Günlük Burç Yorumları 4 Ekim 2020... Kova burçları bunları yapmayın!

Günlük Burç Yorumları 4 Ekim 2020... Kova burçları bunları yapmayın!

4 Ekim Pazar 2020 Günlük Burç Yorumları... Ay boğa burcunda güne merhaba diyoruz. Gün boyunca karışık olaylar ve sinir sistemimizin zayıflaması sebebi ile çarpıntı yaşamamız olasılıklı. Sıkıntı hissi ağır olacak.

Doğada dinlenmek ruhumuza iyi gelecektir. Kariyer hayatımızda pozisyon değişimleri söz konusu, bu çevremizdekiler için de geçerli olur. Çevremizde bir takım uyarmamız gereken konuları üç dört gün sonra demeliyiz,  gökyüzü bu görüş bildirme için uygun değil, sonuçları iyi olmaz.

Koç Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Bir süredir kendinize aslı olmayan haksızlıkların yapıldığını düşünüyorsunuz. Bu durum sizi üzse de karakterinizin gereği gibi davranmaktan vazgeçmeyin. Kendinizi başkalarına anlatmanız gerekmiyor, sizin kişiliğinizin kıymeti ileride anlaşılacaktır..

Boğa Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Bir süredir gönlünüze göre yolunu gözlediğiniz partner geliyor. Korkularınızı arkanızda bırakıp doğru bir uslup ile hoşlandığınız kişi ile iletişime geçin. İlerideki günleri bir sonraki aşamada düşünürsünüz, anın büyüsünü bozmayın. Ekonomik alanda beklemediğiniz bir havadis gelebilir. Çok korkulacak bir durum değil ama yine de kemerleri biraz sıkmalısınız, tedbiri elden bırakmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Bir süredir hüzün yakanızı bırakmadı.  Ailevi yaşadığınız problemler artık sizi o kadar yordu ki hayatınızın her alanında bunu hissediyorsunuz. Hüznünüzü artık saklamayın. Sürekli sıkıntıları düşünerek eğleneceğiniz anları bile zehir etmeyin. Yakınlarınızla bir görüşme yapabilir ve bir süredir görmediğiniz kişileri burada görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Gün boyu evinizle iliği temalarla uğraşıyorsunuz ve tüm gün çok hareketlisiniz. Hayatınızın ilerisi için bir takım sonuçlara varıyorsunuz, yerinde sonuçlar olacağı ve size mutluluk sağlayacağı muhtemeldir.

Bu kararları alırken modunuzun düşmesine izin vermeyin, tatil günü neşenizi kaçırmayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Çok koşturmacalı bir gün. Gün sonu bir davete katılmak için çok çok hazırlık yapabilirsiniz. Küçük aksiliklere  karşı dikkatli olun.  Maddi olarak bir takım sorunlar mevcut am bunun sebebi son zamanlarda gereksiz yapılan harcamalar olabilir. Daha hesaplı ve kontrollü hareket etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Hayatın geri kalanında dair bir takım fikirleriniz ve adımlarınız vardı, bazı yaşanan olaylar nedeni ile tüm projeleriniz imkansız hale gelmiş olabilir. Bu sebep ile pes etmeyin, ayağa kalkın ve gayret gösterin. Bir takım önlemler ile belki varolacak zarar minimuma indirgenebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Hoşunuza gitmeyen bir havadis gününüzü ve moralinizi bozuyor. Zihniniz bu olay sebebi ile karmakarışık.  Bu durumun üstesinden gelmeniz için dirayetinizi koruyarak olumlu bakış açısını ele almaktır. Etrafınızda bu duruma dair moralinizi bozacak kişilere kulak vermemelisiniz. Unutmayın ağzı olan herkes konuşur. Bu durum sizin daha da olgunlaşmanızı sağlayacaktır. Toparlanmak tekrar güçlenmek için biraz süreye ihtiyacınız var.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Son zamanlarda fazlasıyla sinirlisiniz bu sebeple etrafınızdaki yakınlarınzı da kırıyorsunuz. Sonradan pişman olacağınız kırıcı davranışlardan uzak durun. Kimse ile kötü olmayın ve sizi düşürmeye çalışan insanlar ile hiçbir şekilde bir arada bulunmayın. Sadece hayatınız ve işinize adapte olun. Bir takın küçük geziler sizi motive edecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

İçinizden geçirdiğiniz, kafanızda kurduğunuz adımları atacağınız bir gün.  Bir takım durumlar üzerine artı eksileri tarttığınız. Ekonomik durumunuzu dengelemek için fikirler düşündüğünüz ve günlük işleriniz için biraz efor sarf ettiğiniz bir gün. Bedeninize dikkat edin, şifai bir takım araştırmalar yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Güzel bir takım konularınız için koşturdunuz ama buna değdi diyorsunuz. Aile bireylerinizden birinin yuva kurma durumu olabilir. Etrafınızca bugün değerl i biri olduğunuzu  hissedeceksiniz. Genel olarak neşenizin yerinde olacağı bir gün, anın tadını çıkarın.

Kova Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Bir süredir hisleriniz çok yoğun. Fazlasıyla alınganlaştığınız bir dönemdesiniz bir kelime ile dahi altüst olabiliyorsunuz. Kısa geziler doğada dinlenme ruhunuza iyi gelecektir. Bedensel hareketinizin artacağı faaliyetlerde bulunun. Üzüntü v kederi kenara bırakıp toparlanın.

Balık Burcu Günlük Yorumu 4 Ekim 2020

Sizin için yoğun ve agresyonu yüksek bir gün. Bu gerginliğinizi çevrenize yansıtmayın. Etrafınıza karşı daha hoşgörülü olmalısınız. Ummadığınız durumlarla karşılaşmak sinirlerinizi bir hayli yordu. Bu ruh halinden kendinizi uzaklaştıracak bi takım faaliyetlerde bulunmalısınız. Arada kendinize küçük molalar vermek moralinizi ve enerjinizi artıracaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.