Günlük Burç Yorumları 21 Eylül 2020... Terazi Burçları Şans Dolu Bir haftaya Giriyor

Günlük Burç Yorumları 21 Eylül 2020... Terazi Burçları Şans Dolu Bir haftaya Giriyor

Enerjisi yüksek bol hareketli bir haftadayız . 22 Eylülde öğleden sorna güneş terazi burcuna giriyor, davranışlarımıza da terazi burcunu temsil eden etkiler yansıyacaktır. Bunlar sosyallik, estetik düşünme, adalet, diploması ve duygusallık yerine mantıkla hareket etmek gibi konulardır.

Terazide karasızlık da meşhurdur bu da yeni ayda gözlemlenebilir ama genel olarak dengeli davranışları sergileyeceğiz. Koronavirüsün sonbaharın girişi ile artması söz konusu. Diğer bir önemli hususta ülkeler arasında ciddi gerginlikler söz konusu olabilir.

Haftaya akrep burcunda giriyoruz, gerginlik dolu bir hafta bizi bekliyor.

Koç Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

İş yaşamınızla ilgili temalı bir hafta.  Aşk hayatınızda yalnız kalmak istemediğiniz bir dönemdesiniz, bu yüzden aşk yaşamınızda hareket dolu bir hafta. Gözde olduğunuz bir haftadasınız, toplumda ön plandasınız.

İş yaşamınızda karasız olduğunuz için etrafınızda fikirlerine değer verdiğiniz insanlara danışabilirsiniz. Partnerinizin şahsi ve ailevi konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Merkür akrebe geçtiği için hafta sonuna doğru maddi konular ön plana çıkıyor. Perşembe günü aşk hayatınızda gerginleşmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Sosyallik ve ikili ilişkiler teması dolu bir hafta. Çalışma hayatınıza çok ehemmiyet verdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Çalışma hayatınızda adaletli davranacaksınız, arada tembellik etkisi alacaksınız. Sağlık alanında bel ve böbrek kısmına dikkat edin ve bayanlar kadınsal hormonlarıyla ilgili problem yaşayabilir.

Aile hayatınızda güzel enerjiler mevcut huzur ve bolluk enerjisi sizden yana. Merkürün akrebe geçmesi ile aşk hayatınızın sorunlarını çözmek için çabalayacaksınız. İş hayatınızda güzel fırsatlar iki hafta boyunca karşınıza çıkabilir. Kalbinizin dolması için adım atacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Düzenli olmanız gereken bir hafta, hafta başı planlı hareket etmezseniz, tüm hafta aksiliklerle geçebilir. Salı gününden itibarek aşk ve neşe dolu günler başlıyor, kalbiniz doluysa onunla güzel vakitler sizi bekliyor. Ailenize ve çocuğunuza vakit ayıracaksınız. Kalbiniz boşsa yeni biriyle bu ay tanışmanız söz konusu.

Risk barındıran işlerde kazanç örünüyor. Pazar günü Merkür akrebe geçiyor bu sizi iş yaşamınızın hızlandığı bir dönem başlıyor demektir. Haftada dikkat etmeniz gereken gün Çarşamba ve Perşembe, bu günlerde çok gergin görünüyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili temalar söz konusu, aile ve ev hayatınız dolu temalar söz konusu. İstenmeyen alışkanlıklardan kurtulmak isteyebilirsiniz.

Merkürün akrep burcuna geçmesi ile aşk hayatınızda hareketlenecek, sosyalleşeceksiniz, eğitim alanınız söz konusu, sevdiğiniz kişiyle birlikte geçireceğiniz vakit daha fazla artacak. Çarşamba ve Perşembe günü gergin olacağınızdan o günlerde önemli girişimlerden uzak durun.

Hafta sonu özel yaşamınız ile beklenmedik haberler söz konusu, Pazar gününden sonra güzel enerjiler alacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Güneşin terazi burcuna geçmesi ile sosyal hayatınız hareketleniyor. Geniş aile ve çekirdek aile temaları gündeminizde.

İletişim temalı işler hafta konularınız içerisinde. Salı gününz çok hareketli geçeceğe benziyor, güzel bol nerjili bir gün olacak.

Çarşamba ve Perşembe, sosyalleşirken söylediğiniz sözlere çok dikkat etmelisiniz, tehlikeli açılar söz konusu.

Merkürün akrebe geçmesiyle aile ve ev temalı konular gündeminizde olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

İletişim dolu bir hafta olacak, Salı günü güneş teraziye geçince maddi konularınız gündeminize gelecek. Kazancınızı nasıl artıracağınıza dair yollar arayacaksınız, borçlarınız varsa bunları yapılandımaya çalışacaksınız, Salı günü ticari hayatınızda hareketlenme mevcut, bir anlaşma söz konusu olabilir. Harcamalarınızın artmamasına dikkat edin Çarşamba ve Perşembe günü bu temalı işlerinizi çözmeye çalışmayın, gergin açılar söz konusu.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Enerjinizin arttığı dönem başlıyor, şanslı ve güzel haberlerin olduğu bir hafta. Ekonomik olarak kazançlı bir hafta.

Çarşamba ve Perşembe günü tüm ikili ilişkilerde dikkat edin. Merkürün akrebe geçmesiyle hem kazançlı hem de küçük problemlerin olacağı bir dönem. İş yaşamınızda Pazar gününden sonraki günler adım atmanız için çok uygun.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

İsteklerinizin mühimsendiğini görmek istediğiniz bir hafta ve bunun için çabalayacaksınız. Salı günü güneşin teraziye geçmesiyle biraz geriye çekilip hayatı planlamak isteyeceğiniz, küçük bir geçmiş gelecek muhasebesi yapacağınız bir dönem.

Herkesin arada durup düşündüğü inziva dönemleri vardır. Uluslararsı işlerden ve ekonomik alanlarda Salı ve Çarşamba gelişmeler söz konusu.

Bu hafta genel olarak olumsuz fikirlerde olacaksınız ama Pazar günü Merkür sizin burcunuza geçiyor ve faydalı bir döneme geçiriyorsunuz.

 

Yay Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Bu haftaya halsiz başlıyorsunuz ama Salı ve Çarşamba günü güneşin terazi burcuna geçmesiyle hareketlenip sosyalleşiyorsunuz. Yeni insanlarla tanışmanız söz konusu.

İş hayatınızda kazançlı bir dönem, adli alanda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiye, fazla sosyal olduğunuzdan dolayı vakit ayıramıyorsunuz ve bu da gerginlik oluşturuyor. Bu konuda haksızken sözlerinizle bir de kırıcı olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Haftaya sosyal ve iş hayatında güzel yardımlaşmalar ile başlıyorsunuz. Mühim bir haftadasınız, maddi olarak iyi kazançlar sizi bekliyor, borç ödemeleriniz kolay görünüyor. Güneş teraziye geçiyor bu sizi iş alanında bir ay boyunca parlatacak.

Aile hayatınızda bir takım olumsuzlar oluşabilir, fazla gergin olmayın. Çarşamba günü dikkatli olun, pozitif yaklaşımda olun.

Merkürün akrebe girmesiyle sosyalleşeceğiniz bir dönem başlıyor. İş yaşamıyla ilgili istişareler yapacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Haftaya iş yaşamınızdaki koşuşturmalar ile başlıyorsunuz. Güneş merküre geçmesi ile medya, hukuksal ve eğitim alanlarınız hareketleniyor ve pozitif yönde ilerliyor. Aşk hayatınızda güzel bir dönem. Partnerinizle birlikte bazı kararlar alabilirsiniz. Hafta ortası sosyal alanda bazı kişilere agresif davranışlar sergileyebilirsiniz.

Olacağını düşündüğünüz bir proje iptal olabilir ama merkürün akrep burcuna,hafta sonu girmesiyle iş hayatınızı olumlu yönde düzeltecek.

Balık Burcu Günlük Yorumu 21 Eylül 2020

Haftaya ortak para gündemi ile başlıyorsunuz. Kuşkuculuk üzerinizde olacak. Mühim biriyle tanışabilirsiniz ve hayatınızı değiştirecek müthiş sonuçlar alabilirsiniz.

Sosyal hayatınızda bir tartışma olabilir. Ekonomik olarak fazla para harcamalarına dikkat edin, partneriniz ile ortak para alanlarında tartışmalar çıkabilir.

Merkürün Pazar günü akrebe geçmesiyle eğitim hayatınız güzel etki alıyor ve eşinizin yakınları ile ilgili konularla ilgilenmeniz gereken bir gündem oluşabilir.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.