23 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: İkizler, Yengeç, Aslan ve Terazi Burçlarını Büyük Tehlike Bekliyor

23 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: İkizler, Yengeç, Aslan ve Terazi Burçlarını Büyük Tehlike Bekliyor

23 Ekim 2021 günlük burç yorumlarında, Koç burcu, Boğa burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Yay Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burçları Saat 11:00 'de ay İkizler burcu seyrine başlıyor olacak. Bol bol iletişim halinde olacağız. Sosyalleşiyoruz. Bilmek, öğrenmek, araştırmak için daha meraklı olabiliriz.

Herkese Merhaba,

Ay boğa burcunda güne başlıyoruz. Saat 11:00 'de ay İkizler burcu seyrine başlıyor olacak. Bol bol iletişim halinde olacağız. Sosyalleşiyoruz. Bilmek, öğrenmek, araştırmak için daha meraklı olabiliriz. Neşeli, esprili, pratik, zeki ve çok konuşuyoruz Bayım..

Ay Venüs karesi ile yakın çevre, ikili ilişkilerde duygusal tatminsizlik yaşanabilir. Seviyoruz ama sevgimizi gösteremiyoruz. 

Tam da Turgut Uyar'ın dediği gibi...

  • "İkimiz birden sevinebiliriz
  • Durma göğe bakalım
  • Seni aldım bana ayırdım
  • Durma kendini hatırlat..."

23 Ekim Günlük Koç Burcu Yorumu

♈Koç Burcu: Fiziksel enerjileri yüksek başlıyorlar güne. Neşeli pozitif olabilirler. Bir dertlerinden kurtuluyor koçlar. İlişkilerde yaşanan belirsizlikler sonlanıyor. Barış uyum sağlanıyor. Kadersel olaylar yaşayabilirler. Karşılarına çıkan kişilerle kadersel bağları olabilir ayrıca. Beklenmedik bir şans geliyor kapılarına. Bazıları hayat arkadaşıyla tanışabilir.

23 Ekim Günlük Boğa Burcu Yorumu

♉ Boğa Burcu: Parasal konularla ilgili beklentilerinde gecikmeler olabilir. Maddi talepleri bir süre daha askıda kalabilir. Çaresiz hissedebilirler kendilerini ve kesinlikle sakin kalmaları gerekiyor. İş alanında patronla yüz yüze görüşme yapabilirler. Sağlık olarak bazıları psikolojik destek almak isteyebilir. Ve yine bazıları erkek bebek haberi alabilir.

23 Ekim Günlük İkizler Burcu Yorumu

♊ İkizler Burcu: Alacak verecek işleri olan ikizler için olumlu gelişmeler var. Borçlarını ödeyebilirler, para tahsilatı yapabilir bazıları. Dünyasal işlerle yorulanlar içe kapananlar gücünü geri kazanıyor. İçsel korkularından arınıyorlar. Yardım kuruluşlarından beklenen destek gelebilir kimileri de bağış yapabilir. İkili ilişkilerinde yüzleşme yaşayabilirler. Cesaretleri öz güvenleri yükseliyor ikizlerin.

23 Ekim Günlük Yengeç Burcu Yorumu

♋ Yengeç Burcu: Gerçeklere sırtını dönen yengeçler karamsar, umudunu yitirmiş olabilirler. Kaybettiklerine dert yanmaktan kazandıklarını bile görmüyor gözleri. İkili ilişkilerde yeni başlangıçlar yaşanacak. Ve parayla ilgili haber geliyor. Fırsat kapılarını çalıyor. Maddi menfaat sağlayacakları bir teklif geliyor yengeçlere. Gün ortasından sonra motivasyonları yükseliyor.

24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: Akrep, Yengeç, Terazi, Balık, Aslan burçları dikkat! Turizm, para, aşk, oyun sanat...

23 Ekim Günlük Aslan Burcu Yorumu

♌Aslan Burcu: Çok enerjik aktif bekleyişte olan aslanlar iki şey arasında kalabilirler. Gerçekleri görmekten kaçabilirler. İki kadın arasında da kalabilir bazıları. Seçmek istedikleri tarafı çok iyi bildikleri halde kararsızlık yaşayacaklar. Bazı durumlar için bir süre daha beklemeleri kendileri için iyi olacaktır. Parasal beklentileri de bir süre askıda kalabilir. İkili ilişkilerde de net sonuca ulaşamıyorlar. 

23 Ekim Günlük Yay Burcu Yorumu

♐Yay Burcu: Bilinçaltı korkularıyla yüzleşebilirler. Anneyle ilgili bazıları can sıkıcı durumlar yaşayabilir. İçsel olarak kaygılı korkulu endişeli yaylar. Duygu durum bozuklukları olabilir. Resmi kurumlarda işleri olanlar hayal kırıklığı yaşayabilir. Beklenen haber gelmeyebilir ayrıca. Ailevi meseleler gün yüzüne çıkabilir.

23 Ekim Günlük Başak Burcu Yorumu

♍ Başak Burcu: Depresif olabilirler. Depresyon halinde huzursuzluk içsel sıkıntılar yaşıyor olabilirler. Ama, askıya alınmış bir süredir beklemede kalmış bir durumla ilgili aydınlığa çıkacaklar. Beklenen haber, kişi, yardım, destek gelebilir. Kötü ruh hallerinden pozitife geçiyorlar. Gözün aydın haberi geliyor başaklara. Ağızları kulaklarına varabilir.

23 Ekim Günlük Terazi Burcu Yorumu

♎ Terazi Burcu: Dibe vurabilir teraziler. İstenmeyen bir ayrılık var gündemlerinde. Gönülsüz de olsa bazı değişimler yaşayacaklar. Güvendikleri biri sırtlarından vurabilir. Bazıları iflas edebilir. Yer mekan şehir değişikliği düşünebilir bazıları. Maddi bir kayıp yasayabilirler. Maalesef büyük bir üzüntü yasayabilirler. Unutmayın her karanlığın sonu muhakkak aydınlık. Direnmeyin olanı kabul edin teraziler.

24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: Akrep, Yengeç, Terazi, Balık, Aslan burçları dikkat! Turizm, para, aşk, oyun sanat...

23 Ekim Günlük Akrep Burcu Yorumu

♏ Akrep Burcu: Dünya planından yorulmuş akrepler, uzaklara çekip gitmek istiyorlar. Bazı kişi ve olaylara karşı soğukluk var içlerinde. Gün sonuna doğru müjdeli bir haber alabilirler. Duygusal durumlarını da toparlıyorlar. Çok önemli gelişmeler yaşayabilirler. Bir teklif alabilirler. Radikal değişim başlıyor hayatlarında. Hayallerinin aşkını bulabilir bazıları.

23 Ekim Günlük Oğlak Burcu Yorumu

♑ Oğlak Burcu: Manevî güçleri artıyor oğlakların. İki mevzuu arasında büyük bir kararsızlık yaşayan oğlaklar artık rakiplerini sorunlarını geride bırakabilirler. İyimser olacaklar. Ve keyiften dört köşe olabilirler gelen güzel haberlerle. Çok istenilen bir şeyin arefesinde oğlaklar. 

23 Ekim Günlük Kova Burcu Yorumu

♒Kova Burcu: Mahkeme kararı bekleyenlere ferah haber var. Davayı kazanabilirler. Sevinç gözyaşı dökebilir bazıları. Büyük bir yük üzerlerinden kalkacak. Yeni düzene geçiş yapıyor kovalar. Yaşanan kaos sona eriyor artık hayatlarında. İkili ilişkilerde yaşanan soru işaretleri de kalkıyor ortadan.

23 Ekim Günlük Balık Burcu Yorumu

♓ Balık Burcu: Duygu ve düşünceler arası dengeleniyor balıklar. İkili ilişkilerde yaşanan anlaşmazlıklar ortadan kalkabilir. Uzaklardan birinden mutlu haber alabilirler. Bazılarına evlilik teklifi geliyor. Aile içi huzuru buluyorlar. Ev alım satım işleri gündeme gelebilir. Bazıları başka bir eve taşınma kararı alabilir. Başlatmayı düşündükleri bir proje varsa tam zamanı. O proje ses getirir.

Sevgiler..

24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: Akrep, Yengeç, Terazi, Balık, Aslan burçları dikkat! Turizm, para, aşk, oyun sanat...

Uzman Astrolog

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum