19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları: Koç, Akrep, Aslan, Balık, Terazi, Yengeç Kova, Yay, Oğlak Faizler düşmüş, ülke batıyor...

19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları: Koç, Akrep, Aslan, Balık, Terazi, Yengeç Kova, Yay, Oğlak Faizler düşmüş, ülke batıyor...

19 Kasım 2021 günlük burç yorumlarında, Koç burcu, Boğa burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Yay Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burçları dikkat.. Ay Kova burcunda seyrine devam ediyor. Yine duygulardan bağımsız yine soğuk muyuz ne? Öyle ya uzaklar için uzaklara gitmeye de gerek yoktu zaten.

Herkese merhaba,19 Kasım günlük burç yorumunu ünlü astrolog yaptı. Ünlü astrolog yatırım için doğru zamanın yaklaştığını vurguladı. Özellikle Koç, Akrep ve Balık burçlarının yatırım için doğru anı kollaması gerekiyor. İşte, detaylar…

19 Kasım 2021 Günlük Koç Burcu Yorumu

♈ Koç BurcuBugün görmek istemediğiniz insanlarla karşılaşmanız mümkün. Her ne kadar kaçmaya çalışsanız da artık sorunlarla yüzleşmenizin vakti. İnsanlara kendinizi açmalı ve sizi ne kadar kırdıklarını belirtmelisiniz. Sorunlarınızı dile getirdiğiniz zaman daha kolay bir şekilde çözüme ulaşacağına şahit olacaksınız. Böylelikle yanlış anlaşılmalara son verebilirsiniz.

22 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Terazi, Balık, Yengeç, Aslan, Koç, Kova burçları haftaya muhteşem başlıyoruz

19 Kasım 2021 Günlük Boğa Burcu Yorumu

♉ Boğa Burcu: Güvendiğiniz kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı kişilere kendinizi açma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak güvendiğiniz kişiler tarafından beklenmedik yaralar almanız olası. Hayatınızı paylaşmak konusunda biraz ketum olabilirseniz mutlu günlere kavuşacaksınız. Beklemediğiniz kişiler tarafından hayal kırıklığına uğrayabilir ve insanlara olan güveninizi yitirebilirsiniz.

19 Kasım 2021 Günlük İkizler Burcu Yorumu

♊ İkizler Burcu: İnsanlara karşı güven duygunuzu yitirmeniz nedeni ile kimseye şans vermiyorsunuz. Fakat doğru kişileri itebileceğinizi de unutmamanız gerekiyor. Bu nedenle kalbinizi bu kadar kapatmamalı ve yeniliklere açık olmalısınız. Yeni insanlar ile birlikte yeni duygulara sahip olabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz duyguları kalbinizde bulabilir ve şans verirseniz yakın bir zamanda mutluluğa ulaşabilirsiniz.

19 Kasım 2021 Günlük Yengeç Burcu Yorumu

♋ Yengeç Burcu: Bünyeniz oldukça hassas bir dönemden geçiyor. Yaşanan mevsim değişikliği nedeni ile henüz adaptasyon sağlayamamış olabilirsiniz. Hastalıklara karşı tedbir almanız gerekiyor. Eğer kendinize dikkat ederseniz yaşadığınız sağlık sorunlarını kolayca atlatmanız ve yaşanabilecek problemlerinizi de önlemeniz mümkün olacak. Özellikle ıhlamur gibi bitki çaylarını tüketebilir ve bedeninize dinlenme izni verebilirsiniz.

19 Kasım 2021 Günlük Aslan Burcu Yorumu

♌ Aslan Burcu: Aylardır içinde bulunduğunuz yoğunluk nedeni ile çalışmaktan yorulabilirsiniz. Kendinizi pes etmeye yakın gördüğünüz zamanda her şeyi hedeflerinizi yeniden ele almanız gerekebilir. Hedeflerinize doğru bir planlama yaparak ulaşabilirsiniz. Eğer pes etmeniz istediğiniz başarıyı elde edebilir ve iş hayatında büyük bir yükseliş yakalayabilirsiniz.

19 Kasım 2021 Günlük Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu: Hassas bir sürece adım atmış olabilirsiniz. İnsanlar tarafından hayal kırıklıklarına uğrayabilir ve yarını düşünmek istemeyebilirsiniz. Bu zamanlarda sizi seven insanları düşünmek size güç verecektir. Size güven veren insanlar her an çevrenizde varlıklarını hissettirebilirler. Nankör insanlardan uzak durup sevdiklerinize yaslanırsanız bu günleri kolay atlatabilirsiniz. Zorlu bir sürecin ardından artık güzel günler gelecek.

19 Kasım 2021 Günlük Terazi Burcu Yorumu

♎ Terazi Burcu: Kararsızlığınızın yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bazı konularda karar almakta zorlanabilir ve seçenekler arasında gidip gelebilirsiniz. Duygularınıza göre hareket etmeyi bırakmalı ve mantığınıza göre hareket etmelisiniz. Mantığınıza göre hareket ettiğiniz zaman daha doğru kararlar aldığınızı fark edebilirsiniz. İnsanların size karşı baskı kurmasına engel olduğunuz sürece doğru kararlar alacağınız bir gün olacak.

19 Kasım 2021 Günlük Akrep Burcu Yorumu

♏ Akrep Burcu: Umut etmekten vazgeçmemeniz gerektiğiniz hatırlayabilirsiniz. Bazı konulardan dolayı artık canınız sıkılabilir. Pes etmemeniz gerektiğiniz unutmayın. Çabaladığınız sürece isteklerinize kavuştuğunuzu görebilirsiniz. Ne kadar çok çabalarsanız güzel günler o kadar yakın olacak.

19 Kasım 2021 Günlük Yay Burcu Yorumu

♐ Yay Burcu: İş hayatından soğuduğunuz zamanlardan birisini yaşıyor olabilirsiniz. Bu nedenle çalışma arkadaşlarınızla ve patronunuzla bir sorun yaşamanız olası bir durum. Kendinizi motive edecek aktivitelerde bulunmanız gerekebilir. Bunun için birkaç gün izin kullanabilir ve kendinize nefes alma alanı açabilirsiniz. Tatil dönüşünde çalışmaya daha istekli olacak ve işyerindeki sorunları çözebileceksiniz.

19 Kasım 2021 Günlük Oğlak Burcu Yorumu

♑ Oğlak Burcu: Her şeyin üst üste geldiğini düşünebilirsiniz. Eğer bakış açınızı değiştirirseniz güzel gelişmeleri de fark etmeniz mümkün olacak. Bu nedenle bakış açınıza dikkat etmeli ve olumlu açıdan bakmayı denemelisiniz. Böylelikle hayatınızdaki güzelliklerin farkına varabilir ve kendinizi üzmeyi bırakabilirsiniz.

22 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Terazi, Balık, Yengeç, Aslan, Koç, Kova burçları haftaya muhteşem başlıyoruz

19 Kasım 2021 Günlük Kova Burcu Yorumu

♒ Kova Burcu: Bugünü ihmal ettiğiniz kişilere ayırmak isteyebilirsiniz. Sizden arama bekleyen kişilere telefon edebilir ve kalp kırıklarını telafi edebilirsiniz. İş hayatınızın yoğun olduğu bu süreçte sevdiklerinizi ihmal edebilirsiniz. Fakat küçük jestler ile sevdiklerinizin kalbini yeniden fethetmeniz mümkün olabilir. Kendinize bir şans tanıyın ve sevdiklerinize karşı sevginizi belli etmekten çekinmeyin. Sevgi dolu günler sizi bekliyor.

19 Kasım 2021 Günlük Balık Burcu Yorumu

♓ Balık Burcu: İnsanlardan tamamen uzaklaşmak istediğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Yalnız kalmak istediğiniz için kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Fakat yalnız kaldığınızda sevdiklerinize daha iyi gelebileceğinizi unutmamalısınız. Yalnız kalmanın da bir ihtiyaç olduğunu unutmayarak bugünü kendinize ayırmanız sizin yararınıza olacak. Gün sonunda kendinizi daha dinç ve enerjisi yüksek bir halde bulabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.