Günlük Burç Yorumları 5 Ekim 2020... Yay burçları gün çok yoğun geçecek !

Günlük Burç Yorumları 5 Ekim 2020... Yay burçları gün çok yoğun geçecek !

5 Ekim Pazartesi 2020 Günlük Burç Yorumları... Ay boğa burcunda güne merhaba diyoruz. Aklmız bir önceki günden daha az karışık, biraz daha düşüncelerden arınmış durumda.

Kafamıza çok fazla düşünceyi takmamak için kendi işlerimizle meşgul olmalıyız. Diş sağlığınıza dikkat edin. Sevdiklerimizden bir takım beklentilerimiz olduğu için bunun olumsuz sonuçlanması sonrasında çok fazla asabi davranışlar sergilememeliyiz.

Koç Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Hayatınızda rutinden sıyrılmak ve yeni deneyimlere adım atmak isteyebilirsiniz. Şahsınızın kırmızı çizgileri dışına çıkan durumlarda öfkeli olabilirsiniz. İkili ilişkilerde bir merhale katedebilirsiniz. Kafanızı dinlemek için tek kalmaya ve sessizliğe daha yatkın olabilirsiniz.

Sıra dışı düşünceleriniz zihninizi meşgul edebilir. Sevdiğiniz bir takım durumlar için kendinizden ödün verebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Dostluk derecesine erişmemiş çevreniz ile mesafenizi iyi ayarlamalısınız, yoksa bu durumdan zarar görmeniz söz konusu olabilir. Dostlarınıza ve çevrenize ayırdığınız vakitten daha fazlasını kendi sevdiklerinize ayırmalısınız. Mazide yaşamayı bırakıp, geleceğe bakmazsanız yeni fırsatları göremezsiniz. Sıhhatinize önem vermeniz gereken bir dönemdesiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Gün boyu ekonomik durumuzun gidişatı ile zihniniz meşgul olabilir. Maddi gelir ve harcamalarınızın hesaplamaları zihninizi meşgul edebilir. Gün boyu engellenme enerjisi haritanızda etkin olduğu için işlerinizde ilerleme kaydetmek için zorlanabilirsiniz. Öğrenim hayatı ile ilgili bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hayatı daha fazla önemseyeceğiniz bir dönemdesiiz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Hiç alakanız olmayan meseleler hakkında gününüz harcanabilir. Ruhsal derinliğinizin yoğun olduğu bir gün kendi öz benliğinizle baş başa düşüncelere dalabilirsiniz. Önleyemediğiniz bir şekilde bir agresyonla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızın yoğun olduğu meselelerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Sosyalleşerek zihninizdeki düşüncelerden biraz da olsun uzaklaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Pazartesi aşk hayatınızdaki meseleler hakkında engellenmiş hissiyatına kapılabilirsiniz. Taşıdığınız yükler omuzlarınıza artık ağır geliyor olabilir. Hayatınızda taşların yerli yerinde olmasını isteyebilirsiniz. Gün boyu engellenme enerjisi haritanızda yer alıyor, işlerinizde ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz.

İmza ile ilgili meselelerinizde çok dikkatli olmalısınız. Günün ikinci yarısında fazla eforlu meselelerden geride olmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

İş yaşamınızla ilgili bir takım gündemler sizi yorabilir. Mesuliyetleriniz olan hususlarda gözlerinizi dört açmanız gereken bir gündesiniz. İş hayatında ortaklaşa çalışmak bu dönem sizi rahatsız eden bir durum. Sizi üzen hususlar hakkında biraz daha ilgili olmalısınız. Gün içinde engellenme enerjileri yüksek olacağından aksamalardan dolayı asabi olmamaya çalışın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

İkili ilişkilerde karşılıklı yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Farklı alanlarda meraklı ve alakalısınız. Mesuliyetleriniz olduğu hususlarda tek başına ilerlemekte istekli olacağınız bir gün. Ülkeler arası meselelerle ilgili işleriniz olabilir. Aşk hayatınızda sorumluluk almanız ve ona özen göstermeniz aranızdaki bağı daha da kuvvetlendiriyor. İlişkiniz böylece merhale katetmeye başlıyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Gün o kadar dolu ki nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Daha sonraya bıraktığınız her sorumluluk bugün karşınıza çıktı galiba. Aşk hayatınızda sular durulmuşa benziyor, sevdiğinizle ilişkiniz yoluna girmiş görünüyor. Beklenmeyen güzel gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Mutlu olacağınız bir gün, anın tadını çıkarın.

Yay Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Hiç oturmayacağınız yoğun bir pazartesiye merhaba diyeceksiniz. Etrafınızda oluşacak bir takım farklılıklar size de tesir edebilir. Gün boyu çokça parçaya ayrıldığınızı bir çok işe koşturmaktan bitap düştüğünüzü hissedebilirsiniz. Mesuliyetlerinizin olduğu alanlarda daha bireysel kalma ihtiyacı duyabilirsiniz. Beklediğiniz bir takım neticelerin haberleri gelebilir. Sakin olmanız ve fevri davranışlardan uzak olmanız gereken bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Bir takım aksaklıklar sebebi ile sorunların ve gerginliğin ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Günün ilk vakitlerinde bir takım ekonomik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ruh halinizi derinden etkileyen hususlarla karşılaşabilirsiniz. Ekonomik alanda iş birliği olan konularda problemler yaşayabilirsiniz. İş yaşamınızdaki problemlere dikkat ediniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Neşenizin yerinde olduğu saatlerdesiniz. Özel ilgi alanınıza giren konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hoşunuza giden bazı satın almalarda bulunabilirsiniz. Mesuliyetlerinizle ilgili bazı meselelerde sonlanmalar olabilir. Aşk hayatınızda daha ben merkezci olacağınız bir zamandasınız. Dalgınlıklarınızın arttığını fark edebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu 5 Ekim 2020

Yakınlarınız ile bir takım problemler yaşamanız söz konusu. Eskiye dair meseleler söz konusu olabilir. Bilmediğiniz bir realite ile yüzleşmeniz söz konusu. İş yaşamınızda bir takım problemler karşınıza çıkabilir. Şahsınıza dair menfaatlerinizden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konuları görmezden gelmemelisiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.