Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2020... Akrep burçları için güzel bir gün !

Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2020... Akrep burçları için güzel bir gün !

28 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları... Ayın kova burcunda hareketiyle güne başlıyoruz, hayatımızda ders almamız gereken bir süreç. Hayat tecrübelerimizi göz önünde bulundurarak olumsuz olaylarla karşılaşsak dahi geçmiş deneyimlerimizi hatırlayıp tecrübelerimizle üstesinden gelmeliyiz.

Bilinçaltımızdaki deneyimlerimiz bizi hayat yolundaki bu zorlu süreçte yalnız bırakmayacağını unutmayınız. Dünya genelinde büyük olayların beklendiği bir dönem. Mars gezegeni gerilemeye başladığı için zorlu bir döneme giriyoruz, mars ve satürn iki kötücül gezegen restleşiyor, marsın gerilemesi gerçeklerle yüzleşme zamanı diyor. Hayatımızda istediğimiz konularda duraksama dönemine giriyoruz. Uluslararası ülkelerinde restleşmesi söz konusu olabilir. 

Suç oranlarında artış, deprem, yangın, toprak kayması, savaşlar, mikrobik hastalıkların yaygınlaşması, ticaret ve tarımsal alanlarda zor günler bizleri bekliyor. Doğu Akdeniz ve Orta Doğuda hareketlilik söz konusu. Almanya, Azerbancan, Suriye ile ilgili gündemler söz konusu.

Koç Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar sizi derinden etkiliyor. Sorunlarınızın üzerini örterseniz daha sonra karşınıza daha büyük bir sorun olarak çıkacaktır. İş hayatınızda daha da ilerleyebilecek gücü kendinizde hissediyorsunuz.

Tek kişilik projelerde gün içinde kendinizi daha başarılı bulacaksınız. Şu sıralar kısa dahi olsa bir seyahat etme dürtünüz var fakat unutmayın maddi zorluklarınızı aşmadan doğu bir karar değil.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Gün boyu kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz. İş yaşamınızda her şey yolunda görünüyor. İşyerindeki görevlerinizi zamanında bitirip günün kalnında istedğiniz faaliyetleri yapma fırsatı bulabilirsiniz. Sevgilinizle büyüklerinizin de ilişkinizi onaylaması ile ilişkinizde ciddi adımlar atmanın vakti geldiğini düşünüyorsunuz.

Bir süredir spor yapmak istiyorsunuz, daha fit olmanın vakti gelmiş gibi.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Maddi olarak ilerleyen günlerde sıkıntıya girmemeniz için şu sıralar tutumlu olmanız gerekiyor. İş hayatınızda yeni atılımlar olumlu sonuçlar verebilir. Yeni atılımlar için biraz daha fazla kafa yormalısınız. 

Uzun zamandır beğendiğiniz kişiye artık bunu hissettirmelisiniz. Yalnızlığınızın artık bir sonu gelmeli.  Özel hayatınıza ve kendinizi zaman ayırarak aşk hayatınızı bir düzebe sokmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

İş yaşamınızda yolunda gitmeyen olayları kafanızda sürekli kurmayın. Sabahtan itibaren olumlu düşünerek, hayatınızdaki güzel olayları düşünerek moralinizi yükseltebilirsiniz. 

Parterinizn olumsuz bulduğunuz yönleri artık sizi eskisi kadar rahatsız etmiyor. Hayata farklı yönlerden bakmanız ve kendinizi bir çok yönde kanalize etmeniz takdir topluyor. Sizin önününzü tıkayan zorlukları aşarsanız işleriniz daha düzene girmiş olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

İş yaşamınızdaki yeni olaylar farklı sonuçlara varmanızı sağlayacak gibi. Fevri hareket etmekten kaçının, olumsuz sonuçlara varmayın. Aşk hayatınızda tripli davranışlarınız ileride istenmeyen durumlara yol açabilir.

Olumsuz davranışlarınız sizi yanlış sonuçlara yönlendiriyor. Akıl karışıklıklarınızı artık bir yoluna sokmanız gerekir.

Başak Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Partnerinizle olan sorunlar sizin ruhunuzu öldürüyor. Etrafınızdaki diğer olaylara bağlasanızda neşenizin kaçmasının asıl sebebi aşk hayatınız. Aşk yaşamınızı her durumla iç içe sokarsanız, işin içinden asla çıkamazsınız.

Hayatınızın taşlarını yerinden oynatmayın. İş yaşamınızdaki bazı fırsatları göremiyorsunuz, bunun sebebi iş şartlarınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Psikolojiniz derinden etki altında gibi. Aşk yaşamınızdak krizleri atlatmanız kolay olmayacak gibi görünüyor. Önceden tasarladığınız şekilde projlelerinizi gerçekleştirebilir.

Alışık olduğunuz çalışma tarzı dışına çıkmak istemeyeceksiniz ve tedbirli bir düzen içinde yolunuza devam edeceksiniz.

 Hislerinizle bu döne sakın hareket etmeyin, yanıltıcı olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Güne dertlerinizden ferahlamış bir başlangıçla başlayacaksınız. İş yaşamınızla ilgili kafanıza takılan bazı konular bir süre daha zihninizi meşgul edeceğe benziyor. Düşünceleriniz, fikir yürütmeleriniz doğru sonuçlanmayacak gibi duruyor bu da size kaybettirebilir. Aşk yaşamınızda yeni başlangıçlar söz konusu, hatta siz istemeden hayatınıza girmiş gibi hissediyorsunuz ve bu durumu hiç sevemediniz. 

Bir süre sinirlerinize hakim olmalı olayı iyi tartmalısınız. Beklenmedik güzel olaylarla sonuçlana da bilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Son günlerde sizde oluşan olumsuz davranışların hayatınızdaki kişiyi etkilediğini de düşünün, aslında her şeyi anlıyor ama susuyor. Artık bir gerekçe bildirmenin zamanı gelmedi mi ? İkna edici bir beyanınız olmazsa, başınız dertte demektir. Projelerinizi hayata geçirebilmeniz için biraz süre ve biraz maddi kaynağa ihtiyaç duyuyorsunuz.

İş yaşamınızda çalışma arkadaşlarınızla birlikte bir işe girişebilirsiniz. Sevdikleriniz bir süredir kötü davranışlı tavırlarınızdan çokca üzülüyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Güne enerjiniz düşük başlıyorsunuz. İş yaşamında bir türlü motive olamıyorsunuz. İş hayatınızda yaşadığınız olumsuz durumlardan çokca etkilenmiş ve işinize adapte olamıyorsunuz.

Bazı durumalr için bir sonuca varmakta fikir edinmekte zorlanıyor gibisiniz.Aşk yaşamınızdaki olumsuz durumlar sizin davranışlarınızın düzelmesi ile olumlu durumlara dönüşebilir.

Göz bölgenize dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

İş yaşamınızda bazı karamsarlıklarınız söz konusu. İş yaşamınızla ilgili altenatif çözümler arıyorsunuz. Ekonomik olarak dara düşmemek için kötü sonuçlar alabileceğiniz durumları bertaraf etmelisiniz.

Aşk yaşmınızda fikirlerinizi daha belli etmelisiniz. Bu şekilde davranırsanız aranızdaki pürüzler ortadan kalkabilir. Meslektaşlarınızın fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu 28 Eylül 2020

Aşk yaşamınızdaki olumsuzluklar iş yaşamınızı da sarsıyor, iki olayı birbirine karıştırmamalısınız. Sevdiğiniz kişi size karşı bir defa da olsa duyarsız, bunun sebebi sizden kaynaklı. 

Partneriniz görüşmeyi reddediyor ve bu sizi çok üzüyor.  Aşk yaşamızdaki olumsuzluklar olumsuz davranışlar sergilemenize sebep oluyor. Ani davranışlardan ve öfke patlamalarından uzak durun.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.