Günlük Burç Yorumları 27 Eylül 2020... Perşembe günü dolunayına dikkat !  Koç burçları dikkatli olmalı !

Günlük Burç Yorumları 27 Eylül 2020... Perşembe günü dolunayına dikkat ! Koç burçları dikkatli olmalı !

Toplumsal olaylar gündem oluşturabilir, grup çalışmaları daha çok ön plana çıkabilir.Hayatımızı ilgilendiren mühim konular söz konusu. Evrensel büyük olayların etki aldığı konulardır. Ekonomik konularda mühim gelişmeler söz konusu.

Mars enerjimizi temsil eder, saturn bir birine ters açıları büyük olaylar demek, üzerine bir de mars ekleniyor. Askeri bir çok olaylar, yangın, mikrobik hastalıklarda artış, deprem, tarımsal sorunlar. Ülkeler arasında da restleşmeler söz konusu olabilir, ekonomik kriz, Ortadoğu ve Doğu Akdenizde hareketlilik söz konusu olabilir, Ekim çok hatırlanacak bir ay olacağa benziyor

Koç Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Sabırsız ve agresif olabiliriz. Cuma günü venüs başak burcuna geçeceği için iş alanlarımıza dikkatimizi yönelteceğiz. Çok sosyalleşeceksiniz, gün içinde planlananları ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kariyer alanınızda çok bunalabilirsiniz, restleşmeyin zararlı çıkarsınız. Mars gerilerken başlatılan rekabette ilk başlatan her zaman bedelini öder unutmayın.

Satürnün düzelmesi ile disiplinli ve planlı davrandığınız her alanda işleriniz yoluna girecek. Dolunay koç burcunda gerçekleşeceği için hayati kararlar söz konusu sakın fevri ve kendi başınıza hareket etmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Bolca sosyalleşip ekonomik konularınıza ağırlık vereceksiniz. Yeni attığınız adımlarda engelleme söz konusu olabilir. Ummadığınız yerden engellemelerle karşılaşabilirsiniz, bu hayal kırıklıklarına sakin tepki vermelisiniz.

Eğitim ve iş alanında düzelmeler söz konusu olabilir. Sağlık konusunda dikkatli olun. Yaşadığınız olayları neden diye sorgulamanız gerektiğini düşünün. 

Aşk hayatınızda güzel ilerlemeler söz konusu.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Sosyal çevre ve parasal olaylarda gerginlik söz konusu, para verirken iyi düşünün, geri almakta zorlanabilirsiniz. Ortaklı ilişkiler ve ekonomik alanlarda rahatlama söz konusu.

Planlı hareket edeceksiniz. dolunay sizin sosyal çevrenizi etkiliyor. Sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Venüsün başağa geçmesi ile ev ve aile temalı konularda huzur bulacaksınız. İş ve sağlık konuları pazar gününden itibaren düzelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 27Eylül 2020

Haftaya para temalı konular gündemimizde olarak başlayacaksınız. Mars ve satürn dik açısını ikili ilişkilerde yaşayacaksınız, engellemeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bu alanlarda sakin olun, neden böyle diye düşünün ve enerjinizi farklı alanlara yönlendirin. Salı gününden sonra bu olumsuz enerji düzelebilir. Perşembe günü dolunayı kariyer ve iş alanınızda olacak, önceliğiniz kendiniz olacaksınız ve sinirleriniz gergin olacak, sakin kalın.

Cumadan itibaren sevdiklerinizle bağlarınızı kuvvetlendireceksiniz. Sosyal medyadan bir iş veya aşk imkanı çıkabilir. Pazardan itibaren daha hızlı şekilde akıcı ilişklier söz konusu.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

İkili ilişkiler haftanızın ana teması. Sevgiliniz ile hafta ortasına kadar ekonomik konularda görüşmeler söz konusu olabilir. Sağlığınıza ve iş yaşamınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Koç burcundaki dolunaydan siz de agresifleşecek etkiler alabilirsiniz. sonradan pişman olmamak adına sakin kalın.  Cumadan itibaren ekonomik alanlarda üç haftalık güzel enerjiler alıyorsunuz,

Harcama da yapmak isteyeceksiniz. Ailesel olaylar pazar gününden itibaren düzeliyor.

Başak Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Haftaya ikili ilişkiler temalı konular gündeminizde, sevdiğiniz kişi varsa onunla hoş vakitler söz konusu, kalbiniz boşsa dolmasını çok isteyeceksiniz. Ekonomik konulara odaklansanızda beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz veya ödemeleriniz söz konusu olabilir, riskli yatırımlara girmeyin.

Aşk hayatınızda gözü kapalı hareket etmek size zarar verebilir. Dolunaydan sonra agresifleşip etrafınızı çokca kırabilirsiniz. Cumaya kadar sabredin, cumadan sonra bu etkiler düzelecek ve kendinize görünüm olarak da bakacaksınız, aşk hayatınızda düzelecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Tembellik enejileri üzerinizde, ikili ilişkilerde çok çok zorlu enerjiler altındasınız.Partnerinizin iş ve aile ile ilgili sorunlar olabilir. Salı gününden itibaren bu kotu enerjıler duzelbilir ama perşembe günü bu konular çokca kotu enerjıler alabılir. yer değiştirme planlarınz varsa doğru zaman değil. Yalnız kalma isteğiniz fazlaca olacak. 

Pazar gününden sonra maddi sıkıntılarınızda rahatlama söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Hafta boyu ana temanız aşk hayatınız olacak. Mars ve satürn bu hafta birbirine dik açıda hafta boyu engellenme temaları söz konusu olduğu için yeni atılımlara asla başlamayın. Kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz projeler için doğru zaman değil. Çevrenizden bir kişinin sağlık veya ailevi sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Sağlığınıza ve işinize çok dikkat edin. Dolunay sizin sağlık evinizde gerçekleşecek. İş ve sağlık alanında beklenmeyen gelişmele olabilir. İş hayatında sert davranışlara dikkat edin, tansiyon, beyninize pıhtı atma, baş ağrısı, bel böbrek ve kafa kısmınıza dikkat edin.

Hafta sonuna doğru tüm konulardaki kötü enerjiler düzeliyor, yeni ortamlarda tanışacağınız kişilerle sağlayacağınız bağlantılar ile karlı çıkabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Haftaya güzel planlarla başlayacaksınız fakat planlarınızı gerçeklştiremeyebilirsiniz. Ev ve aile konularındaki çıkan  sorunlar sebebi ile planlarınız ertelenebilir. Parasal konularda sıkışık enerjiler söz konusu, sporcu yaylar spor kazalarına dikkat edin.

Çocuk sahibi iseniz yalnız bırakmayın, hafta boyunca kaza olasılığı yüksek. Her alanda şanslı enerjileriniz yok. Yatrımlardan uzak durun. Salı gününden itibaren kazançlar elde edebilirsiniz. Ekim başı olan dolunay, aşk, hobi ve spor alanlarınzda aklınıza estiği gibi davranabilirsiniz. Aşk hayatınızda cesaretli kararlar alabilirsiniz.

Cumadan itibaren kariyer ve iş alanlarınızda şanslı enerjiler söz konusu. Pazardan itibaren ekonomik alanda iyi enerjiler sizinle.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Yakın çevrenizi ilgilendiren mühim haberler alabilirsiniz. Aile hayatınızda bir olay yaşayabilirsiniz. Ev yaşamında, ev kazalarına dikkat edin. Aile büyüklerinizle tartışmayın.

Fevri kararlar almayın, tek başınıza hareket etmeyin. Salı gününden itibaren hayatınızda güzel enerjiler başlıyor. Gezme isteğiniz artacak. Eşinizin aile ile bağlantılar ve sorunlar akıcı enerjiler alıyor.

Yakın arkadaşlarınızla ilişkileriniz düzeliyor.

Kova Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Bu hafta ay kova burcunda yani sizin burcunuzda. Kendinizi daha fazla düşündüğünüz bir dönem . Yakın çevrenizin hayatında bazı sorunlar olabilir. Sosyal medyadaki davranışlarınıza dikkat edin.

Durdurma enerjisi seyahat alanında, ertelemeler olabilir. Bu dönem atacağınız adımların sonu iyi sonuçlanaz. Parasal konularda, özellikle ortak paralarda güzel enerjıler var. Kariyer alnınızdaki pluto size kolaylıklar sağlayacak.

Balık Burcu Günlük Yorumu 27 Eylül 2020

Pazartesiye sorunlarla başlıyor gibisiniz. Salıdan itibaren ay sizin burcunuzda beklenmedik güzel gelişmeler söz konusu, keyfinize doğrusu diyecek yok. Salıdan itibaren parasal alanlarda sıkışık enerjiler söz konusu.

İş alanlarında veya yakın çevreden gelen maddi desteklerin sonlanması söz konusu, parasal olarak her alanda sıkıntı söz konusu. Ekim başı geçmişe dönük bir parasal olay söz konusu. Bu dolunayda bu olayla ilgili fevri olmayın. Salı gününden itibaren arkadaş ve sosyal çevrenizde güzel enerjiler söz konusu. 

Cuma gününden itibaren ise partnerinize daha fazla zaman ayırabilceksiniz ve aşk tazeleyeceksiniz. Partnerinizi fazlaca eleştirmezseniz, mükemmelliyetçi olmazsanız üç hafta romantik vakitler sizi bekliyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.