Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2020... Balık burçları şans sizden yana !

Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2020... Balık burçları şans sizden yana !

2 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları… Koç burcunda dolunay ile güne merhaba diyoruz. Biraz daha sakinleştiğimiz bir gün. Korkularımız azalmış ve yeni atılımlar için cesaret bulmuş olabiliriz ama unutmayın her cesaretin sonu sevinç değildir.

Yeni başlangıçlar yapmadan önce  etraflıca araştırmayı, artı ve eksi yönlerini tartmayı unutmayın. Karşımıza çıkan bilgilerde asılsız olabilir. Beklenilmeyen rüzgarlı ve değişken hava olayları olabilir. Yakınlarımızla alacağımız bazı kararlarda tutamayacağımız sözleri vermemeliyiz.

Koç Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Sürekli bir koşturmaca halindesiniz ve bu sizi çok agresif yapmaya başladı. Bu iş yükü ve telaş çok uzun süre devam etmeyecek gereksiz stres yapmayınız.  Mükemmelliyetçi olmanız sebebi ile yaptığınız her işte süre daha fazla uzuyor ve siz yetişemiyorsunuz.

Hayatınızdaki kişi de bu durumdan çokça rahatsızlık duyuyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Bir süredir hayatınızdaki yapı taşlarının durumu hakkında düşünmektesiniz, güne bu konular hakkında kesin bir yargıya ulaşmış olarak başlıyorsunuz. Sizin yaşamınızda yer edinecek kişileri çokça irdelemeniz gerektiğini öğrenmiş bulunmaktasınız.

Hayatınızda iş ve ev düzenini daha güzel bir hale getirmeyi istiyorsunuz. Aşık olduğunuz kişi ile konuşmanız gereken mühim konuyu ertelemeyin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Yakınlarınıza bir takım yanlış davranışlar sergilediniz bunu düzeltmek ve gönül almak da tamamen sizin elinizde. Hayatınızda mühim bir olay sebebi ile attığınız adımda yerinde bir davranış sergilediniz.  Bu konuda içinizdeki çocuğu dinleyin. Ummadığınız bir takım teklifler söz konusu. Bu fırsatı tepmeden etraflıca düşünün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

İş hayatınızda tecrübeli hale gelmeye başladınız ama bu daha yeterli boyutta olmadığı için kendinizi salıp, rehavete kapılmayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

İkilemde kalmış gibisiniz, bir süredir kafanız bunun ile meşgul. Üzülmeyin yeni fırsatlar sonlanmalardan sonra kapınızda. Sağlık problemlerine karşı dikkatli olmalısınız. Fitliğinizi kaybetmemek ve sağlık için spor yapmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu 2  Eylül 2020

Kafanızda iki fikir arasında kaldığınız durumu kesin karar alarak sonlandırmak üzeresiniz. Çok zor bir durum ve zor bir karar ama yine de çok güçlü çıktınız bu badireden. Bir süre mola vermek sevdiklerinizle zaman geçirmek sizi ayağa kaldıracaktır. Kalbiniz boşsa bu dönem bir şans çıkmak üzere iyi değerlendirin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Şahane bir neşeyle güne merhaba dediniz. Kıpır kıpırsınız, Tüm gün her işiniz yolunda diyemeyiz çok fazla kendinizi salmayın.

Bir takım problemler çıkması söz konusu sinirli olmayıp terazilerden beklenen diplomasiyi sağlarsanız, bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunları aşmayı başaracaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Gün boyu gayet sakin tavılar sergiliyorsunuz, akreplerin ani çıkışları olur ama bugün bundan eser yok. Artık huzur ve çözüm istiyorsunuz hayatınızda. Çalışma arkadaşlarınızla çok uyumlu güzel bir sosyalleşme gerçekleştiriyorsunuz. Aşk yaşamınızdaki sorunları siz adım atarak çözüme ulaştırabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Eskiden attığınız yanlış adımlar sebebi ile moralinizi artık bozmayın. Eski olumsuzlukları geride bırakmalısınız ki mutlu günlere adım atabilesiniz. Yepyeni bir başlangıca merhaba demelisiniz. Hep başkalarına öncelik veriyorsunuz ama önceliğinizin ilk sırasında siz olmalısınız.

Aşk yaşamınızda sevdiğinize karşı hoş tavılarınız mutluluğunuzu besliyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

İş yaşamınızdaki problemler sizi depresyona sokabilir. Bu zorlu şartlara yenik düşmemelisiniz. Unutmayın oğlak demek iş demek, çalışkanlık demek bu sizin ruhunuzda var. Başkalarının sözlerine aldırış etmeyin, unutmayın sizin için en doğru kararı yine siz bilirsiniz.

Aşk yaşamınızda gayretleriniz meyvelerini veriyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Uzun zamandır ikili ilişkilerinizdeki problemler aşk hayatınızı da kapsıyordu, verdiğiniz  emeklerin sonucunu alıyorsunuz. Daha huzurlu zamanlarınızdasınız İş yaşamınızda ise hala bu sorunlar devam ediyor. Çok fazla iş yoğunluğunuz var. Şu sıralar eliniz madden rahatlasa da ileriki günler biraz zorlu olacağa benziyor, harcamalarınızı kontrol altına alın.

Balık Burcu Günlük Yorumu 2 Ekim 2020

Güne neşe dolu başlangıç yapıyorsunuz  keyfiniz yerinde. İş yaşamınız ve aşk hayatınız yoluna giriyor.

Yeni bir fırsatın karşınıza çıkması zihninizi çokça meşgul edecek.

Sevgilinize bir takım hoş olacak planlar peşindesiniz bu onu çok fazla sevindirecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.