Günlük Burç Yorumları 10 Eylül 2020...  İkizler Burcu Fırsat Bugün Ayağınıza Geliyor !

Günlük Burç Yorumları 10 Eylül 2020... İkizler Burcu Fırsat Bugün Ayağınıza Geliyor !

10 Eylül 2020 günlük burç yorumları ; Gökyüzü yepyeni bir dönemin başladığını haber veriyor. Mars, koç burcunda geri hareketine başlıyor ve retro dönemi başlıyor.

Haziran ayı sonundan beri tamamlanamayan ve tamamlamak istediğimiz tüm işlerimizi bitirmenin tam zamanı ! Koç burcunda oluşan bu retro döneminde sabrımız sınanacak, öfke kontrolümüzü ne kadar sağlayabileceğiz bunu deneyimleyeceğiz. Bu dönemde yine Koç burcu özelliği olan cesaretimiz ön planda olacak ama eksi yönü olan agresifliğe çok dikkat etmeliyiz.

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Bu hafta sizin için oldukça hızlı ve yorucu geçiyor, Mars sizin burcunuzda retro geri hareketinde olacağı için bu göksel olaydan en çok etki alacak burçsunuz. Dolunaydan fazlasıyla etkileneceksiniz. İnancınıza göre ritüellerinizi yaparak, iyilikte bulunarak bu etkileri hafifletebilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Yaşanılan bu dolunay süreci sizin hassasiyetlerinizde artışa sebep oluyor. Hassasiyetlerinizden uzaklaşmak için kendinize farklı etkinlikler oluşturmak ve sosyalleşmek iyi gelecektir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

İkizler burcunun bu hafta en zorlandığı konu iş hayatı. Bu yüzden evde kalıp biraz kafa dinlemeye ihtiyacını hissediyorsunuz. Olumsuz enerjiyi üzerinizden atarak retro dönemine girmenizi tavsiye ederiz.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Uzun zamandır ailenize zaman ayırmıyorsunuz. Yengeç aile saadetiyle beslendiği için başta annenizi ve yakın akraba ziyaretini tavsiye ederiz. Retro dönemi öncesi bu sizi içten içe besleyecektir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Aslan için maddi zorluk dönemi görünüyor gökyüzü hareketlerinde,bu dönemde müsriflik yapmamanız, ileriki tarihlerde sıkıntıya girmemenizi sağlayacaktır.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Bu dolunayda Koç burcundan sonraki en çok etkilenecek burçlar arasında görünüyorsunuz. Bu etki nazar değme konusunda olabileceği için adaçayı tütsüsü yapmanız, yaşadığnız ortamı ve sizi negatif enerjilerden arındıracaktır.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Terazi burçlarının en çok etkileneceği alan aşk hayatı. Bu retro ve dolunay döneminde eski aşklarınızın bir bir kapınızı çalması zihin karışıklığına yol açacağa benziyor. Denenmişi denememek eftaldir ama yine de siz bilirsiniz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Akrep burcu bu sıralar iş yerindeki sorunlarla cebelleşiyor. Bu sorunu uygun bir diyalogla çözebilirsiniz, gözünüzde fazlasıyla büyütüyorsunuz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Yay burçları bu sıralar ateş topu gibisiniz. Bu dolunay sizi fazlasıyla etkiliyor, ani öfke patlamaları yaşıyorsunuz aman dikkat ! Sakinliğinizi korumaya dikkat edin. Düşünmeden hiddetle hareket etmeyin.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Evet Oğlak burçları normal olmayan, farklı olayları yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz bir tanıdığınız ile karşılaşabilirsiniz ve koyu bir sohbete eşlik edebilrsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Geniş aile ve çekirdek ailenizde huzursuzluk yaşadığınız bir dönemdesiniz. Sevgiliniz ve eşinizle çok fazla tartışma yaşıyorsunuz dikkatli olun.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Evet Balık burçları için yorucu ama güzel bir hafta, mutlusunuz ve huzurlusunuz. Faydasız insanları boş vermeyi öğrendiğinizde bu huzurunuzun arttığını göreceksiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.