Günlük Burç Yorumları 30 Eylül 2020... Yengeç Burçları Kararınızı İyi Düşünün !

Günlük Burç Yorumları 30 Eylül 2020... Yengeç Burçları Kararınızı İyi Düşünün !

30 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları… Ay balık burcunda hareket ediyor. Balık burcunu temsil eden temalar gündemimizde yer alabilir. Kimseyle kendimizi kıyaslama davranışlarında bulunmamalıyız.

Yine balık burcunu temsil eden hayalperest haller, derin duygusallık gibi davranışlar sergilememiz söz konusu, fazla hayallere dalmamalı gerçekçi olmalıyız.  Ailemizle vakit geçirmek bize ve onlara iyi gelecek. Gerçekci hayallerimizi hayata geçirirsek başlangıç yaptığımız işlerden hemen verim almamız çok kolay olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Ekonomik alanda kazançlar gelmesi söz konusu olabilir, bu da sizin neşenizin artmasını sağlayabilir.

Ummadığınız bu kazançla yaşamınıza yeni bir boyut başlangıcı sağlayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda olumsuz enerjiler söz konusu, dikkatli olun. Sevgilinizin bazı problemleri ikinizin de üzülmesine sebep olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Sabah saatlerinden itibaren olumsuz olaylar yaşasanızda, öğleden sonra olumsuz enerjilerin düzelmesi söz konusu. Çok hızlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Sevdikleriniz veya yakın arkadaş çevrenizle gideceğiniz bir yerde yepyeni bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Aşk hayatınız pek yakında hareketlenebilir, kalbinizin kapısını açık tutun.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Moralinizin bu dönemde bozuk olması ruh sağlığı ve karar yetinizi olumsuz etkilediği için bu günlerde mühim sonuçlar için adım atmayın.

Aşk yaşamınızdaki pürüzlerin düzelmesi yapmanız gereken biraz daha fedakar olmak, hepsi bu küçük de olsa bir adım atmak size kaybettirmez sadece kazandırır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Yaşamınız için önemli bir karar olduğunu düşündüğünüz durumu iyi tartın, güzel görünen her durumun bize kazancı ve kaybı nedir bunu irdeleyin, ondan sonra girişimlerde bulunun.

Zaman size yetmiyor, fazlaca yoğunluktan çok gerginsiniz, ne kadar bedensel sağlık için aktiviteler yapmak istesenizde vakit bulamıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Hep başkaları için çabaladığınızı söyleyerek sitem ediyorsunuz. Bu durumu iyi düşünmelisiniz.

Başkaları için yaptığınız fedakarlıkları kendiniz için de yapmalısınız. Maddi sorunlarınız için sevdiklerinizden yardım istemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Fazla mesaiden dolayı sağlığınız yakında olumsuz etkilenebilir. Sağlığınız için gereken önemi göstermeli ve gerektiğinde molalar vermeli sağlıklı beslenmeli zamandında uykuya dikkat etmelisiniz.

Aşk hayatınızdaki duygu dolu vakitler neşenizi yerine getiriyor. Bu güzel zamanı doyasıya yaşayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Tüm gün zihniniz çok verimli, bambaşka güzel fikirler ortaya çıkarabilirsiniz.

Günün ikinci yarısı özel yaşamınız ile ilgili çok güzel bir fırsat söz konusu olabilir, gözlerinizi dört açın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Hayat muhasebesi için ideal bir gün, şapkanızı önünüze koyup iyice bir düşünmelisiniz. Bunun için de uygun bir mekanda zihninizi dinlendirmelisiniz.

Ekonomik olarak bir darboğazda olsanız da kısa bir sürede bu sorunu çözebilecek zekaya sahipsiniz, sadece işinizi ihmal etmeyin, yanlış davranışlarda bulunmayın, doğru kişilerle bir arada olun.

Yay Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Bu dönem iyice tartmadan adım atmamalısınız. İş yaşamınızda riskli bir döneme giriyorsunuz, dikkatli hareket etmek zorundasınız.

Aşk yaşamınızdaki problemler çözülemeyecek devasa sorunlar değil aslında, tek yapmanız gereken özgür ruhunuzu biraz kenara bırakıp partnerinize zaman ayırmanız ve gereken diyaloğu kurmanız, hepsi bu, çözüm bu kadar basit. Fevri davranışlardan uzak durun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Aile hayatınızdaki sorunları çözmek için daha sonra bu denli fırsatınız olmayabilir, çok fazla uzatmadan bugün gönül alın. Günün ikinci yarısı karşınıza çıkan bir fırsat yeni adımların habercisi olabilir. İş yaşamınızda hayat deneyimi fazla olan birinden yerinde bir nasihat alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Moraliniz gayet yerinde olarak güne başlıyorsunuz. Beklenmedik bir yere gitmeniz sizi geçmiş duygular ve hatıralara boğabilir. Kim bilir belki bu hatıraların arasından yeniden bir filiz yeşerir.

Ekonomik olan bir beklenmedik problem, yakınlarınızın yardımıyla çözüme ulaşabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu 30 Eylül 2020

Son zamanlarında ruh sıkıntınız fazlasıyla artmış olabilir. Kimsenin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz.

Aşk yaşamınızda stresli ve güvensiz tavırlarınız aslında bu sorunların genel sebebi.

Fevri davranışlarınız hayatınızı olumsuz etkileyebilir, bunu unutmayın. Sevdiklerinizle biraz vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.