Günlük Burç Yorumları 12 Eylül 2020... Yengeç burçları yeni bir dönem başlıyor

Günlük Burç Yorumları 12 Eylül 2020... Yengeç burçları yeni bir dönem başlıyor

12 Eylül 2020 cumartesi günlük burç yorumları. Dün öğle saatlerinde ay yengeç burcuna geçmişti, tüm gün yengeç burcunda olmaya devam edecek.

Bu sabahın ilk saatleri dua zamanı,05.40- 09:20 arası orionun en güçlü yıldızı Betelgeuse ile ay kavuşumda olacak. Bu bize dua zamanı diyor, ayrıca bu kavuşum bize kadın eliyle gelecek bir yardımı da haber veriyor.

Evet ay yengeç burcunda, gökte ne varsa yerde de o vardır unutmayın. Yengeç demek, merhamet demek, sarmalamak, şefkat, besleme, büyütme, annelik, yuva, eş,sevgi, aile,sorumluluk, vicdan, adalet, vefa, iyi niyet demek, biz de yengeç burcunun temsil ettiği bu konuları hayatımıza geçirelim, tam zamanıdır.

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Koç burcu bugün iki zıt duygu durumunda olacaksın, hem asabi hem de yengecin besleyici sarmalıyıcı özelliklerini hissedeceksin, ailenizle zaman geçirmek çok hoşunuza gidecek. Anneniz ve çocuklarınızla, yuvanızla çok ilgili olacaksınız. Tüm ailevi sorumluluklarınızın hepsini yerine getirmek için aşırı efor sarfedeceksiniz. Bunları severek yapacaksınız. Sokağa çıkmak istemeyeceksiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Bugün ay yengeç etkisinde merhamet, vefa, fedakarlık özelliklerini kendinizde hissedeceksiniz. iletişim dilinizi biraz daha yumşatmanız gerekiyor, gün içi iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ön planda olmak isteyeceğiniz bir gün. Kardeşlerinle vakit geçirmek isteyeceksin veya kardeş gibi gördüğün yakın dostlarınla görüşmek isteyeceksin. Bugün sizin duyguda ağırlık verdiğiniz temalar, vefa, merhamet, fedakarlık olacak. Kimde ne kadarsınız, sizin için kim bunları yaptı sorgulayacaksınız.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Bugün biraz vicdan muhasebesindesiniz, kimleri kırdım, kimlere vefasızlık ettim diye sorgulayacaksınız. Size kim ne kadar değer veriyor bunu da sorgulayacağınız bir gün. Ayın yengeç burcundaki hareketi özbenliğiniz ve özdeğerinizin  üzerinde. Kendinizi ihmal ettiğinizi farkedeceksiniz, özünüzü, duygularınızı uzun zamandır hiçe saydığınızın derinliklerinde dolaşacaksınız. Bugün içsel derinlikler günü...

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Evet ay yengeçte, kendi evinde yengeç burcunda. Her burçta yengeç temasını temsil eden ay, sana yenilik zamanı diyor, değiş diyor. Fazlaca merhametini değiş diyor yengeçlere,değmeyen vefasızlara yol ver ve yenilen bambaşka sen ol diyor. Herkese kol kanat germe, kucaklayıcı olma diyor. Biraz da vefasızlara değil kendine yatırım yap diyor gökyüzü. Şimdi yeni başlangıçlar zamanı, yengeç kabuğundan artık çıkmalı.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Bugün bilinçaltı korkularınız alevleniyor, bu korkular daha çok aile bireylerinizi kapsıyor. Korkularınla yüzleş ve gereksiz evhamlanma. Derinlere in bunun sebebini bir kritik et bakalım, konu nereye ulaşacak. Kaygı bozukluğu oluşmadan bu yersiz duygulara son vermelisin. Kaybetmekten korktukça hayatta .kaybeden olursunuz.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Bu sıralar tüm enerjinizi çalışmak için harcıyorsunuz. Artık biraz da kendinize zaman ayırma zamanı gelmişe benziyor. Arkadaşlarınızı ve ailenizi de bayağı ihmal etmişe benziyorsunuz. Arkadaşlarınızın iyiliğini düşünürken biraz dozunu kaçırıp annelik ediyor gibi davranmazsanız çok daha iyi olacağa benziyor. Arkadaşlarınızın dediklerine biraz daha fazla kulak vermelisiniz. Empati diline öncelik vermeniz gerekiyor.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Hayatındaki önemli konular hakkında karar aşamasında gibisin. Dozundan fazla duygusal olarak düşünüyor görünüyorsunuz. Bu belki de şimdiye kadar çokca sustuğunuz için bir birikim sonucu oluştu ama yine de sukunetinizi koruyun. Yakın bir zamanda etraflıca düşünmeden çekip gittiğinizde sonucu pişmanlık olmuştu. Konuşmadan anlatmadan arkana bakıp gitmen sana pahallıya patlayabilir !

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Akrep için yeni bir eğitim veya ilgi alanı zamanı gibi görünüyor. Fazlaca bu eğitim konusunda heyecanlı olacağa benziyorsunuz. İçinizdeki çocuğu arada duymanız gerekiyor, bunun içinde daha fazla dinleyip, daha az söylemelisiniz. Evren evet bu aralar dur, dinle, daha az anlat diyor. Küçük bir zaman dilimi dahi olsa inizivaya çekil ve içindeki çocuğu dinle. Bu sesi daha iyi duyabilmen için inancın doğrultusunda ibadet ve dualara ağırlık ver. Şu sıralar geçmeyen agresifliğinize çokca iyi geldiğini göreceksiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Uzun zamandır para evinizde iyi haberler yok, az daha bir süre sabretmelisiniz ve çalışmaya tam gaz devam sevgili yaylar. Bu yüzden bu hafta harcamalarınıza çok çok dikkat etmeli ve gereksiz harcamalarda bulunmamalısınız. Harcamanızı gerçekleştirmek için kendi kendinize geçerli sebepler sunuyorsunuz, bunun tek nedeni para harcamak sizin en büyük hobiniz, daha dikkatli olun lütfen. Diğer gündeminizde vicdan muhasebesi, bu konuda adil davranıp hatalarınızı telafi ederseniz bu size maddi ve manevi kazancın yolunu açacak.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Uzun zamandır partnerinizle iletişim problemleri yaşıyorsunuz. Partneriniz gelgitli ruh halinde şu sıralar, bu sizden de kaynaklı olabilir adil düşünün. Bugün uzun zamandır yaşadığınız bu iletişim problemleri sebebiyle öfkeli söylemler yapacağa benziyorsunuz. Bunun çözümü karşılıklı rahatsız olup üzerini örttüğünüz tüm konuları masaya yatırıp, sakince empati kurarak, ortak bir karara varmanızdır. erteleyip üzerini örttüğünüz her sorun daha sonra karşınıza daha büyük bir pişmanlık olarak çıkacaktır, bunu unutmayın !

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu Günlük Yorumu 12 Eylül 2020

Uzunca süredir sağlıklı beslenmek için değil de sadece midenizi doldurmak için yiyormuşcasına sağlıksız besleniyorunuz, bu durumda sağlığınız etkileniyor ve hazımsızlık problemleri yaşıyorsunuz.

Hazımsızlığınızın diğer nedeni de sustuklarınız, yutkunduklarınız. Bu gidişle ani öfke patlamaları yaşayıp, kendinize ve karşınızdaki kişiye zarar vereceğe benziyorsunuz.

Balık Burcu ve Yükselen Akrep Burcu Günlük Yorumu 10 Eylül 2020

Sevgi ve duygu burcu balıklar. Karşılıksız, çıkarsız sevmenin en zirve olduğu burç balık burcu. Dikkat etmeniz gereken çizgi sevdiğinizin ebeveyni değilsiniz. Şu sıralar bu konuda aşırılığa vardığınız için, sevdiğinizin neden soğuduğunu sorguluyorsunuz. Bu haftanın problemleri hep bu doğrultuda olacağa benziyor. Dikkatli olmalısınız. Uzunca süredir yaşam alanınızı değiştirip taşınmak istiyorsunuz, taşınabilirsiniz ama bu size maddi yük olacağa benziyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.