Günlük Burç Yorumları 7 Ekim 2020... Terazi burçları artık gayretlerinizin meyvesini alma zamanı !

Günlük Burç Yorumları 7 Ekim 2020... Terazi burçları artık gayretlerinizin meyvesini alma zamanı !

7 Ekim Çarşamba 2020 Günlük Burç Yorumları... Ayın ikizler burcunda hareketinin sürmesiyle yeni güne gözlerimizi açıyoruz. Beslenme konularında zehirlenmelere karşı dikkatli olmamız gereken bir gündeyiz.

Beklenmeyen hava olayları aniden havanın bozması gözlemlenebilir, dışarı tedbirinizi alarak çıkın. İkili ilişkilerde egolu söylemlerde bulunmamalıyız dedikodudan uzak durmalıyız. Aşk hayatımızda partnerimizle eskiden yaşadığımız bir problemi çokça dile getirme sebebi ile problem yaşanabilir. Eğitim hayatımızla ilgili akşam üzeri gündemler oluşabilir.  Bu dönemin en güzel yönü çocuk sahibi olamayan çiftlerin göreceği tedavilerde güzel etki oluşturması ve başarılı sonuç alma şanslarının artması, bugün başlanılan tedavi güzel haberlerle sonuçlanabilir. Yarın da tedaviye başlanılabilir, bugünden doktorunuz ile yarına görüşme ayarlamalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Sonunda eskiye takılmadan zihninizi berraklaştırıp mantıklı hareket etme dönemine girdiniz. Kendinden emin davranışlarınız ve orijinal fikirleriniz ile kariyer hayatında yeni bir basamak yükselme şansı yakalayabilirsiniz. İki arada bir derede kalan fikirler içine girmeyin, emin adımlarla ilerlerseniz bu fırsat dönemini kaçırmamış olursunuz. Aşk hayatınızda var olan küçük problemleri aşmak istiyorsanız sevdiğiniz kişiye biraz daha toleranslı olmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Olan her daim hayrımızadır bunu unutmayın, bazı sonlanmalar olsa da bu daha sonra, daha iyisini getirecektir unutmayın. Deneyimlediğiniz bu zorlayıcı durum şer görünse de olan çokça daha güzeli getirecektir. Siz bu yolculukta emin adımlarla ilerlemeye devam etmelisiniz, sonuç sizin yararınıza olacaktır. Gün içinde gireceğiniz bir topluluk arasında yeni bir dönemin startını verebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

İş yaşamınızla ilgili yeni bir adım atmayın ve çalışma arkadaşlarınızla polemiğe girmeyin. Aniden bir sonuca ulaşmak ve fevri  davranışlar yanlış sonuçlar doğuracaktır. Tüm gün yeni bir adım ve girişimde bulunmayın, öfkenize de hakim olmalısınız. Aşk yaşamınızda sevdiğiniz kişi ile diyaloğa geçemeyeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Tüm gün hayatınızla ilgili yön hakkında inceden inceye beyin fırtınası halindesiniz. Daha sonraki zamanlar için yeni girişim planları yapmaktasınız. İnce eleyip sık dokumanızdan elbette fayda göreceksiniz. Etraflıca düşünmek her zaman kazandırır unutmayın. Kalbiniz boş ama dolması an meselesi gibi. Hayatta yeni adım atmadan insanlara tanıma imkanı vermeden mutluluğu yakalayamazsınız bunu unutmayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Bir süredir hareketli zamanlar sebebi ile gergin ve yoğun tempoda hareket ediyordunuz ama bugün daha sükûnet bulmuş bir haldesiniz.  Aşk yaşamınıza vakit bulduğunuz ideal günlerden birisi. Sevdiğinizle daha sıcak bir bağ oluşturmak tabii ki sizin ve kolay olacağı bir gündesiniz. Partnerinizle zaman geçirmek için bu günü değerlendirmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

İş yaşamınızda hislerinizle değil gerçekliklerle yolunuza devam etmeniz gereken bir zamandasınız. Şayet hislerinizle hareket ederseniz zarar göreceğiniz bir durum içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda benliğinizi kaplayan yeni bir heyecana adım atabilir veya kalbiniz dolu ise aranızdaki bağı kuvvetlendirecek güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Gün içerisinde bir süredir gayret gösterdiğiniz durumun meyvelerini toplama zamanı. Bütçenizi bir takım durumlar sonucu daha iyi şartlara ulaştırmanız söz konusu olabilir. Aşk yaşamınızda sevdiğiniz kişi daha evvel verdiğiniz bir takım sözlerin hayata geçmesini bekliyor. Bu beklentileri karşılamayıp geciktirirseniz olumsuz bir durum yaşamanız büyük bir ihtimal.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

İş yaşamınızda yeni bir dönem açılıyor, büyük bir değişim ve adım söz konusu. İstemsiz bir şekilde belirli bir sonuca varmış görünüyorsunuz. Ailenizin ekonomik desteğini görebilirsiniz. Mevsimsel değişimler sağlığınızı olumsuz etkilememesi için dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Partnerinizin ve sizin sebep olmadığınız ama ikinizin de olumsuz etkileneceği bir durum yaşayıp çokça canınızın sıkıldığını görebilirsiniz. Bu olumsuz olay partnerinizin eski sevgilisi veya birinizin ailesinin özellikle oluşturduğu kurguladığı bir durum olabilir gözünüzü dört açın. Yapmanız gereken öfkeli olmayıp birbirinize kenetlenerek hareket etmek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Hayatınızla ilgili bir takım durumları baştan sona düşünerek net bir karara varmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki şu an var olan problemin yerini mutluluğa bırakması için sevdiğiniz kişinin attığı adımları göz ardı etmeden hareket etmelisiniz. Fikirlerinizi kişilere göre değil de kendi hür iradenizle alırsanız daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

Tüm gün enerji dolusunuz. Güne ufak problemlerle merhaba desek de daha sonraki olumlu tavırlarımız bize güzel neticeler verecektir. Neşe dolacağınız bir takım öneriler gelebilir. Küçük bir gezi ve yeni insanlar tanımak söz konusu olabilir. Ummadığınız bir vakitte kalbiniz dolabilir. Maziyi geride bırakmadan güzellikler sizi bulmaz unutmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumu 7 Ekim 2020

İş yaşamınızda yoğun ve çabuk değişen gündem sizi tedirgin etmesin. Siz verilen görevi yerine getirmekte zaten ustasınız. Kısmetin ve talihin sizden yana olduğu bir gün. Aşk hayatınızda partnerinizin hayatındaki bir takım problemlerde ona destek olmalısınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.