Günlük Burç Yorumları 25 Eylül 2020... Yengeç Burçları Dengede Kalın !

Günlük Burç Yorumları 25 Eylül 2020... Yengeç Burçları Dengede Kalın !

25 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları .. Ay oğlak burcunda, mavi temalı giyinmek iyi gelecektir, Yanlış kararlar almak çok olasılıklı, bu sebeple önemli kararlarınızı erteleyiniz.

Elektromanyetik ve radyasyon etkisinin de fazla olacağı bir gün mümkünse teknolojiyi daha az kullanalım. Uzun zamandır emek verdiğiniz olayların sonuçlarını elde edebilir, hasat zaman diyebilirsiniz.

Yürüyüş ve toprakta negatif enerjinizi atmak beden sağlığınıza iyi gelecektir. Gün boyu cilt sorunları görülebilir, bakımını ihmal etmeyiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

Yaşamınızda belirli bir sıralama yapmanın zamanı geldi. Güne sürpriz gelişmelerle başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevgi dolu bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizle bir takım gezi planları yapabilirsiniz.

Mesuliyetleriniz olduğu alanlarda yeni gündemleriniz olabilir. Zindesiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

İkili ilişkilerde kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Bir süredir zorlandığınız konularda tedbirli olmalısınız. Mesuliyetleriniz konusunda daha kararlısınız. 

Hayatınızda bir üst seviyeye geçmek için daha programlı hareket etmelisiniz. Günün ikinci yarısı sosyalleşeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

İş yaşamınızda yeni koşullardan etkilenmeniz gerçekleşebilir. Ruhen sizi üzen durumlara ve kişilere karşı uyanık olmanız gereken bir dönemdesin. Mesuliyetlerinizin olduğu alanlarda daha kesin fikirler edinebilirsiniz.

Günün ikinci yarısında bazı yerlere davet edilebilirsiniz veya sosyalleşeilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

İnsan ilişkilerinizde  gününüzün en fazla zamanını alabilir. Aşk hayatınızda daha da duygu yoğunluğu yaşayacağınz zamanlar olabilir. Mesuliyetleriniz ile ilgili konularda şimdi faaliyete geçme zamanı.

Karşlaştığınız bazı durumlar sonucu kendinizi savunurken bulabilirsiniz. Dengede kalın, hayatta da, aşkta da. Günün ikinci yarısı daha olumlu enerjiler söz konusu.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

İş yaşamnızdaki mevzular sinirlerinizi harap etmemeli. İş yaşamınızda zaten yeterince gayretlisiniz. İş ile ilgili zaman az iş çok diye düşünebilirsiniz. Mesuliyetleriniz ile ilgili yöneticilerinizden yardım alabilirsiniz.

Aşk yaşamınzda çok güzel enerjiler altındasınız, şans sizden yana.

Başak Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

Gün boyu çok hassas olabilirsiniz. Ruh halinizdeki çalkantıların sebebini bir türlü çözemiyor gibisiniz. İkili ilişkilerde çıkan problemler yaşama isteğinizi söndürmüş gibi.

Sevdikleriniz veya dostlarınızla geçireceğiniz hoşsohbet vakitler ruhunuza iyi gelecektir. 

Terazi Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

Hayatı bugün kontrolcü değil gidişatına göre yaşayacağınız bir gün. Bazı vakitlerde önünü göremediğiniz hususlarda kafa karışıklığı hissetmeniz olağan bir durum.

Size uzak kişiler ve eğitim konularında kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

Şahsi olarak mühim olan hangi alan ise o alanda sizin için önemli durumlar söz konusu olabiliir. Büyük çaplı olmasa da yaralanmalara karşı dikkatli olun. Mesuliyetleriniz olduğu hususlarda daha ciddi davranacaksınız.

İş yaşamınza önem vereceğiniz bir gün gibi görünüyor. Sıfırdan bazı adımlar atacağınınız bir dönem. Günün ikinci yarısı daha aktif olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

İş yaşamınızda size gelen yardımlarla yükünüzü hafifletebilirsiniz. Yatırımla ilgili bazı sonuçlara varabilirsiniz, yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.  Parasal konular sizin başlıca konunuz. 

Günün ilerleyen vakitlerinde planlarınızdaki olmayan durumlar davranşlarınıza tesir edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

Yerinizde duramayacağınız ve gündeminizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Ailenize ilgilenmek ruhunuzu dinlendirecektir. Etrafınızda yakınlarınızın yaşadığı olumsuz durumlar sizi deolumsuz etkileyebilir, gözünüzü açık tutmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

Partnerinizle vakit geçirmek ruhunuza ilaç gibi gelecek.  Aile ile ilgili bir takım gündemleriniz söz konusu olabilir.  Mesuliyetleriniz ile ilgili yeni bir yol çizebilirsiniz.

Günün ikinci  yarısı ödemelerinizdeki masrafın artması gözlemlenebilir. Tanıdık olmayan insanlardan yeni fırsat teklifler söz konusu olabiliir.

Balık Burcu Günlük Yorumu 25 Eylül 2020

Neşenizi artıracak konularla ilgilnebilirsiniz. İş yaşamınzda yeni keşfedini yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Evlatlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Klabiniz sevgilinize karşı sevgi dolu. 

Hoşunuza gidenleri alırken parayı çok da düşünmeyeceksiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.