Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2020... Boğa Burçları Dikkat  !

Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2020... Boğa Burçları Dikkat !

26 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları... Gökyüzünde ay artık kova burcuna geçiş yapıyor. Kova burcunu temsil eden konular gündemimizde olabilir.

Tedbirli olmak isteyeceğimiz bir gün içerisindeyiz. Sizi seven önemseyen insanların uğraşları kayda değer gerçekten. Teknoloji ve bilimle ilgili konularla ilgilenebiliriz. Daha özgür bir ruh halinde olabiliriz. Seyahat isteğimiz artabilir, Biraz da sivri dilli olabiliriz.

Koç Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Özbenliğinize verdiğiniz kıymet günden güne artıyor, zinde ve güçlü hissediyorsunuz. Yeni bir adım atmak istediğniz her konuda olumlu açılar mevcut. Kafanızda netleşmeyen konuları netleştirip başlangıç adımını artık atın.

Sosyal ortamlarda adeta parlıyorsunuz, bu kısmetinizin açılmasına da etki ediyor. Güzel kararlar alma eşiğindesiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Zihninizi toparlamakta zorlanacağınız bir gün. Hatırlayamamak ve aradığınız belgeleri bulamayarak maddi kayıp yaşamanız söz konusu olabilir. Bu hafta sonu zihninizin toparlanması için sadece dinlenin ve sevdiklerinize vakit ayırın bu ruhunuza çok çok iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

İş yaşamınızda çalışma arkadaşlarınızla ekip olarak değil de tek kişi olarak hareket etmek isteyebilirsiniz. Bazı ciddi kararlar almanın arefesinde gibi görünüyorsunuz, kesin kanıya vardığınızda sözlerinizden geri adım atmamak ve kendi hakkına sahip çıkmak yerinde bir davranış olabilir, artı ve eksi yönlerini değerlendirerek hareket edin.

Aşk hayatınzın yolunda gitmesi kötü niyetli kişilerin hoşuna gitmiyor, dikkatli olun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Sabah saatlerinizden itibaren neşeli ve hareketlisiniz. Kendi benliğinize verdiğiniz değer etrafınızdaki insanlarca da gıpta ediliyor. Kişiliğinizin değerinin ayırdında olmanız takdir topuyor ve kişiliğinize hayran bırakıyor, doğru yoldasınız devam edin. Bu zorlu yolları tek aşıp, tüm başarıları tek elde ettiniz, başarlarınızdan kimsenin pay çıkarmasına izin vermeyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Ruh haliniz bugün biraz depresif ve hassas. Zihinsel olarak derin düşüncelerdesiniz bunun sebebi ise mantığınıza sığdıramadığınız görmezden geldiğiniz davranışlar.

Yakınınızdaki kişilere agresif davranmamaya gayret edin, aşk hayatınızdaki sorunları çevrenize yansıtmayn.

Başak Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Sabah saatlerinden itibaren başlayan bir efor tüm gün sürecek gibi. İş yaşamınızda ve aşk yaşamınızda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Ailevi konular sebebi ile bir yolculuk yapmanız gerekebilir.

Eski zamanlardaki hatıraların canlanacağı konularla karşılaşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Artık kesin tavır gösterme ve kesin sonuçlara varma için doğru zaman gibi.

Ekonomik olarak yeni atılımlar planlamaktasınız ve bu hususlarda sevdiklerinizle istişare ederek sonuca varmanız doğru kararlar almanızı sağlayacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Gün boyu bazı vazgeçemediğiniz davranışlarınız ve genel olarak verdiğiniz tepkiler ile imtihan olabilirsiniz. Hayata dair görmeniz gerekenleri sağlayacaktır bu zorluklar.

Ekonomik olarak güzel göksel destekler altındasınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Yakın çevreniz ile lgili ilişkileriniz dostluklarınız bir hayli mühim zamanlardasınız. Dostu düşmanı ağız dolusu sözleriyle değil de davranışlarıyla tartın. İyiyi ve kötüyü ayırt etme zamanı artık gelmedi mi ?

İş yaşamınızda yeni şanslarla tanışsanızda gerçek candan arkadaşlarınızın yerini alamaz unutmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Akıllı davranışlarınız ve zihniniz, sizin koruma kalkanınız bunu hatırlayın. Çevrenizde çıkan hakkınızdaki sözlere gerekli yanıtı zekanız ile vermelisiniz. Üzülmek yerine onları alt edecek zekaya sahip olduğunuzu bilmeniz yeter.

Ekonomik olarak savurganlığa dikkat edin ilerleyen günlerde sıkıntıya düşebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

İş yaşamınızda gün içerisinde mühim bir toplantı söz konusu. Toplantı sonrası iş bitiriciliğiniz sebebi ile önemli bir sorumluluk alabilirsiniz. Akıllıca davranmaya dikkat edin.

Aşk hayatınızda içinize attığınız konular dışarıya öfke olarak vuruyor. Sorunları konuşarak çözebilirsiniz, üzerini örtmeniz partnerinizin de tercih ettiği bir durum değil.

Balık Burcu Günlük Yorumu 26 Eylül 2020

Sosyal olacağınız ve daha önce görmediğiniz kişilerle diyalog haline girmeniz söz konusu olabilir. Yeni gireceğiniz ortamlarda yeni düşünceler dikkatinizi celbedebilir. İş yaşamınızda mühim bir gün. Beklenmedik düşüncelerinizi açıklayabilirsiniz. Cesaretli adımlar atmak size kazandırabilir. Kendinizi üzmeye devam ederseniz sağlık sorunlarınız artabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.