Günlük Burç Yorumları 22 Eylül 2020... Yay Burçları Sizin Gününüz !

Günlük Burç Yorumları 22 Eylül 2020... Yay Burçları Sizin Gününüz !

Ay yay burcuna geçiyor bu sebeple tüm gün çok hareketli, enerji dolu ve iyimserlik doluyuz. Tüm gün eforlu çabalama ile geçiyor, öğleden sonra yine yay burcunun inat ve sabit fikirli ruh hali kişiliğimize yansımakta.

İkna kabiliyetimizin yüksek olduğu bir gün, topluluk için hareket edersek, bencil davranmazsak adım attığımız konularda iyi sonuçlar alabiliriz. Akşam saatlerinde romantik saatler ilişkimizde kademe atlama, adım atmak ve bağlanmaya dönüşebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Ayın yay burcuna geçmesi ile siz de ateş grubu burçlardan olduğunuz için, ateş grubu yay burcunun etkilerini olumlu yönde almaktasınız. Zinde olarak güne başlıyorsunuz. İş ve toplumsal alanda gününz olumlu geçiyor.

Yeni bir öneri almanız söz konusu ama etraflıca düşünmeden karar vermeyiniz.

Aşk hayatınızda sevdiğinize bir takım sürprizler düşüüyor gibisiniz, emin olun çok sevinecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Uzun zamandır partnerinizle sürtüşme yaşadığınız durumun yerini huzur almış görünüyor, nihayet ortak bir noktada anlaşma sağlıyorsunuz. İş yaşamınızda varolan bir sorun canınızı sıkabilir ve çok koşuşturmacalı bir gün yaşayabilirsiniz. Bu gerginliği sukunetinizi koruyarak ve mantıklı adımlar atarak çözebilirsiniz.

Ekonomik olarak bir süredir sıkışık durumdasınız bu durum yakın bir süre içinde çözüm bulacak gibi durmuyor, bu yüzden dikkatli ve ekonomik hareket edin, kemerleri sıkın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

İş yaşamınızdaki beklenmeyen değişimler sizi çokca etkileyebilir. Bu yeni şartlar karşısında varolan iradenizi sürdürmeniz ve yılgınlık göstermemeniz gerekiyor. Vardığınız sonuç sizin düşünceniz ve bu sizin hayrınıza ise kararınızdan başkaları için geri adım atmamalısınız. 

Aşk hayatınızda uzun süredir verdiğiniz çabanın karşılığınız alma zamanındasınız, huzur sizinle.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Mazi mazide kalmıştır, ardına bakan önündeki varacağı yolu göremez, yaptığınız yanlışlara takılmayın, önünüze bakın, hangimiz hata yapmadan tecrübe sahibi olduk. Her hata yeni bir yanlış yapmanın engelidir, yengeç bağlanmaktan kurtulmayı artık öğrenmelisin. Öğrenmediğin sürece bu durumu sürekli hayat başka başka kişilerle deneyimletecek taki sen bu durumu aşana kadar !

Hayat yepyeni bir başlangıç olarak bakın, hep başkaları için yaşamayı bırakmanın artık zamanı, önceliğiniz her zaman kendiniz olmalı bunu bir türlü öğrenemediniz, hep feda eden oldunuz.

Aşk hayatında sevgilinize olan nahif tavırlarınız size daha çok bağlanmasını sağlıyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Gün boyu zekanız ile işlerin üstesinden gelecek gibisiniz, gayet soğukkanlısınız. Huzur dolu günler geçirmek istiyorsunuz ve bu yönde hareket ediyorsunuz.  İş yaşamınızda çalışma arkadaşlarınızla gayet uyum içerisinde olduğunuz bir gün.

Aşk hayatınızda bazı pürüzler görünüyor, sakin ve olumlu yaklaşırsanız çözülmeyecek bir durum değil.

Başak Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Gün boyu pozitif neşe dolusunuz,  Gün içinde ilerleyen saatlerde bu neşenizin bozulmaması için sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Karşınıza çıkan buu sorunları sakin ve olgunlukla çözebilirsiniz, fevrilik kaybetmenize sebep olur.

Partnerinizile bir takım sorunlar çıkması mevzubahis, olumlu tavırlar ve orta yolu bularak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Uzun süredir kafanızdaki varolan karmaşaytı yerine oturtuyor gibisniz. Bu süreç sizi yıpratsa da dirayetli bir şekilde atlatacaksınız, Sevdiklerinizle ve ailenizle vakit geçirmek size çok iyi gelecektir. 

Kapıda yeni aşk var gibi, sadece biraz daha dikkatli çevrenize bakmanız yeterli.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Bir süredir hangi yönü seçeceğinize dair kafanız karışıktı. Bir sonuca varıyor gibisiniz. Bu süreç son buluyor. Bir konu niahyete erdi ve yepyeni bir konu açılıyor. Güzel taleplerle karşılaşabilirsiniz.

İlerleyen günlerde sıhhatinize dikkat etmeniz gereken önemli enerjiler söz konusu. Hareketlerinizi artırmak sağlığınız için katkı sağlayacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Ay ayda neşe enerji dolu, zımba gibisiniz.İş hayatınızda mantıklı davranıyorsunuz ama bu devamlılık arzetmeli ve yeni tedbirler almalısınız. İnce eleyip sık dokumanız gereken bir dönem çünkü dikkatsizliğiniz üzerinizde.

İkili ilişkiler alanınızdaki zorlu enerji sona erdiği için kalbinizde dolacağa benziyor. Yepyeni bir sayfa ve yeni bir kalp çarpıntısı kapınızda. Bel, omuz ve tüm çevre bölgelere dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Bu dönemde bazı yanlış adımlar attığınız ve sonuçlarını alıyorsunuz ama bu yanlış adımların düzeltilmesi gönül alırsanız olabilir. İçinizdeki çocuğa sorduğunuzda o size hangi kararlar doğru, hangileri yanlış diyecektir.

Ummadığınız bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları geriçevirmeden önce etraflıca bir irdeleyin. Zihin süzgecinden geçiren bi oğlak her işi kazanca dönüştürür unutmayın.

Kova Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Güne kafanıza takılan her duruma kesin bir kararla başlıyorsunuz, akla karayı artık ayırt ettiğiniz ve noktayı koyduğunuz yerdesiniz. Kimin ne sebeple bu durumda olduğunun artık kesin farkındasınız.

Hayatınıza alacağınız her kişiyi iyice tartmadan artık almama kararındasınız, bu hangi konuda olursa olsun fikriniz bu yönde çünkü insanlar sebebi ile çok yıprandınız. 

Yeniden bir hayat düzeni kurmak için, yaşamınızda belirli kararlar aldınız ve partnerinizle bu konuları paylaşmanız gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Yorumu 22 Eylül 2020

Hayat uzunca süredir çok haraketli, tempou sizin için. Bu temponun artık sizi fazlaca yorduğunu düşünüyorsunuz. Bu yoğunluğunuz belirli bir süre sonra düzene oturacak bu yüzden kendinizi fazlaca yıpratıyorsunuz.

Her işi fazla ncelemekten daha fazlaca vakit harcıyorsunuz, iş yükünüzün artmasının başlıca sebebi bu görünüyor.

Aşk hayatınızda sevgilinize vakit ayıramadığınız için fazlaca şikayetçi görünüyor.  Arada soluklanmak size ve sevdiklerinize ilaç olacaktır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.