Realme x7 Markalı Akıllı Telefonun Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme x7 Markalı Akıllı Telefonun Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme x7 markalı akıllı telefonun özellikleri ortaya çıktı. Telefonun özelikleri ile alakalı ayrıntılı bir şekilde detaylar makalemizde sizler için ele aldık.

Realme x7 markalı akıllı telefon özellikleri ortaya çıktı. Ülkemizde faaliyetlerini sürdürmeye devam eden realme marka telefonlarını ürün yelpazesini gittikçe geniş bir boyuta taşımaya devam ediyor. Çin üreticilerinin en genç akıllı telefonlarından biri olan realme 1 eylül tarihinde özel bir etkinlik düzenleyerek realme x7 ve yeni model telefonların tanıtımını yapacak. Tanıtımı yapılacak olan realme x7 herkesin merakla beklediği telefonlar arasında birisi diyebiliriz. Sizlerde özelliklerini merak ediyorsanız eğer konumuzu güzelce inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Realme X7 Markalı Telefonun Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme x7 markalı telefonun dahaca tanıtımının yapılmasaına 2 hafta olmasına rağmen realme x7 markalı telefonun bazı bir takım özellikleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. Realme'nin yayınlamış olduğu bu modelin 5G özelliği olacağı netlik kazanmış oldu.

2020'nin başlarında gerçekleşen virüs nedeni ile çin'de patlak veren bir den fazla sektör düşüşe geçti. Bunun sonucunda 5G yayılma hızıda yavaşlamış oldu. Böyelilkle üreticilerin farklı yöntemler denemek zorunda kaldı. Oluşan bu gecikmelere rağmen 2021 yılında çıkarmayı düşünen modellerin 5G desteklemesine sahip olmaları kesinleşmiş oldu. Realme x7 önümüzdeki ayın başlarında tanıtcak ve 5G destekli olacak olan realme x7 bakalım fiyat performans açısından istenileni karşılayabilecek mi ?

Realme X7 Markalı Telefonun Tanıtımı ve Detayları Hakkında Bilgiiler

Realme x7 yayınlamış olduğu  ve 5G destek sunacağı bunun yanında ise 120Hz'lik ekranı olacağı kesin bir şekilde belli oluyor. Bu yayınlamış olduğu siteye bakcak olursak realme x7 ve üst sürümünün 125W UltraDart charging özelliğinide atlamyacaktır. Realme x7 hakkında esas bilgileri  net ve kesin bir şekilde 1 eylül tarihinde düzenlenecek realme x7 akıllı telefon tanıtımının yapılcağı gün özel etkinlik ile öğrenmiş olacağız. Sizler de bu konuda fikirlerinizi beyan etmek istiyorsanız. Makalemize aşağıdan yorum yaparak  fikirlerinizi aktarabilirisiniz. Sizlerin bu telefon hakkındaki düşüncüleriniz neler merak ettik doğrusu. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.