Günlük Burç Yorumları 6 Ekim 2020... Kova burçları artık konuşmalısınız !

Günlük Burç Yorumları 6 Ekim 2020... Kova burçları artık konuşmalısınız !

6 Ekim Salı 2020 Günlük Burç Yorumları... Ay ikizler burcunda güne başlıyoruz. Bilinmeyeni bileceğimiz, görülmeyenin ortaya çıkacağı ama çok derinden incelemeyeceğimiz bir gün.

Gün biterken sevdiklerimizle bir araya geleceğimiz, güzel vakitler bizi bekliyor, daha sonra gece gün içinde önümüze düşen bizden saklananı gördüğümüz gerçeklerin muhakemesini yapacağız. Beklenmeyen bir görev yüklenmeniz söz konusu olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Bireysel hareket etmek isteyeceğiniz bir gün, yalnız kalmak ve zihninizi dinlendirmek isteyeceksiniz. Başınızdan geçenleri iyice tartıp hayatınızdaki gelişmeler için belirli kararlar alacaksınız. Siz kimde ne kadarsınız, kim siz de ne kadar bunu iyice değerlendireceksiniz. İş yaşamınızdaki kişiler ile sorunlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Sevdiğiniz ile aranızda bir takım problemler söz konusu olabilir, sakinliğinizi koruyarak bu krizi atlatmaya çalışmalısınız. İkinci kişi şüphesi ile aranızda gerginlikler oluşabilir. Aranızı bozmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olmalısınız, unutmayın ilişkiler iki kişiliktir. Pişman olmamanız için anlamadan dinlemeden hareket etmemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

İş yaşamınızla ilgili atacağınız adımlarda kararlı olun, kendinize güvenin.  İş yaşamınızda kişiliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sizi çekemeyenlere karşı dikkatli olmalısınız. Bir takım fikirleriniz var ise bunları ifade edebilir ve bu konularda başarılı olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Her daim en iyisini yapmakta üzerinize yok sevgili yengeçler bu sizin hayat tarzınız, mükemmeliyetçilik sizin tarzınız. Bu yoğun çalışma hayatında fazlasıyla yorulmuş gibisiniz. Arada küçük molalar vererek dinlenmeli ve durumu değerlendirmelisiniz. Bu durum değerlendirmeleri sonucunda hayata dair gidiş rotanız daha iyi bir şekil alacak ve sonucundan memnun kalacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

İş yaşamında ekonomik bir takım isteklerinizi dile getirebilirsiniz. İş yaşamında fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin ve cesur hareket edin.  Bugün sevineceğiniz bir armağan alabilirsiniz. Eskiye dair nostalji  oluşturan bir olay söz konusu olabilir. Yakınlarınızı görmeye uzun zamandır gitmiyorsunuz daha fazla ertelemeyin.

Başak Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Özel  hayatınızda  bugün dinamizm söz konusu. Eskiden tanıdığınız bir kişi siz bir takım havadisler getirebilir. Problemlerinize biraz süre tanıyın, ileriki zamanlarda bu kadar üzülmeyeceksiniz, hatta üzüldüğünüze üzüleceksiniz. Ekonominizi ilgilendiren mevzularda ve iş yaşamınızdaki pozisyonunuzda mühim kişilerden destekler alacaksınız.  Hayat kaliteniz bu destekler sayesinde daha iyi şartlara erişebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

 

İyi düşünüp aklınızla kararlar alıp bunları hayata geçirmelisiniz. Hisleriniz kötüye kullanılabilir ve bu sebepten dolayı üzülebilirsiniz. Maddi meselelerde daha özenli olmalısınız, gelir gider dengesine dikkat etmelisiniz ve bugün harcama yapmamalısınız. Yeni bir alım yapmamalısınız. Aşk hayatınızdaki sorunları ilgi ve anlayışla aşabilmeniz mümkün görünüyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Karşınızdaki kişi ile konuşmanızda sözlerden daha çok hislerinize dikkat edin, unutmayın akrep demek sezmek demektir. Bugün hislerinizi kullanırsanız karlı çıkabilirsiniz. İş yaşamınızda bi takım aantajlar yakalayabilirsiniz. Ekonomik konularda beklemediğiniz kadar güzel sürprizler söz konusu.

Yay Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Çalışkan ve öngörülü şahsiyetinizle başarıdan başarıya koşuyorsunuz. İş ve aşk yaşantınızda zekanız ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda egodan biraz daha geri durmalısınız. Sevdiğinizle yarış haline girmeyin ve birbirinizi tamamlamaya çalışın. Mevsim değişimine dikkat edin, sağlığınıza etkileri olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Bir süredir yaşadığınız ekonomik sıkıntı dolayısıyla, bugün rahatlıyor gibisiniz. Ticaretle ilgili güzel karlar elde etmeniz söz konusu. Aşk yaşamınızda yersiz kuşkularınız sebebi ile huzurunuzu kaçırmayın. Hayatınızdaki kişiden şüphe duymadan diyalog ile kafanızdaki sorulara çözüm üretebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Beklenmedik harcamalarla gün boyu canınız sıkılabilir. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizden ekonomik ve ruhsal katkı alacak ve neşenizin yerine geldiğini göreceksiniz. Aşk yaşamınızda içinize atmak yerine diyaloğa geçin ve düşündüklerinizi ifade edin.

Balık Burcu Günlük Yorumu 6 Ekim 2020

Gün boyu neşeniz yerinde. İş hayatınızda fazla efor olsa da manevi dünyanız huzur dolu. Hayattan zevk aldığınız bir dönemdesiniz.

Bir süredir iş yaşamınızdaki istemsiz karşınıza çıkan sorunlar çözüme ulaşmış ve rahatlamış gibisiniz.

Ekonomik olarak daha da rahatladığınız bir dönem.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.