve doğru karar alın.

Ekonomik olarak beklenmedik harcamalar canınızı sıkabilir. Ödeyemeyeceğiniz alışverişler, ay sonu hesap ekstreniz gelince sizi sıkıntıya sokar.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.