Günlük burç yorumları 21 Ekim 2021! Erken emeklilik, para, kariyer, iş, sağlık.. Koç, Yay, Akrep, Yengeç, Terazi ve Aslanlar...

Günlük burç yorumları 21 Ekim 2021! Erken emeklilik, para, kariyer, iş, sağlık.. Koç, Yay, Akrep, Yengeç, Terazi ve Aslanlar...

21 Ekim 2021 günlük burç yorumlarında, Koç burcu, Boğa burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Yay Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burçları Dolunay enerjisiyle gece boyu delik deşik uykulardan uyanmış olabilirsiniz. Duvara toslamış duygu durum halleri olabilir. Gergin, agresif, depresif miyiz biraz ne? Bu da geçer yahu!

Herkese Merhaba,

Dolunay enerjisiyle gece boyu delik deşik uykulardan uyanmış olabilirsiniz. Duvara toslamış duygu durum halleri olabilir. Gergin, agresif, depresif miyiz biraz ne? Bu da geçer yahu! 

Düşün; Yusuf atılmasaydı kuyuya, Sultan olur muydu Mısır'a?

Kalk şimdi yerinden aç pencereni güzelim, ruhun havalansın. Gelene de gidene de çek derinden bir eyvallah.

Asaf'ın dediği gibi de!

"Ben sevmekten hiç borçlu çıkmadım."

Ve sonra deki; bu yaşadıklarımın bana hediyesi ne?

Cevabı evren verecek sevgiyle...

21 Ekim Günlük Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu: Hedeflerine ulaşmak için son bir engele takılabilirler. Yolun sonuna gelmişler artık. Bu yorgunluğa değdi diyecekleri müjdeli bir haber alabilirler. Uzun zamandır olmasını istedikleri bir durum gerçek olabilir. Neşeleri yerine geliyor. Yurtdışı işleri olanlar yolculuğa çıkabilir. Bir muradınıza kavuşabilirsiniz.

21 Ekim Günlük Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu: Biraz kırgın biraz hüzünlü boğalar. Aile içi, akraba, en yakın çevreyle mücadele etmek zorunda kalabilirler. Parasal konularda eksiklik hissedebilirler. Aileden beklenen destek gelmeyebilir. Ya da beklentilerinin altında gelişebilir durumlar. İkili ilişkilerde de zorlayıcı etkiler altında kalabilirler.

21 Ekim Günlük İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu: Sorumluluklarından kaçmak isteyebilirler. Eski alışkanlık ve bağımlılıklarının tuzağına düşebilirler. İkili ilişkilerde kandırılıyor olabilirler. İllegal yollardan para kazanma teklifleri gelebilir kendilerine. Emek vermeden yemek olmaz diyecek İkizler. Yanlış yolu tercih etmiyorlar. Eski eş eski sevgili tuzağına da düşebilirler, dikkat!

21 Ekim Günlük Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu: Dibe vurmuş gibi hissediyor olabilirler kendilerini. Hayatlarında her şey birbirine karışmış olabilir. Maddi manevi durumlar arasında kördüğüm olmuş olabilirler. Bitmesi gerekeni kabul etmeleri gerekiyor. Bunca karmaşanın içinde bir kadın eli uzanacak yengeçlere. Bu kadından parasal destek gelebilir.

21 Ekim Günlük Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu: Yer, mekan, semt, şehir değişikliği yapıyor aslanlar. Kararlı duruyorlar. İş değişikliği var bazılarına. Bazıları ikili ilişkilerini sonlandırıyor. Parasal bir konu ile alakalı bir yolculuğa çıkabilirler. Memur kişileri için tayin konuları gündeme gelebilir. Maddi alanlarına ilahi destek var.

21 Ekim Günlük Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu: Baba, eş, patron kişileriyle ilgili bir sevinç yaşayabilirler. Hayatlarındaki erkek figürlerinden sürpriz haberler alabilirler. Büyük bir sevinç yaşayacaklar ve ailece kutlama var. Baba sağlığıyla ilgili sorun yaşayanlar için de güzel haberler geliyor, iyileşme ve şifalanma zamanı. Otorite ve yüksek mevkii sahibi güçlü birinden beklenen yardım gelebilir.

21 Ekim Günlük Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu: Bazı yaylar işinden istifa edebilir. Bazılarına parasal güzel bir teklif gelebilir. Bu teklifle birlikte yer değişikliği yapabilir yaylar. Hava ve deniz yoluyla seyahate çıkabilirler. İkili ilişkilerinde yol ayrımına gelebilir bazıları. Fikir ayrılıkları yaşanıyor. Ve birilerine veda ediyor artık yaylar. Kimileri için erken emeklilik konuları gündeme gelebilir.

21 Ekim Günlük Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu: Yaptıkları yeni bir başlangıçla ilgili pişmanlık yaşayabilir teraziler. Tartışmaların içinde kalabilirler. Herkesin ben haklıyım dediği durumların içinde kalabilirler ve yıpranabilir kırılabilirler. İkinci şansı verdikleri kişilerle de yaşanabilir bu durum. Fiziksel olarak kendilerini hasta hissedebilirler. İçsel huzursuzluk yaşıyorlar.

21 Ekim Günlük Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu: Rakiplerini artık geride bırakıyor akrepler. Düşmanları etkisiz hale gelmiş durumda. Yaşam enerjileri yükseliyor. Gerekli bilgi ve donanıma sahip akrepler her sorunun altından sağ çıkıyorlar. Kadersel karşılaşmalar, olaylar, durumlar yaşayabilirler. Yeni bir sayfa açılıyor kaderlerinde. Beklenmedik bir şans var. Kısmet kapıları açılıyor.

21 Ekim Günlük Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu: Gündemlerinde parayla ilgili bomba gibi haberler var. Maddi konularla alakalı müjdeli haberler geliyor. İş kariyer alanında yükseliş var. Keyif bende diyorlar. Maddi ve manevi zafere ulaşabilirler. İkili ilişkilerde de sevgi daha görünür hale geliyor. İlişkisi olmayanlar başarılı ve parasal güce sahip biriyle tanışabilirler.

21 Ekim Günlük Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu: Duygusal karışıklık yaşıyor olabilirler. Kadınlarla ilgili saklı kalmış duyguları ve üzüntüleri olmuş olabilir bazılarının. Gündemlerinde yaşadıkları sorun her neyse yine duygusal bir kadından destek görebilirler. Arafta kalan kovalara yardım geliyor. Kararlı durun.

21 Ekim Günlük Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu: Kararlarının arkasında duran biriyle yeni bir yola adım atabilirler. Mevcut ilişkilerde net kararlar alabilirler. Eş zamanlı iş haberleri gelebilir. Bazıları evlilik kararı nedeniyle ev, şehir değişikliğine evet diyebilir. İlişkiler de uyum sağlanıyor. Yarı dalgalı olmamalı deniz. Ya tam durulmalı yada  tam kudurmalı diyor balıklar. Kararlı net!

Sevgiler....

Uzman Astrolog

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.