Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2020... Balık burçları yanlış adım atmayın !

Günlük Burç Yorumları 29 Eylül 2020... Balık burçları yanlış adım atmayın !

29 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları... Gizli saklı işlerimizin çözüm alacağı bir gün. Ay balık burcunda ilerliyor.

Sırlar ortaya çıkabilir, kendimizi sıkıştırılmış hissediyoruz. İç sesimiz susmayacak.Hava şartlarında beklenmeyen gelişmeler söz konusu.  Kapalı gökyüzü bizimde psikolojik olarak karamsar ruh halinde olmamızı etkileyebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

Özel hayatınızdaki ikili ilişkilerdeki iletişim sorunlarınız psikolojinizi bayağı yıpratmış görünüyor. Problemlere çözüm odaklı yaklaşarak, yumuşak bir lisan kullanırsanız, çözülmeyecek sorununuzun olmadığını göreceksiniz.

İş yerinizde sorunların yaşandığı bir gün olabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan birisi işten ayrılabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

İş hayatınızda dikkatli olmanız gereken bir gün, fevri çıkışlar yapmayınız. Çalışma arkadaşlarınızla tartışma yaşamamanız için biraz daha sakin olmalısınız.

Eski aşklarınızdan birisi tekrar karşınıza çıkabilir, unutmayın eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Retroda gelen başka bir retroda veya bu retronun bitişinde gider. Yine de kalbiniz aşk diyorsa Retro bitişlerini bekleyin, gündemi askıya alın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

Üzgün bir halde güne merhaba diyorsunuz, bugünlerde oldukça depresifsiniz. Artık yorulduğunuzu hissediyor ve savaşmak istemiyorsunuz. Bu yöntemin çözüm olmayacağını unutmayın. Bir süre hobilerinizle ilgilenin ve ruhunuzu tazeleyin.

Ekonomik olarak dara düşmemeniz için gereksiz harcamalardan uzak durun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

İş hayatınızda iş yükü ve görüşmelerinizin fazla olduğu bir gün olacak gibi. Çok fazla farklı alanlarda iş yükünüz söz konusu. Bu durum dolayısıyla ani tepkiler vermeyin, mükafatını alacaksınız.

Ailevi meselelerde gündeminizde olabilir. Aile büyüklerinizinde  dahil olacağı konular gündeminize gelebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

Bir süredir hislerinizde yanılmıyorsunuz, bugünde öyle bir gün. İş yaşamınızda olayları bir süre gözlemleyin ve daha sonra doğru adımı atın.

Aşk hayatınız için partnerinizle sizin için mühim bir zamandasınız.  Sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz. Gizliden bir birinize nispet yapmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

İş yaşamınız için mühim bir dönem içindesiniz. Yeni şanslar iş yaşamınızda karşınıza çıkabilir. İş yaşamınızda yeteneklerinizi sergiledikçe önünüze yepyeni fırsatlar çıkacak ve kariyerinizde ilerleyeceksiniz gibi.

Sosyal hayatta  ve tüm ikili ilişkilerde göz alıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

 İş yaşamınıza hislerinizi karıştırmamalısınız, sorununuzun kaynağı bundan görünüyor. İstişarelerde bulunursanız bu sizin için iyi gelirler elde etmenizi sağlayacak

Hislerinizde yaşadığınız gelgitli haller hayatınızı olumsuz etkiliyor, bir an önce buna çekidüzen vermelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

İş yaşamınızdaki düzeni oturtmak için tüm gününüzü bir plan içinde disipline almalısınız. Yığılan işleriniz ileride olumsuz durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bazı konularda sabit kalmayın bu sizi yıpratıyor.

Hayatınızdaki kişi ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Gerçekten sevdiğiniz kişiye güveniyorsanız, sevginize sahip çıkın.

Yay Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

Yakınlarınızla bazı konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizin şahsi meseleleriniz ile zaten olumsuz bir gündeminiz mevcut olmalı. İki olumsuz gündem moralinizi fazlaca bozacağa benziyor. Olayları devasa boyuta getirmeyin ve biraz sakin olun.

Şak yaşamınızda da olumsuzluklar söz konusu kavga etmekten uzak durun

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 29  Eylül 2020

İş ve aşk yaşamınızdaki olumsuzlukları birbiriden ayırmazsanız profesyonelliğe hiçbir zaman ulaşamayacaksınz. Gün boyu bu hususu çok dikkat etmelisiniz.

Özgüveninizle sorunların üstesinde geliyorsunuz ama ileride bu iş yaşamınızdaki sorunlara çözüm olamayacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

Gün içinde yapmanız gereken tahsilat ve ödemelerinizi yerine getirip keyifli bir hal içinde olabilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili olumlu haberler almanız söz konusu.

Sevdiğiniz kişi bir takım problemleri çözmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu 29 Eylül 2020

Küçücük sorunlar için devasa kayıplar vermeyin, biraz sakinliğinizi koruyun. İş yaşamınızdaki agresif tavırlarınız sizi dönüşü olmayan bir yola sokabilir. Haklıyken haksız duruma düşmeyin, makul kelimeler ile bu sorunun üstesinden gelmeniz mümkün.  Öfkelendiğiniz an biraz mola verin ve yer değiştirin.

 

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum