Günlük Burç Yorumları 18 Eylül 2020... Koç Burçları İçin Beklenmedik Durumlar Söz Konusu...

Günlük Burç Yorumları 18 Eylül 2020... Koç Burçları İçin Beklenmedik Durumlar Söz Konusu...

18 Eylül Cuma 2020 Günlük Burç Yorumları ...Gökyüzünde ay terazi burcunda ilerlediği için terazi burcunun haritanızdaki olduğu ev ile ilgili temalar gününüze hakim olacak. Gündeminiz, hakkaniyet, adalet, aile temalı bir gün.

Aile içi uyuşmazlıkların aldığınız karar ile yoluna gireceği bir gün genel itibariyle. Aile bireyleri de bu kararda haklı olduğunuzu düşünecek. Sözlerinizin ciddiye alındığı bir gün, tıpkı terazi burcu gibi diplomatik ve uzlaştırıcısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Yeni beklenmedik bir vazife alacağa benziyorsunuz. İş yaşamınızdaki bu beklemedik gelişimin şaşkınlığını yaşayacaksınız. Kendi hedeflerinize odaklanın, verilen ile yetinmeyin, önceliğiniz sizin istekleriniz olsun. Bunun oluşması içinde temellerini çalışarak ve çabanızı artırarak göstermelisiniz.

Yine gergin açılar üzerinizde görünüyor, iş, aile, aşk ve çalışma hayatınızdaki kişilerle tartışmayın, sukünetinizi muhafa edin. Bu gergin retro dönemi geçtiğinde, yoksa çok çok pişman olacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Güne moraliniz yüksek bir şekilde gayet zinde başlıyorsunuz, gökyüzü adeta sizden yana. Öğleden nce iş yaşamınızda etrafınıza yardım ederek, iyi niyetinizi belli etme fırsatı görünüyor. Bu daha sonra iş yaşamınızda size pozitif enerji olarak geri dönecektir. Bir sonraki aşama da ise kolay olan iş hayatı sizin mevki atlamanızın kapılarını açacaktır. Ekonomik alanda uzun zamandır beklediğiniz sevindirici haberi alacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Güne iş hayatınızın gündemi hakim, önemli bir iş görüşmesi sonucunda ciddi kararlara varabilirsiniz. Yeni çalışma arkadaşlarınız sayesinde uzunca süredir taşıdığınız iş yükünüz hafifliyor. Ekonomik kazanç olarak bazı yeni başlangıçlar söz konusu. Aile fertleriniz ve siz beklenmedik bir seyahate çıkmak zorunda kalabilirsiniz.  Bugün sizin için beklenmedik gelişmeleri bekleme günü!

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

İş yaşamınızda bugün diyaloglarınız çok çok mühim. Bu alanda gergin açılar mevcut, retro dönemi iki tarafta kendini yanlış anlatıyor olabilir veya karşı tarafta yanlış anlıyor olabilir. Her retroda bu yaşanması kaçınılmaz bir olay, iş alanınızda bu kez unutmayın. Yapacağınız davranış gayet basit, retro çıkışına kadar sakin kalmak ve olayın sadece yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu düşünmek. İş yaşamınızda bazı alanlarda değişim söz konusu, bu krizi fırsata çevirebilirsiniz. güzel diyaloglar sayesinde bu fırsat kaçırmazsınız diyoruz.

Sosyal hayatınızı çok ihmal ediyorsunuz, sürekli iş iş iş nereye kadar. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek, yepyeni yüzler tanımak ruhunuzu tazeleyecek, ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

İş yaşamınızda mesai arkadaşlarınızın yaptığı bir takım hatalar sebebi ile başınız çokca ağrıyacağa benziyor. Fazla iyi niyetli hareket etmek güzeldir ama bunun suistimal edilmemesine dikkat etmelisiniz. Maddi konularda kullanılmamaya dikkat edin. Duygusallığı bir kenara bırakın ve realist kararlar alın.  Soğuk algınlığına dikkat edin. Vücut direncinizi koruyun.

Başak Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Gün boyu Talih sizden yana iyi değerlendirmeniz gereken bir gün içerisinde bulunuyorsunuz sakın ama sakın evde geçirmeyin. Arkadaş çevrenizle artıracağınız diyalog sayesinde beklenmedik fırsatları yakalayabilirsiniz.

Yenilikler kapınızda her an gelebilir. Partnerinizin yaşadığı sorunlara karşı adaletli kararlar almayı ihmal etmeyin. Sevdiğiniz kişiye karşı aklınızda olumsuz kuruntular oluşturmayın yoksa ilişkiniz zarar görebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Gündeminizde şahsi hayatınız var ve bu alanda çok dikkatli olmalısınız. Bir takım haberler sonucu sevdiğiniz kişinin davranışlarından çok fazla etkileneceğe benziyorsunuz. Hislerinizin ona karşı kuvvetli olduğunu biliyor ve bu yüzden bu durumdan daha fazla yara almamanız için kendinizi kullandırtmayın. Hislerinizle yeniden oynanması isiz çok derinden yaralayabilir.

İş yaşamınızda sıradan bir gün ve herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Bir süredir zihnen ve ruhen dengede kaldığınız için bu durum size beklenmedik talih kapılarını aralıyor. Uzunca süredir erteledİğiniz işler hususunda beklenmedik başlangıçlar yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızda duygularınız karmakarışık, eğer hayatınızda biri var ise bu kişinin tüm davranışları size sahte ve yapmacık geldiğinden artık itici olduğunu düşünüyorsunuz. Ani tepkilerden kaçınarak olan biteni anlamaya çalışmak yararınıza olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Gün içinde ana konunuz bir takım yeni iş fırsatları, cazip görünsede tedbirli davranın. Bu hususta çokca düşünüp hareket etmezseniz, şartları kesin belirlemezseniz, başınız ağrıyacağa benzyor.

Ekonomik alanda uzunca süredir sıkıntıda olmanı sizi umutsuzluğa sevketmesin. Çünkü o günler artık geride kaldı, ekonomik olarak rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bunun için de sorumluluklarınızı eksiksiz yerine getirip biraz yorulmanız gerekiyor. Bazı sonraya bıraktığınız konular yakında karşınıza çıkacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Günün ilk gündeminin iş yaşamınızla ilgili sevindirici haberlerin olduğu görünüyor. Akşam saatleri duygusal alandaki yapmak istediğiniz bir etkinlik, üçüncü şahıslar sebebi ile sekteye uğracayacak gibi.

Bu durum karşısında aşırı tepkisel olmamanız, akıllıca hareket etmeniz, o şahısların iç yüzünü görerek mantıklı hareket etmeniz faydanıza olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Bugün yakınlarınızdan alacağınız bir duyum ile hüsrana uğrayabilirsiniz. Kendiniz için değil de hep diğerleri için mış gibi hayatı sürdürmekten çokca sıkıldınız. Fakat bu şekilde yaşamınızı sürdürmeyi siz seçtiniz, bunun sorumlusunu başkası olarak sunamazsınız.

 Değişim için yeni bir adım atın ve bir yerden başlangıç yapın. Bu şekilde aşk ve iş yaşamınızı da olumsuz etkilerden uzak tutabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu 18 Eylül 2020

Tüm gün aklınız çokca karmaşık. Ruh dengenizi bu şekilde bozmamalısınız Bunun içinde bu tür zihinsel fikirlerden uzaklaşıp, sizi eğlendirecek faaliyetlerde bulunmalısınız.

Gün içinde ekonomik alanda olumlu gelişmeler görünüyor. Çevrenizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı yoğun çalışma sebebi ile ihmal ediyorsunuz. Ruhunuza iyi gelecek derman burada gizli.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.