Vakıfbank 67. Yıl Kredisini Duyurdu İhtiyacı Olmayan Bile Kredi Aldı

Vakıfbank 67. Yıl Kredisini Duyurdu İhtiyacı Olmayan Bile Kredi Aldı

Vakıfbank bu sene 67. Yılını kutluyor. Bu sebeple de geleneksel olarak bilinmekte olan kredisini bu sene de vermeye karar verdi. Her sene kuruluş yıl dönümüne özel olarak vermiş olduğu kredi ile birçok kişinin ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla çözmeyi başaran banka bu sene de vatandaşları oldukça memnun edeceğe benziyor.


Vakıfbank bu sene 67. Yılını kutluyor. Bu sebeple de geleneksel olarak bilinmekte olan kredisini bu sene de vermeye karar verdi. Her sene kuruluş yıl dönümüne özel olarak vermiş olduğu kredi ile birçok kişinin ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla çözmeyi başaran banka bu sene de vatandaşları oldukça memnun edeceğe benziyor. Uygun vade seçeneklerinin yanı sıra uygun faiz oranıyla ve ödeme koşullarıyla birçok kişiyi memnun edebilen bankanın şartları ile son derece cazip kredisiyle gene büyük bir memnuniyet oluşturacağı görülüyor.

36 Ay Vade

screenshot-4.jpg
Sunulan kredinin vade seçeneği piyasa da sunmakta olan en yüksek vade seçeneği olarak biliniyor. Devlet tarafından konulmuş olan yasal sınırlandırma olan 36 ay vade seçeneği ile müşterilerine kolay bir ödeme imkanı sunmakta olan bankanın faz oranlarında da büyük bir indirim yapması oldukça başarılı bir girişim olarak görülüyor. 


1,51 Faiz
Faiz seviyesi ile de oldukça büyük bir kampana olduğunu gösteren banka müşterilerine 1,51 faiz seviyesini gururla sunuyor. 36 ay vadeli bir şekilde verilen kredi de verilebilecek olan en yüksek tutar olarak 125 bin lira alınabiliyor. 


Birçok Ödeme yöntemi

screenshot-5.jpg
* Aylık eşit taksitli şekilde kredinizi ödeyebilirsiniz. 
* Artan taksitli şekilde kredinizi ödeyebilirsiniz.
* Azalan taksitli şekilde kredinizi ödeyebilirsiniz.
* 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli şekilde kredinizi ödeyebilirsiniz.
* 3 ayda bir eşit taksitli şekilde kredinizi ödeyebilirsiniz.
* Son taksit balon ödemeli şekilde kredinizi ödeyebilirsiniz.
* Değişken taksitli şekilde kredinizi ödeyebilirsiniz.
Böylelikle uygun faizlerle verilmekte olan kredinin ödeme şeklinde bir anamda müşteriye bırakılması son derece büyük bir jest olarak değerlendirilebilir. Müşterilerin ihtiyaçlarını 125 bin TL ye kadar 1,51 faiz oranıyla 36 ay taksitlerle karşılayan banka ödeme koşullarını da vatandaşlara bırakarak belk ide son zamanların en cazip kredisini vermiş oluyor. 

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum