Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2020... Yay Burçları Tüm Gün Sürpriz Gelişmelere Hazır Olun.

Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2020... Yay Burçları Tüm Gün Sürpriz Gelişmelere Hazır Olun.

24 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları... Ay oğlak burcunda dördüncü fazda yeni bir güne başlıyoruz. Partnerinizle bir takım huzursuzluklar olabilir. Ailevi konularda da farklı fikirlere sahip olma nedeni ile huzursuzluklar söz konusu

Fikirlerinizn uyuşması zorunda değil unutmayın, herkesin fikri kendini bağlar. Seyahat planları oluştrabiliriz. Oğlak temalı olaylar gündemimimzde olabilir. İnatlaşmayın, Fazlaca herkesi dsipline etmeye kalkmayın. İş yaşamınıza ağırlık vererek, özel yaşamınızı ihmal etmeyin ve maddiyata aşırı düşkün olmayın. Bu temalar oğlak burcunun dürtüsel temlarıdır.

Koç Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Ruhen sarsılmış durumdasınz, üstelik bu durum yeni olan bir gelişme de değil. Herkesin hayatında dönem dönem bu tür ruhi yıpranmalar oluyor, önemli olan yeniden ayağa kalkmak ve olan olaydan tecrübe edinmektir unutmayın. Şimdi ayağa kalkma zamanı. Akılcılık ile davranışlarını  planlayan, hissi yönlerden de beslenen nadide insanlar arasındadır koç burçları. Yaşamı sonraya bırakmayın.

Kendinizi ne kadar çabuk toparlarsanız o kadar iyi, çünkü iş yaşamınızla ilgili görünen bu güzel açı zamanlarını kaçırmamalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Aşk hayatınızla ilgili ve ikili ilişkilerde biraz daha realist ve atılgan olmalısınız. Yapacağınız tercihleri ince eleyip sık dokumalısınız bu sizin hayatınızın gidişatı için çok çok önemli. Artık bir tercih yapmalısınız, sevgilinizle ilgilenip mutlu olmak mı, yoksa farklı farkl kişilerle ruhsuz duygudan uzak özgür birliktelikler mi!  Kafanız bu tercihten dolayı hayli karışık ama alacağınız sonuç sizi için iyi olacak sonuç gibi.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

İş yaşamınızda yepyeni maddi karlar yakınınızda. Ummadığınız ikinci bir gelir kapısı aralanıyor. Emniyetinizle ilgili gündemleriniz olabilir, dikkatli olun, özellikle kaza, kayıp, kaybetme ve çalıntı olaylarına karşı.

Aile bireylerinizden bir kişinin bir konuda sizin desteğinize ihtiyacı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

İş yaşamınızla ilgili bir haber tüm programınızı mahfedebilir. Olsun siz yengeçler en zoru başarmakta zaten ustasınız, yönetici burçların başında yengeç burcu vardır. Krizi fırsata çevirmek sizi elinizde.

Aşk hayatınız canlanıyor, gittiğiniz bir yerde tanıdıklarınızın aracılığıyla yeni bir aşk başlıyor. Kendinizi eve kapatırsanız bu güzel enerjiden faydalanamazsınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

İş yaşamınzda beklediğiniz basamak atlama hayali yakın gibi görünüyor, bugün bu yönde bir haber alma durumunuz olabilir.

Aşk hayatınızda  beklediğiniz fırsatı yakalayarak eski barışmak istediğiniz partnerinizle bi araya gelebilirsiniz.  İikili ilişkilerde bazen alttan almak gerekir, aslan egosunu kenara bırakmazsanız bu fısat bir daha ele geçmeyebilir,  bunu unutmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Zihniniz ruhunuz karmakarışık, kendinizi derin bir depresyon halinde hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizin her türlüsünde aslında demek istediklerinizi ifade etmeye çalışmaktan çokca yorulmuş gibisiniz. Bu şekilde davranarak benliğinize zarar veriyorsunuz. Zorla veya aşırı çabayla istediğimiz sonucu her zaman alamayız, sence yeni bir yol denemenin zamanı gelmedi mi, akışına bırak farklı yön çiz.

İş yaşamınızda çalışma arkadaşlarınızın olumsuz davranışlar, çalışma hevesinizi kırabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Yaşamınız için yepyeni bir imkan karşınıza çıkabilir, Öneriyi yapan kişi sizden büyük bir şahıs olabilir.

Aşk hayatınız krizlerden güçlenerek ayağa kalkıyor. Yakın zamanda iş yaşamınızdaki zorluklara destek veren partnerinizin bağlılığı aranızda olumlu enerjilere sebep oldu.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Tüm gün şahane güzel veya yakışıklı görünüyorsunuz, adeta toplumda parlıyor ve dikkat çekiyorsunuz. Bu kadar göze batarken yeni birinin bizi görmesi tabii ki de beklenilen bir durum.

Geçmişinizdeki hatalarınızdan ders alarak bu sefer yeni başlangıçlarla mutluluğu yakalama ihitmaliniz daha da yüksek.

İşyaşamınzda, işinizi ihmal etmeyin, işinizin başında olun.

Yay Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Tüm gün sürpriz gelişmelere hazır olun. İş yaşamınızda yeni atılım imkanları bulabilirsiniz. Bundan sonraki yaşamınz için bir takm sonuçlara varmanız gerekiyor. Ailenizin genişlemesi gibi sürpriz haberler de alabilirsiniz.

Günün ikinci yarısnda mutlu hissedeceğiniz saatler yaşayacaksnız. Bir süredir yaşadığınız olumsuzlukları artık ardınızda bırakmanın zamanı geldi. Korkularınızı geride bırakın, üzel günlere odaklanın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Özel yaşamınıza dair ikili ilişkilerinizde bir süredir yaşadığınız sorunlar sizi ruhen çokca yıpratmışa benziyor. Bir takım kavga ve huzursuzluk gündeminizde gibi. Sabırlı olmalı ve sakinliğinizi korumalısınız, bu şekilde davranırsanız bu krizi iyiyönetmiş olacaksınız.

Sıhhatinizle ilgili olumsuz açılar söz konusu , dikkatli olun.

Kova Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Sabah saatlerinden itibaren başlayarak tüm gün kendinizi zımba gibi hissedeceksiniz. Daha sonraya bıraktığınız tüm meseleleri bugun tam halletme zamaı. Ekonomik konularda sonuca ulaştırmanız meseleler için de şahane bir gün.

Günün ikinci yarısında istemediğiniz bir takım hakkınızda çıkan söylentilere çokca üzülebilirsiniz. Görmezden gelin, yolunuza bakın, en iyi intikam yok saymaktır unutmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumu 24 Eylül 2020

Gün içinde iş yaşamınızla ilgili bir sonuca varmanız gerekeblir. Bu konuda düşünürken hakkınızda kötü düşünenlerin olduğunu ve bunların düşüncelerinden etkilenmeden kendi özgür fikrinizle karar almalısınız. Gerçekci ve akılcı davranın.

Maddi olarak rahat br dönemdesiniz. Aşk yaşamınzda ise birbirinizi sevdiğinizi hissediyorsunuz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.