Galatasaray ve Beşiktaş Arasındaki Mensah Savaşında Son Dakika Gelişmesi!

Galatasaray ve Beşiktaş Arasındaki Mensah Savaşında Son Dakika Gelişmesi!

Ezeli rakipler Galatasaray ve Beşiktaş arasında transfer konusunda da büyük rekabet yaşanıyor. İki takımın da transfer listesinde en üst sıralarda yer alan Bernard Mensah için sınırlar zorlanıyor.

Galatasaray ve Beşiktaş arasındaki Mensah savaşı gittikçe kızıştı. Galatasaray’ın Mensah’ın takımı Kayserispor ile yapılan görüşmelerde biraz daha avantajlı konumda olduğu belirtilse de Beşiktaş’ın da söz konusu transfer savaşında vazgeçmeye niyeti yok. Bu anlamda Kayserispor ve Beşiktaşlı yöneticiler arasında önceki gece neredeyse 8 saatlik bir görüşme gerçekleştiği iddia edildi. Ancak söz konusu görüşmelerde oyuncunun bonservisine dair pürüzlerin giderilemediği aktarıldı.

Beşiktaş’ın kiralama opsiyonunu da değerlendirdiği ancak oyuncuya teklif ettiği maaş miktarında ve Kayserispor’a verilecek olan oyuncular konusunda anlaşmanın sağlanamadığı belirtildi.

Galatasaray Takas Opsiyonunu Değerlendirecek

Galatasaray ve Beşiktaş arasındaki Mensah savaşı tüm hızıyla devam ediyor. Beşiktaş’ın teklif ettiği rakamları ve oyuncuları yetersiz bulan Kayserispor yönetimi, Mensah’ı böylesine düşük rakamlara vermeyi düşünmediklerini açıkça belirtti. Oyuncu ödemeleri konusunda herhangi bir problemleri olmadığını belirten Kayserisporlu yetkililer, gerektiği takdirde Mensah’ın takımda kalabileceğini aktardı.

Beşiktaş ve Kayserispor arasında önceki gece gerçekleşen uzun pazarlık sürecinin haberini alan Galatasaray tarafı da hemen harekete geçti. Konu ile ilgili Abdürrahim Albayrak’ın Kayserisporlu yöneticilere ulaştığı ve “takas konusunda hangi oyuncuyu istiyorsanız tamam” mesajını verdiği iddia edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.