Günlük Burç Yorumları 3 Ekim 2020... Oğlak burçlarının neşeli haftası !

Günlük Burç Yorumları 3 Ekim 2020... Oğlak burçlarının neşeli haftası !

3 Ekim Cumartesi 2020 Günlük Burç Yorumları.... Güne marsla kavuşum halindeki ay koç burcunda olarak başlıyorsuz. Bu canımızın istediği gibi davranmamamızı tetikliyor. Yanlış davranışlardan kaçınmalıyız.

Asabiyet çok fazla, nostalji söz konusu geçmişe dair bir çok konu karşımıza çıkacaktır.Bu nostalji kuşağının içinde çoğunlukla retro döneminde olduğumuz için eskiye dair problemler olacaktır fakat retroda hiçbir problem çözüme ulaşmaz unutmayın, bu problem daha devasa büyür veya bitişler gerçekleşir, bitmesin çözülsün istiyorsanız, retro sonrasını bekleyin.

Koç Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Ekonomik olarak çok sıkışık bir enerjiler mevcut ama yeni fikirler zihninizde uçuşuyor, ama bu fikirleri hayata geçirmek kolay olmayacak. İş yaşamınızda ve sosyal hayatta çatışmalara girmeyin. Toplum içerisinde kavga çıkmamasına dikkat edin. Aşk hayatınızda güzel bir hafta sonu sizi bekliyor. İş hayatınızda sakin olursanız işleriniz daha yolunda.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Hayatınızın merkezinde bir hafta olacak. Merkür Uranüs sizi ikili ilişkilerinizde karşı karşıya bulunuyor. Aşk hayatınızda bazı konularda fikir ayrışması mevcut, ikili ilişkilerde asabiyeti bastırmaya çalışın. Eğitim, iş hayatında ego çatışmaları söz konusu.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Merkür ve Uranüs karşı karşıya. İş hayatınızdaki gerginliklere tüm hafta dikkat edin. Moraliniz bozuk ama disiplinli davranın. Duygu değişimlerine karşı dengenizi koruyun. Yakın çevre dostlarınızın iş hayatındaki konular ile ilgili gündemleriniz olabilir. İş hayatındaki mobingleri çevrenizle paylaştığınızda beklediğiniz desteği görmeyeceksiniz. Hafta sonu sosyal geçecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Hafta geneli sosyal çevre ile çok ilgilisiniz. Kendinizi hafta boyu yorgun hissettiğiniz için istesenizde verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz. Merkür ve uranüs karşıtlığı devrede aşk hayatınızda çok farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. Hafta ortası hızlı diyaloglar ve duygusal tepki ve tartışmalar söz konusu. Hafta sonuna doğru sosyal olacaksınız. Pazar gününü evde geçirmek isteyeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

İş hayatınızda çok hereketli bir haftaya giriyorsunuz. Sosyalliğinizin artacağı bir hafta. Hafta ortası ev yaşamınız ile ilgili sıradışı olaylar olabilir. Hafta sonuna doğru beklenmedik haberler alabilirsiniz.

Cuma günü iş yaşamınızdaki mobing sonucu olay çıkarabilirsiniz ama sakin kalın. Çalışanınız varsa onların problemleri söz konusu. Pazar günü çok hareketli geçecek.

Başak Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Hafta geneli Aşk hayatınız genel olarak gündeminizde olacak. Yakın dostlarınızla hayatınızda değişim istediğinizi belirteceksiniz. Hafta  sonuna doğru duygu durum bozukluğu söz konusu. Hafta sonu aşk hayatınızda egodan dolayı tartışmalardan uzak durun

Terazi Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

 Bütçe konuları ile yeni haftaya başlayacaksınız.  Uzaklardan bir haber gelmesi söz konusu. Çarşamba günü olan Merkür Uranüs karşıtlığını maddi konularda yaşayacaksınız. Ekonomik olarak engellemelerle karşılaşacağınız bir dönem. Cuma günü beklenmeyen olaylar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ego yüzünden problemler yaşayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Bu hafta ikili ilişkiler akrep burcunun gündeminde yer alıyor. Hayatınızda değişim ve hareke istiyorsunuz ve  partnerinizin de buna ayak uydurmasını istiyorsunuz. Değişik ama şahane fikirler söz konusu. Hafta sonuna varmadan dış çevreden gelen havadislerle biraz moraliniz bozulabilir.

Enerjiniz düşükse bunu artırmak için harekete geçeceksiniz. İş yaşamında ego savaşlarından uzak durun zarar görebilirsiniz. Hafta sonu neşeli geçecek.

Yay Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Hafta başı boğaz bölgesinde hastalıklar söz konusu. Merkür ve Uranüs karşıtlığı sizin kariyer ve ikili ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkarabilir. Perşembe ve Cuma maddi yönden zorda hissedebilirsiniz. Ekonominize dikkat edin zor bir dönem sizi bekliyor. Spor yaparken sakatlanmamak için dikkat edin. Hafta sonu çocuklarınız ve partnerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Hafta geneli aşk yaşamınız, eğitim ve çocuğunuz ile gündemleriniz söz konusu. Merkür ve uranüsün karşı karşıya gelmesi sosyal ortamlarda çevrenize değişik fikirleri sunacağınız ve kabul görmeyince agresifleşmeniz söz konusu. Aileniz içinde biri ile güç savaşlarına girmeyin. Evinizde kazalara dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Hafta geneli aileniz, hobileriniz temalı günler geçireceksiniz, Hafta içi günlük işlerinize koşturacaksınız. Çarşamba günü Merkür Uranüs karşıtlığı etkiyi kariyer evinizde karşılayacaksınız. İş yaşamında değişik fikirler sunacaksınız ama kabul grmeyecek ve buna moraliniz çok bozulacak. Mide ve teninizin sağlığına dikkat edin.

Balık Burcu Günlük Yorumu 3 Ekim 2020

Hafta geneli yakın çevreniz ve iletişim temalı günler söz konusu. Özel hayatınızla ilgili gündemleriniz söz konusu. Yeni orijinal fikirler söz konusu ama fikirleriniz kabul görmeyince asabileşmeyin. Perşebe ve Cuma  Partnerinizle güç çatışmasına girmeyin, arkadaşlarınızla çatışmayın.

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.