Odeabank, İNG bank, Garanti bankası'ndan Maaşı olan veya çalışmayanlara kredi imkanı..!

Odeabank, İNG bank, Garanti bankası'ndan Maaşı olan veya çalışmayanlara kredi imkanı..!

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Alabileceksiniz..! Hangi Bankalar Gelir Belgesi Olmadan Kredi Vermekte. Türkiye'de SGK, SSK Emekli Sandığı üyesi değilseniz ya da işletmenizi yoksa kredi almanız olanaksızdı. Ancak, bankalar artık krediye başvururken sizden farklı belgeler talep ederek kredinizi onaylamaktadır.

Türkiye'de SGK, SSK Emekli Sandığı üyesi değilseniz ya da işletmenizi yoksa kredi almanız olanaksızdı. Ancak, bankalar artık krediye başvururken sizden farklı belgeler talep ederek kredinizi onaylamaktadır.

Bankalar artık krediye başvururken sizden farklı belgeler talep ederek kredinizi onaylıyor. Çoğu banka bordro talep eder ve geliriniz ne kadar yüksek olursa kredi alabilirsiniz. Ancak bugün, ipotek göstererek kredi kullanma dönemi başladı. Çalışmayan kişilere kredi veren bankalar en fazla 20 bin liraya kadar para çekme şansı tanımaktadır. İnternet üzerinden başvuracağınız bankalar için öncelikle şubeye gitmeniz ve vadesiz mevduat hesabı açmanız gerekiyor. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankaları haberimizin detaylarında!

Çalışmayanlar da kredi kullanabilecek

Düzenli çalışamayan ve düzenli geliri olmayan vatandaşlar gelir belgesi olmadan kredi alıp alamayacaklarını merak ediyorlar. Bazı bankalar bu şartlarda olan kişilere kredi sağlar. Ancak bunun için bazı şartlar olmalıdır. Gelir belgesi olmayan kredi isteyen vatandaşlar ipotek yöntemini kullanılabilir.

Gelir Belgesi Olmayanların Kredi Alabilmesi İçin Gerekli Koşullar

Bireylerin bankalardan ne kadar kredi almaya çalıştıkları önemli değil çünkü bu pek mümkün değildi. Bununla birlikte, bugün çalışmayan insanlara kredi veren bankalar var ve bu, özellikle düzenli çalışma hayatı olmayan insanlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca, kefalet veya ipotek koşulu altında çalışmayan kişilere kredi veren bankalar faiz geliriniz, kira geliriniz veya şirket geliriniz varsa kredileri kolayca çekme fırsatı sunmaktadır. Faiz geliri olan kişiler, gelirlerinin bağlı olduğu hesap cüzdanı ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Ev hanımları evden çalıştıklarını kanıtlarlarsa, vergi dairelerine gitmeli ve vergi muafiyeti sertifikası almalıdırlar. Bu belge ile başvurunuzu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Akbank Kredi Fırsatı

Sadece iyi bir kredi notuna sahip olmanızı isteyen Akbank, 40.000 liraya kadar kredi sunmaktadır. Akbank Direkt uygulamasını kullanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

ING Bank Mini Kredi Avantajı Kampanyası

Bu kampanya gelir belgesi olmayan vatandaşlara mini kredi avantajı sağlar. 5.000 liraya kadar kredi veren ING Bank online başvuruya açıktır.

Garanti Bankası'ndan İlk Kredi Kampanyası

Gelir belgeniz olmadan kredi alabilmek için, Garanti Bankası kaydınız temiz olmalı ve daha önce kredi almamış olmanız gereklidir.

Odeabank Herkese Kredi Kampanyası

Odeabank şubelerine giderek online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın size kredi verebilmesi için kredi notunuzun yüksek olması önemli bir kriterdir. Finansal işlemler nedeniyle bankanın sizi kara listeye almaması da gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.