9 Ekim Günlük Burç Yorumları: ! Akrep, Terazi, Koç, Yay, İkizler, Oğlak ve Başaklar dikkat! Aşk, para, kariyer,

9 Ekim Günlük Burç Yorumları: ! Akrep, Terazi, Koç, Yay, İkizler, Oğlak ve Başaklar dikkat! Aşk, para, kariyer,

9 Ekim burç yorumlarına göre Jüpiter ve Venüs arasındaki sert etkileşim yaşanacak. Aşk ve ilişkiler alanında hangi burçları neler bekliyor? Satürn ve Uranüs arasındaki etkileşimin sonuçları neler olacak? Günlük burç yorumlarında dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

Herkese Merhaba,

Ay Akrep burcu seyrine devam ederken yine tutkulu, yine duygusalız.

"Beni nasıl bulacaksın
Yerin içimde çok derin..."
Bir benim için mi
Kopuyor bu fırtına
Söyle onlara
Tuz basmasınlar yarama...

Çok uzun zaman olmuştu iki satır şiir yazmayalı :)

Bu satırları yazdıktan sonra Oğuz Atay'ın şu dizesi geldi aklıma. Onu da şuraya bırakalım.

'Ne zaman hayata tutunmaya kalksak, hep mahrem yerleri geldi elimize..'

9 Ekim 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç Burcu: Korkuları var koçların. Maddi manevi kendilerini güvenceye almak istiyor olabilirler. Sahip oldukları şeyleri kaybetme korkusu yaşıyor olabilirler. İki seçenek arasında karar veremiyorlar. Büyük bir borcun ödemesini düşünüyor olabilirler. İlişkilerinde verdikleri değerin karşılığını alamıyor olabilirler.

9 Ekim 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

♉ Boğa Burcu: Bir kayıptan dolayı üzüntü yaşıyor olabilirler. Şu an elleri kolları bağlı boğaların. Keşke diyorlar. İlişkilerinde içsel korkuları var. Bu durum için biraz daha sabretmeleri beklemede kalmaları gerekiyor. Araba yolculuğu gündemlerine gelebilir ayrıca araba alım satım işleri olanları bir engelle takılabilir.

10 Ekim Günlük Burç Yorumları: ! Ne dilersen dile Aslanım! Akrep, Yay, Kova, Boğa, Aşk Para, Araba, Kariyer,

9 Ekim 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

♊ İkizler Burcu: Dört nala koşan bir haber geliyor ikizlere. Büyük bir başarıya imza atabilirler. Çabalarının karşılığını alabilirler. Projelerinden büyük bir menfaat sağlayacaklar. İlişkisi olmayan ikizler çok ciddi kararlı hırslı ve zeki birinden etkilenebilirler.

9 Ekim 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

♋ Yengeç Burcu: Kalp kırıklığı yaşayan yengeçler kader döngüsünün eşiğinde. Bir bütünlemeye erecekler. İş hayatlarında zorlu giden bir durumun iyiye dönmesi mümkün. Evliliklerinde sorun yaşayanlar eski defterleri kapatabilirler. Beklenmedik bir miras haberi alabilir bazıları. Partner bekleyenlere başarılı, kararlarının arkasında duran biri geliyor.

9 Ekim 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

♌ Aslan Burcu: Uzak bir yerden haber geliyor size. Yolunu beklediğiniz biri de gelebilir. Ayrıca dedikodunuz yapılıyor aslanlar. Biraz uyanık olun. Ailece sizi de ilgilendiren parasal bir konuyla alakalı bir araya geline bilinir. Maddi güzel bir başlangıç sizi bekliyor.

9 Ekim 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

♍ Başak Burcu: Zihni çok çalışıyor başakların. Çektikleri bir sıkıntı artık sonlanabilir. Müjdeli güzel haberler alabilirler. Yüzleri gülecek başakların. Yeni bir iş teklifi gelebilir. Yeni bir ilişki de var. Cesaretli, karizmatik, savaşçı ruhlu biriyle ilk adımı atabilirler.

9 Ekim 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

♎ Terazi Burcu: Hayatınıza aniden biri girebilir. Hareketli bir dönem başlıyor hayatınızda. Aşkta şansınız açılıyor. Beyaz atlı prensle karşılaşabilirsiniz. Karamsar kaldığınız bir konu, kişi, ilişkiyle ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Sahip olduklarınıza odaklanın biraz. 

9 Ekim 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

♏ Akrep Burcu: Yine enerjileri yüksek başlıyorlar güne. Kafalarını kurcalayan kararsız kaldıkları seçim yapmakta zorlandıkları bir konuyla ilgili doğru cevabı bulabilirler. Mutlu bir haber alabilirler. Deniz yolculuğu yapabilirler. Ailevi sorunları olanlar sevinç yaşayabilir.

9 Ekim 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

♐ Yay Burcu: Bir süredir belirsizlik yaşayan bekleyişte olan yaylar zahmetli bir işin sonucuna ulaşabilir. Ödülleri var. Sanatla uğraşanlar beğeni ve takdir görebilir. İşini hakkıyla yapan yaylara güzel haberler var. Mevcut ilişkisi olanlar daha da güçlenebilir.

9 Ekim 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

♑ Oğlak Burcu: Eşle ya da kardeşlerle ilgili sorun yaşayabilirler. Eski bağımlılıklarının alışkanlıklarının tuzağına düşebilir bazı oğlaklar. Dikkat! İlişkilerinde ikinci bir kadın gündeme gelebilir. Yasak aşk ilişkileri ortaya çıkabilir. Lükse düşkünlük olabilir ayrıca.

9 Ekim 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

♒ Kova Burcu: Kaygılı korkulu olabilirler. Suçluluk duygusu yaşıyor olabilirler. Kovalar depresif biraz, depresyondalar. Titizlikle yaptıkları bir işle yada emek verdikleri ilişkileriyle ilgili hayal kırıklığı yasayabilirler. Korktukları bir durum başlarına gelebilir. Korku enerjisinden çıkın.

9 Ekim 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

♓ Balık Burcu: İş ve ikili ilişki alanında tekrarlanan bir sorun gündemlerine gelebilir. Ani hızlı gelişen durumlar olabilir, tartışmalar yaşanabilir. Mücadeleyi bırakmamalı balıklar. Gizli düşmanları belki de çok yakınlarındadır.

Sevgiler...

Uzman Astrolog

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.