Günlük Burç Yorumları 23 Eylül 2020... Oğlaklara Yeni Karalarla Kazançlar Söz Konusu !

Günlük Burç Yorumları 23 Eylül 2020... Oğlaklara Yeni Karalarla Kazançlar Söz Konusu !

22 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları... Ay yay burcunda ileriliyor, yine günümüzdeki temalar yay burcu karakterini temsil eden özellikler olmakta.

Yay burcunu, neşe, iyimserlik, özgürlük, aşk, seyahat, uluslararası ilişkiler, eğitim, macera, koyu din savunculuğu temsil eder. Bugün karşımıza bu konuları barındıran olaylar çıkabilir. 

Koç Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Geçmişi yadedeceğiniz bazı gündemler önünüze gelebilir. Geçmişte bu anılar için boşuna üzülmüş olduğunuzu düşüneceksiniz, şu an bu konulardan etkilenmemeniz sizi bayağı düşündüreceğe benziyor.

Ekonomik olarak ileriki günlerde zorlanmamanız adına harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Sizin en çok yaptığınız davranış başkalarına koşup kendine yetişememek, arada durup soluklanın ve biraz da olsun kendiniz için bir durumla ilgilenin.

İş yaşamınızda gergin enerjiler mevcut, sakinliğinizi korumalısınız. Günün ikinci yarısında Sevdiğinizin güzel haberleri neşelenmenize sebep olacak.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Gözünüzde bir kişiyi çok fazla büyütüyorsunuz, ne dese sizin için örnek alınacak kişi. Kişilerin yaptığı her durum sorgusuz kabul edilmmeli, kusursuz insan yoktur.

Aşk hayatınızda sevdiğinize karşı gereksiz huysuzluk yapıyorsunuz, denilenleri yanlış anlamış olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

İnsanların yerine kendinizi koyarak düşünme yönünüz bugün daha fazla ön plana çıkmalı. Sevgilinize karşı güzel tavırlarınız onun hayranlığını uyandırıyor. Olumlu davranışlarınızla aşkınızda  bağlılığı artırıyorsunuz.

Sıhhatinize dkkat edin, karın bölgesi organlarına dikkat.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Değişimden, yeni aktivitelerden hoşlanmıyorsunuz, sabitliği seviyorsunuz ama yeni keşifler, yeni durumlar size daha fazla artı katacaktır.

Aşk hayatınızda geçmişinizdeki kişi ile gönül bağınızı koparmalı ve önünüze bakmalısınız yoksa daha fazla üzüleceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Gün boyu kendinizi çok bitkin hissedebilirsiniz. Yakınlarınızla vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecek, biraz mola verin hayat, durun ve akışta kalın. Aşk hayatınızda ise sevgilinizin bir konuda görüşlerinize ihtiyacı görünüyor. Bir süredir siz de bu mezvu hakkında aslında söz söylemek düşüncelerinizi dile getirmek istiyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

İleriye dönük maddi girişimlerde bulunmak gündeminizde olabilir, ve uzun zamandır istediğiniz bir şeyi almak için kesenin ağzını açacaksınız gibi. İnsanlara da faydalı olmak adına da yardımlarda bulunabilirsiniz. Bunlar öncelikle maddi yardım gibi görünüyor.

Aşk hayatınızda bir süredir varolan sorunlar kısa süre sonra tatlıya bağlanacağa benziyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Çekirdek aileniz ve geniş aileniz ile güzel vakitler sizi bekliyor. Hoş sohbet vakitler içerisinde büyük keyif alacaksınız, bir süredir bu vakitleri özledğinizin farkına varacaksınız.

Aşk hayatınızda ise kafanızdaki karışık durum devam ediyor.

Yay Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Kafanızda bir sürü proje dolu. İş yaşamınızda yapıcı ve olumlu tavırlarınız çalışma arkadaşlarnıza rahatlık sağlıyor.

Uzun zamandır ihmal ettiğiniz hareket beden egzersizlerine yeniden başlama kararı alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Yepyeni bir konuda çıkış yapmak fikriniz var. İş yaşamında birlikte çalıştığınız, eşit haklara sahip kişilerle aynı fikirlerle ilerleyerek, güzel kazançlar elde etmeniz mümkün olabilir.

Aşk hayatınızda umursamaz davranışlarınız sevdiğinizin sinirlerini çok yıpratıyor, bu işi sonu kötü bitebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu 23 Eylül 2020

Hükümetle ilgili konularda ve parasal taleplerinizde güzel sonuçlar alacağınız bir gün. Yaşamla ilgili derin fikirlere dalacağınız ve belirli sonuçlara ulaşacağınız bir gün. Özel konularda hareketli bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumu 23Eylül 2020

Kafanızda cevap bulamadığınız bir takım konular mevcut, taşları yerine oturtmak istiyorsunuz. Bu konular yaşamınızı derinden ilgilendiriyor çok ince eleyip sık dokumalısınız.

Aşkınızla geçireceğiniz güzel saatler ruhunuzu  dinledirecektir. Aşk hayatınızda en iyisini hayal ederken hayatınızı olumsuz etkiliyorsunuz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.