Günlük Burç Yorumları 9 Eylül 2020...  Koç  Burçları Aman Dikkat !

Günlük Burç Yorumları 9 Eylül 2020... Koç Burçları Aman Dikkat !

Gökyüzünde bugün, ay konum olarak İkizler burcuna ilerliyor saatler 10:37’yi gösterdiğinde ay Merkür gezegeni ile birlikte üçgen açı oluşturacak. İş yaşamınızda yeni sayfa açmak için çok doğru bir zaman aralığına doğru ilerliyorsunuz. Özgüveniniz ile etrafınızdaki kişilerin de size karşı olan fikirlerini değiştirebilirsiniz.

İkizler iletişimi temsil ettiği için, bugün iletişimde akıcısınız ve yine ikizlerin temsil ettiği kararsızlık durumunu kendinizde gözlemleyebilirsiniz. Gün içi ani duygu değişimleri de görülebilir. İkizler zekayı temsil ettiği için zihniniz aktif bir şeklide işleyecek, bu yüzden zihinsel performans ihtiyacı olan işlerinize bugün ağırlık vermekte fayda vardır.

Ayrıca bugün itibariyle başlayacak olan retrodan önce son dört gün güzel etkileşimli günlerdir, zira retro çıkana kadar beklenmedik aksilikler astrolojide meşhurdur!

Koç Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Tüm gün  sosyal hususlarda neşeniz bol olacak. Ümitleriniz karşılığını buluyor. Bundan sonra geleceğe dair  beklentilerinizle alakalı mevzularda yepyeni mesuliyetler almakta istekli olacaksınız ve gayet enerjiksiniz. Sosyal çevreniz ve sevdiklerinizle bir takım planlamalar gerçekleştirebilirsiniz. Gün ortasına doğru mücadele ettiğiniz hususlarla alakalı kararlar verebilirsiniz. İş yaşamınızda gelecek destekler sayesinde oldukça rahatlayacaksınız. Ekonomik konularda dikkatli davranmanız sayesinde yeni yatırımlar elde edebilirsiniz. Ani öfke patlamalarına karşı dikkatli olunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Aşk yaşamınızdaki istikrarlı davranışlarınız sürüyor ve meyvelerini veriyor. Özeliniz olan kişiler bu durumdan gayet memnun. İş yaşamınızdaki yükümlülüklerinizin fazlalaştığı bir gün. Üzerinizdeki yükümlülükler hususunda bazı kararlar almayı düşünebilirsiniz. Yöneticileriniz ile diyaloğunuz günün en dikkat çekici durumu olabilir. Hayallerinizi elde etmek için sizden başka etrafınızdaki insanlardan bolca yardım bekleyebilirsiniz. Tüm gün inandığınız düşünceleri savunmak için arzu duyacağınız vakitler var.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Günün ilk vakitlerinde ortaya çıkan aksilik ve ertelenmeler tüm gün boyunca süreceğe benziyor. Bu yeni haftada olumsuz bir başlangıç yaptınız ama bu durumu lehinize çevirmek tamamen size bağlı. tüm gün karşınıza çıkacak olan fırsatları asla elinizden kaçırmamanız gerekiyor. Zihninizde varacağınız bazı kesin karalar var ve bunları öğleden sonraya bırakmamanız gerekiyor. Daha ileriki vakitlerde şahsi yönden değer verdiğiniz hususlar daha öncelikli olacaktır. Toplumsal hususlarla alakadar olmak dileyebilirsiniz. Yepyeni hedefler için güzel bir gün olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Tüm gün boyunca  çokca sayıda  aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.  Sizden saklanan gizli saklı konuları öğrenebilir, bu hususlarla ilgili meşgul olabilirsiniz. Kesin bazı hükümler alacağınız husular olacak ve bu konularda kesin yargıya varmadan iyice düşünmeniz yararınıza olacaktır. Gün boyu deneyimleyeceğiniz husular bazı iç hesaplaşmalar yapmanızı sağlayacaktır. Günün belli bir kısmında sevdiklerinizle sosyalleşmek ve istişarelerde bulunmak size iyi gelecektir. Bedensel sağlık hususunda, ehemmiyet göstermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Sevdiklerinizin neşesiyle daha da neşelenen birisiniz. Bugün ruhsal olarak özgürlük ihtiyacı hissedeceksiniz ve sosyal olacaksınız. Günün ilk saatleri, en yoğun saatleriniz olacağa benziyor. Sevdiklerinizle alakalı bir konu gündeminizde olabilir. ikili diyaloglarda iletişime bugün çok dikkat etmeniz geremektedir. Günün ilerleyen saatlerinde ekonomik bir konu ile çok meşgul olabilirsiniz. Bugün en destek gören konu iş yaşamınızla alakalı ve iş alanınızda keyfiniz gayet yerinde görünüyor.

Başak Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Henüz ilk defa başlangıç yapacağınız her hususta sizin için fırsat bir hafta. Aşk hayatınızda sevgilizin size çok güzel müjdeleri olabilir. Ekonomik konular ile ilgili yepyeni bir gelişme sizi bekliyor. Maddi birikimleriniz ile alakalı yeni kararlar almanız gözlemlenebilir. Kabiliyetlerinizi mesuliyet aldığınız hususlarda gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlerleyen zamanlarda kişisel konular daha fazla önem kazanabilir. 

Terazi Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Gündemi çok fazla bir hafta geçireceksiniz. Hafta boyu yorulacaksınız ama gönlünüz ferah olacak. İş hayatında gün içinde sizi üzecek bir durum yok, Tüm hafta için planlamalar yapmaya vaktiniz olacak. İşinizle ilgili yapacağınız planlamalara önem verirseniz, size işte ilerleme için yeni fırsatlar sağlayacak. Moralinizi yüksek tutmanız fayda sağalayacaktır. Gün içerisinde birden çok ziyaretçiniz olabilir. Uzun zamandır sevdiğiniz biri sizinle görüşmek için sabırsızlanmakta, bu bir akraba veya yakın dostunuz da olabilir ertelemeyin. Ekonomik konularda çok dikkatli olamalısınız. Aşk yaşamınızda sevgilinizle saadetiniz güzel bir şekilde sürmekte.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Kesin bir karar vardınız ve bu sonuçlara göğüs gereceğinize artık eminsiniz. Yaşam her ne olursa olsun tüm ihtişamıyla devam ediyor. İş yaşamınızdaki hususlar tüm gün önceliğiniz olabilir. Çabaladığınız işlere başkalarını da dahil etmek istemektesiniz.Yardımlaşmanın faydasını elbette göreceksiniz. Rakamlarla bu ara bazı sıkıntılarınız görünüyor, borçlarınızın arttığının farkındasınız. Ekonomik problemlerinizle daha ilgili olmanız gerekmektedir. Gün içerisinde dikkat dağınıklığına önem göstermelisiniz. Toplumsal konularla ilgilenmek sıkıntılarınızı biraz unutmanıza fayda sağlayacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Uzun zamandır yaptığınız tembelliğin son günüydü. Önünüzdeki günler daha aktif geçeceğe benziyor. Güzel uğraşlarla birlikte iyi diyaloglar tüm gün sürecek. Yakın çevrenizle sosyalleşeceğiniz bir gün. Gün ortasına doğru iş hayatınızla ilgili bazı ciddi kararlar alacağa benziyorsunuz. Uzun zamandır askıya aldığınız konularda yeniden harekete geçmeyi planlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sizden ilgi bekliyor ihmal etmeyin, çokca ihmal etmişe benziyorsunuz. Özgürlük düşkünlüğünüz ilişkinize ciddi zararlar verebilir, artık yayların bu hususta dikkatli olmaları gerekir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Bu dönemlerde sarsıcı ağır olaylar yaşamış olabilirsiniz.Fakat akıllıca davranarak bu sürecin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Belirli bir süredir duygusal olarak krizler yaşamaktasınız. Moral ve motivasyonunuzun bu yüzden düşmesine izin vermeyin. Çok kısa bir süre sonra bambaşka bir yaşam sizi bekliyor. Gün ortasına doğru ortaklı işlerle alakalı konular gündemizi oluşturabilir. Ekonomik kararlar alırken çok dikkatli olunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Sevdiğiniz kişiyi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Sevdiğiniz ile ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekmektedir. İş yaşamınızla ilgili konularla ilgili ertelenen işlerinizi ele alıp miyada erdirmek isteyeceksiniz. Bu işlerinizi tamamlamak size artı getirecektir. Tüm gün kendi fikirlerinizin savunucusu olacaksınız. Savunduğunuz fikirlerde sonuna kadar haklısınız. Romatizmal ağrılar hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu 9 Eylül  2020

Güne yeni bilgiler öğrenme hevesiyle başlayabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler ve yepyeni başlangıç hedefleri belirleyebilirsiniz. Bugün yurtdışı ile ilgili hususlar gündeminizi oluşturabilir. Gündeminizle ilgili hususlarda bir takım ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu konularla alakalı konular hız kazanacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.